Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Pa receno je vec ako se level 1 bezi sa polonix-a dok ti ne urade level 2 verifikaciju

ono sto su oni izjavili je da sve level 1 korinike ceka jaka anti hack skripta koja blokira transfer cim vidi neke promene kod korisnika (IP, bla bla...) to im je bar izgovor, i onda se ceka da covek potvrdi transakcije
 
Poslednja izmena:
Ma, mrse oni m00da, kakav crni izgovor. Ja sam lvl2, pa cekam li cekam. Sa supportom sam vec na "'de si zemo" :d
 
jel ste se za level 2 na polou slikali sa pasosem ili sa licnom kartom, buni me sto traze passport id a posle dole traze photo id koji ne mora da se ondosi na pasos, za cex sam slao licnu kartu pa me zanima da li mora pasos ili da iskoristim iste slike i za polo
 
Eto, dovoljno je samo spomenuti ih ovde i o'ma se poplaše i prebace novčiće :D
 
sta se to dogadja na Poloniex sa eth, zasto je Temporarily Disabled?
 
Pazite sa Poloniex-om.

Prvo mi nisu stigli ethereumi, 5 komada. Ok, ajde do novcica je i ok ne odgovaraju vec par dana na problem. Cekam.

Posaljem 250 LTC na BTC-e jos prekljuce ujutro i ni traga ni glasa o njima. TX ID uredno ispisan, kompletirana transakcija ali novcica nigde. Opet nema odgovora.

Poslao BTC-e, jedni stigli za 15 min bukvalno, a 0.5 mi ostalo zaglavljeno od sinoc. Pi3dim strasno.

Pazite se ljudi, bolje na vreme izdati upozorenje. Nekome ce sav stek i celo kripto bogatsvo otici u zaborav. Ako nemate tamo sta da trazite i trgujete, ja bih nasao neko drugo mesto za cuvanje novcica.
 
sta se to dogadja na Poloniex sa eth, zasto je Temporarily Disabled?

Due to ongoing network instability, we've disabled Ethereum deposits/withdrawals. We'll enable once we know the network is functioning properly.
Posted by MobyDick at 2017-06-22 17:50:35
 
Pazite sa Poloniex-om.

Prvo mi nisu stigli ethereumi, 5 komada. Ok, ajde do novcica je i ok ne odgovaraju vec par dana na problem. Cekam.

Posaljem 250 LTC na BTC-e jos prekljuce ujutro i ni traga ni glasa o njima. TX ID uredno ispisan, kompletirana transakcija ali novcica nigde. Opet nema odgovora.

Poslao BTC-e, jedni stigli za 15 min bukvalno, a 0.5 mi ostalo zaglavljeno od sinoc. Pi3dim strasno.

Pazite se ljudi, bolje na vreme izdati upozorenje. Nekome ce sav stek i celo kripto bogatsvo otici u zaborav. Ako nemate tamo sta da trazite i trgujete, ja bih nasao neko drugo mesto za cuvanje novcica.

Bio je juce disablovan LTC wallet, meni se isto desilo sa 900LTC isto tako pre 3 nedelje, ali je bilo globalno posle gledam transakciju su ponovili (nakon ~20h) sa nekih 50+ adresa i sa 20K LTC-a

realno LTC wallet bi trebao da je veoma stabilan, mada oni verovatno koriste neke interne revizije pa ko zna

A ETH je shit coin ne znam sta se ljudi uopste zale :d
 
Pa sjajno. Kao da su mi predvideli plan.

Uzeo na Polo 500 LTC na 155-156, kasnije jos 500 na 160. Reko da odradim arbitrazu na BTC-e i Finex. Iskreno se nadam da nece puno dole dok mi odobre withdraw.
 
Meni nije stigao ETH poslat 20.06.2017 u 19.40 h sa ethermine.org na poloniex. Danas sam prebacio kopanje ETH na Bittrex ETH adresu. A juce i danas sam povukao dnevni limit BTC-a sa poloniex-a i prosle transakcije.
 
I koje im je sada rešenje, tj šta mi zapravo sada čekamo pa da sve proradi sa slanjem? Da se stare transakcije otaljaju pa da ne bude zagušenje ili?
 
Da li je neko menjao wallet u pola kopanja eth-a? Trenutno mi je kao wallet podesena adresa sa poloneix deposit i iskopao sam 0.5 eth-a. Da li nekako mogu da se prebacim na nesto drugo i sacuvam ovo iskopano?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Samo sto sam otvorio oci,pa sam se prebacio nesto...
Na kom poolu kopas? Ako nije neki kao coinotron (gde pravis nalog, pa menjas adrese kako hoces) onda krece od nule. Recimo za dwarf je adresa nalog, pa se pravi novi cim zamenis adresu.
Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posto ne radi ETH prebacivanje na Poloniex, interesuje me da li je neko probao ETC ili ni on ne sljaka?
 
Ne radi ni ETC deposit.
 
Nakon 5 dana mi je legao depozit na Poloniex,pa sam migrirao na Bittrex wallet. ;)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Znaci katastrofa, da ne pokusavam ETC da saljem tamo.
Hvala na brzom odgovoru :)
 
izgleda je Polo proradio, sad mi je lego novi deposit sa ethermine-a i povukao je i prosli koji se nije pojavio na stanju
 
Normalizovao se depozit ETH na poloniex-u, sa novim depozitom od ethermine-a, stigo i zaostali ETH.
 
Blago vama, meni transakcija od pre 3 dana jos nije stigla, a cimao sam ih dva puta vec :D
 
Poslednja izmena:
Isto i kod mene, još uvek ne stiže[emoji22]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
A vama sto ne stize jeste li imali danas transakciju neku ka vasoj adresi provjerite u etherchainu
 
Da bas to i cekam treba za koji sat da mi salju sledecu turu eth :D
 
I meni se tako prije desavalo da kad neka transakcija se ne pojavi stize sa sledecom, alo to je bilo kad je ETH bio 20 ili 40 dolara na primer. Sinoc pre oko 7 sata ethermine me isplatio ali evo na Polo jos nista nema. Ja sam od sinoc i prehvrlio majnere da kopaju na kraken adresu. E sad sam vec u dilemi posto nece biti sledeci eter na polo adresu dali ce ova transakcija od sinoc nekad da se pojavi na polo akaunt?
Naravno cu da pisem polo suportu ali kako vidim ovde neke kolege nemaju odgovor sa njihove strane i po najmanje 5-6 dana za sada.
Polo je bio dobar za mene od kad sam poceo od avgust prosle godine, ali doslo je vreme da se bezi od tamo...
 
Meni se takodje 20-og zaglavio 1eth sa ethermine na polo,e sad posto cu se nacekati jos par dana da iskopa sledeci da li je mozda pametnije da pustim sa CEX-a jedan eth da cisto pogura ovaj ili da cekam redovnu isplatu sa ethermine?
Juce sam probao sa 0.02eth sa cexa reko mozda pogura ovaj jedan eth medjutim verovatno ne moze jer koliko vidim za polo je 0.99eth minimum.
 
Nazad
Vrh Dno