Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

sedis i cekas...... najavili su da su zaposlili vise ljudi za support ali je broj nezavrsenih slucaja ogroman
 
Ti si optimista... kakvih 3 dana.. da ti rese za 33 dana pa budi srecan..
Drugar ostao bez 1 novcica, niko nece ni da se oglasi.. x tiketa je podigao
 
Pozdrav svima, imam problem awaiting approval imam verified level 1 samo, poslo sam ticket cekam 2 nedelje i jos nista jel neko uspeo resit problwm
 
Receno je dobar deo level 1 ljudi smaraju sa cekanjem, kazu mora rucna validacija..... mora se cekat

level 2 prolazi sve za odma

Cekanje za verifikovanje dokumenata i level 2-3 traje ko zna koliko sad, ja cekam 40+ dana za level 3
 
sad nesto gledam, meni nijedan novcic od 6.6. nije stigao...tad je bio poslednji depozit....transakcija postoji ali novcici nisu stigli...
 
Takodje poslednji ETC je stigao 07.06 , opet im ne radi depozit kako treba. Otvorio ticket ali naravno koliko su revnosni odgovorice za mesec dana.
 
ETC - Temporarily Disabled
barem kod mene tako stoji...
 
Ako je globalno kao za ETC, ne morate otvarat ticket, meni withdrawal LTC nije stigao pa su resili svima za 24h, nisu ni stigli da vide moj ticket....
 
nisma ga ni otvarao, cim sam video da je Temporarily Disabled
 
Kod mene stoji da je sve normalno iako nista nije leglo od 7. juna. Takodje citam na njihovom tviteru da ima puno ljudi sa istim problemom.
Sta si kopao od ova 2 i koliko si stavio na pool-u da ti leze na menjacnicu?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
^
ETC sam stavio 1.1 da vrsi isplatu. Tako da nije oko limita problem.
 
Meni kasne već 3 isplate po 1.1 . Upravo sam podesio da šaljem na bittrex i trebalo je manje od 10 minuta da legne ETC.
 
da cekaju 1-2 meseca da ih prebace na lvl2 :D
 
sredili su ETC izgleda da je moj imenjak bio upravu , garant bio neki globalni problem, a sto se tice eth-a da ga ne ureknem ali legao mi posle 10 min cointron-polo
 
Ja cekam vec 3 nedelje za awaiting aproval i nema nikakav ticket od poloniexa
 
Meni zadnji ETC legao jos pre nedelju dana a od tad nista.. a vidim da stoje u njihovom walletu
 
Verujem da ce sve da nam legne na wallet :D
933cc1283f119e4d11c792047a1565a2.jpg


Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
To sam i ja dobio prije tri dana kad sam otvarao tocket. Uglavnom nema promjena. Deposit sam preusmjerio na bittrex dok se stvari ne rijese na poloniex-u.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pokusao sam da kupim igricu sa instant gaminga, wallet imam na poloniexu, vec tri dana stoji awaiting approval, a na instant gamingu su mi otkazali porudzbinu. Kontaktirao sam support na poloniexu medjutim nista ne resavaju.
 
Poslednja izmena:
I meni je zaglavilo 5 eth a od jutros, stoji awaiting approval...
 
Ima li ko info da ce raditi deposit skorije na poloniexu?U pitanju je ETC,na ethermine je sve ok sto se payouta tice.Ili da bacam na bittrex dok ne poprave ovo?:)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
^
Preusmeri na bittrex, citam na tviteru i redditu da mnogo ljudi ima iste probleme. Ili nisu solventni ili su pokradeni :S:
 
Hteo sam da prebacim coine sa poloniexa na bittrex i evo već par sati kako stoji Awaiting approval. Takodje pre tri dana sam hteo da kupim igricu sa instant gaminga, i dalje stoji awaiting approval, a na instant gamingu su mi otkazali porudžbinu. Support na poloniexu ne reaguje.
 
Nazad
Vrh Dno