Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

ja vec pola godine kopam direkt na cex, i zec i eth, sve ok.... za sad...da ne ureknem.
 
I ja sam dobio informaciju da cex ne dozvoljava direktno kopanje na menjačnicu i da će suspendovati nalog pa sam batalio i prešao privremeno na myethwallet. Pisaću podršci pošto očigledno niko nema pojma. Znači katastrofa, bittrex ne možeš da verifikuješ, ne odgovaraju nigde, a ne mala sredstva zarobljena na menjačnici, počeću da mislim da žele da pokradu korisnike. Za cex se ne znaju pravila, online walleti nisu baš bezbedni... O ovom polo nikad nisam ni razmišljao, čim ima sopstvenu temu sa ovim nazivom :)
 
sta znam, generalno nisam imao vecih problema sa poloniexom, par puta... ali je stvar sto sam za sve ovo vreme kopanja, nikad preko 2k imao kod njih, tako da ono, dignem, uzmem rig i tako u krug... sad, kad budem stao sa time i kad budem imao malo veci stek, onda cu uzeti onaj Ledger Nano S i da zavrsim stvar
 
I ja sam dobio informaciju da cex ne dozvoljava direktno kopanje na menjačnicu i da će suspendovati nalog pa sam batalio i prešao privremeno na myethwallet. Pisaću podršci pošto očigledno niko nema pojma. Znači katastrofa, bittrex ne možeš da verifikuješ, ne odgovaraju nigde, a ne mala sredstva zarobljena na menjačnici, počeću da mislim da žele da pokradu korisnike. Za cex se ne znaju pravila, online walleti nisu baš bezbedni... O ovom polo nikad nisam ni razmišljao, čim ima sopstvenu temu sa ovim nazivom :)

nijedna menjacnica "po pravilima" ne dopusta samo kopanje na nju vec trazi da tradeujes. ti naravno cutis i kopas.
 
Mozda je nadogradnja sistema pa vas zeza(menjacnice)
Pustili su da se sonhronizuje AEON wallet pa da mogu da me isplate. :D
Jos ga sinhronizuju, vec treci dan, raspad menjacnica, nema ni wallet sinhronizovan.
Eeeee, rucno sinhronizuju wallet.
Untitled.jpg
 
Ćuti frenky, bar rade nešto.

Da izvučeš te silne aeone.

Ja ga nisam dugo pratio, posle one neaktivnosti deva i mase problema ,ali vidim da su ga pristojno napumpali tako da ti je polo praktično doneo veliku zaradu sa odlaganjem rešenja tog problema.
 
Bravo Ilion... Meni zarobilisve novce od 29.11. i dalje nema odgovora, tako da, lepo si mu rekao.
 
vadim temu iz mrtvih da ne otvaram drugu , treba mi mala pomoc onih ljudi koji su se uspesno registrovali na poloniex.

probao sam da se registrujem , ali na kraju nisam uspeo , jer browser mi ne prepoznaje kameru , mada i da je prepoznao niske je rezolucije (slike bi garant ne bi prihvatili).. pa eto pitam koju ste kameru koristili sa koliko megapiksela , da znam sta da kupujem i da znam da ce proci.

tako sam na zalost uvideo da nema druge opcije , kao na bittrex-u da se posalju slike .. (i tamo je bilo teskih problema povuci potegni) ,pa eto dva puta sam samo probao u razmaku od 7 dana , ne bih zeleo da prodjem kao i sa bittrex pa sam stao sa probama..

unapred hvala
 
vadim temu iz mrtvih da ne otvaram drugu , treba mi mala pomoc onih ljudi koji su se uspesno registrovali na poloniex.

probao sam da se registrujem , ali na kraju nisam uspeo , jer browser mi ne prepoznaje kameru , mada i da je prepoznao niske je rezolucije (slike bi garant ne bi prihvatili).. pa eto pitam koju ste kameru koristili sa koliko megapiksela , da znam sta da kupujem i da znam da ce proci.

tako sam na zalost uvideo da nema druge opcije , kao na bittrex-u da se posalju slike .. (i tamo je bilo teskih problema povuci potegni) ,pa eto dva puta sam samo probao u razmaku od 7 dana , ne bih zeleo da prodjem kao i sa bittrex pa sam stao sa probama..

unapred hvala
Ali sada nudi opciju da browse-ujes do slika sa svog kompa.. Ni meni nije prolazilo sa kamerom, onda sam uploadovao slike. I opet nisam verifikovan :( tako da sam im napravio support ticket pre tri dana, poslao selfie sa pasošem jer u ticket može samo jedan attachment, jedna slika.. Videću kad ce i da li će da odgovore na zahtev za Verifikaciju preko ticket.
 
Ne kapiram kako browsujes do slika? Probao sam da se verifikujem sa laptopa koji ima integirsanu kamericu i nisam uspeo. Nemam nikakve firewall-ove, sve zivo sam dozvolio za njihov sajt i idalje mi kaze da nemam kameru.
Niti mi je google pomogao da nadjem neko resenje.
 
hej, neki dan mi je prošao ticket koji sam spomenuo, i verifikovan sam sada na Polu.. daklem, samo im se požali da ne mož već dugo da se verifikuješ, i pošalji sliku u attachmentu, a pošto kada otvaraš ticket na support centru mođe samo jedna, napravi selfie sa pasošem.
ja nisam dugo čekao za razrešenje ticketa, nadam se da nečeš ni ti.
 
Poslao ZEC na Poloniex 5. 04. pre podne a popodne izasla traka Temporarily Disabled i naravno uplata nije legla. Desavalo se ovo i ranije ali sada vec pet dana stoji Temporarily Disabled znali neko neku informaciju ?
 
Poloniex Exchange (@Poloniex) Tweeted:
We're starting scheduled maintenance for the following currencies now: BTCD, GAME, HUC, PASC, PINK, POT, STRAT, VIA, VRC, XMR, and ZEC. Deposits and withdrawals have been disabled for a short period of time. We will update you here when re-enabled! https://twitter.com/Poloniex/status/981954737233956864?s=17

Čekaš i to je to
 
Nazalost skinuta traka Temporarily Disabled vec desetak dana ali ZEC nije stigao na Poloniex. Coin sam poslao sa Jaxx novcanika i sad kome da se zalim ( i dali uopste vredi bilo kome se zaliti ). Imali neko neki savet ?
 
Zalis se Poloniex support-u pa sta bude a i ne znam sto koristite Poloniex menjacnicu kad se zna da ima probleme i to pisemo vec 21 stranu....
 
Obratite paznju !!!!
Ne radi deposith eth na POLO !!!
 
Sve normalno radi na POLO nemojte bezveze pisati dezinformacije ukoliko van neki withdraw ili deposit ne bude odradjen instant.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno