Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Pa ja već nedelju dana pričam da imaju problema i da blokiraju (na različite načine) ljude u povlačenju sredstava al' nekom radi povlačenje pa se upozorenje ignoriše i ja odustao od priče [emoji55]


Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
fractional reserve.

nisu solventni. procitao sam neku zalbu od Studenta, da su mu kao blokirali racun iz nekog sumanutog razloga. meni prva pomisao bila - a di su novci?

kada masa krene da povlaci novcice (a prvo ce nestati btc/ovi) bice jos jedan bitcoin klasik. uvalice shitine, pa sta ostane za ostale.
 
Isto sam i ja rekao.

Slozili se neki dan zmaj i ja da Poloniex opasno smrdi, u btc/ltc temi.

Ja povukao skoro sve, ostala mi je sica, to cu povuci kad zagusti. Do tada shortujem prenapumpane shitove i berem zelene.
 
da, klasicna prica gox> zrtve smo vlastitog uspeha!

paljba ko drzi nesto tamo.

ne mora da znaci, ali da muljaju to je sigurno, berzi jednostavno nikad ne smes verovat, sad sto smo mi budale pa ako trgujes mora da si tamo da vatas dumpove to je druga stvar, a ne daj boze da si u $ tu nemas izbora

jos sa 25K $ limitom

dosta da ih anzgaze za krsenje AML/KYC pa ima mesec da cekamo da nas verifikuju...
 
Poslednja izmena:
sve je to isto, bittrex za sad nema "takvih" problema
 
Pa dobro, ja svakako ne drzim neku lovu na menjacnicama, obicno do 300-400$ , pa povucem na btc wallet.
 
Potvredjeno je da je vecina problema vecinom za level 1 korisnike....
1. namerno, muljaju, postrosili vise nego sto imaju, itd
2. pristisli ih zbog nepostovanja KYC/AML
 
Ovo je cirkus sta radi poloniex. Te price ddos i ostalo su gluposti. Ljudi za poslednjih godinu dana napravili stotine miliona $, a ne mogu da uloze u infrastrukturu. Ko zna sta rade.
Uglavnom 15 dana vec cekam na level 2 verifikaciju, vec 3 put uploadujem sliku, sad su mi trazili da posaljem sliku sa napisanim poloniex i datumom na papiru. Znaci klasicno izdrkavanje.
Gox u najavi.
 
Ovo je cirkus sta radi poloniex. Te price ddos i ostalo su gluposti. Ljudi za poslednjih godinu dana napravili stotine miliona $, a ne mogu da uloze u infrastrukturu. Ko zna sta rade.
Uglavnom 15 dana vec cekam na level 2 verifikaciju, vec 3 put uploadujem sliku, sad su mi trazili da posaljem sliku sa napisanim poloniex i datumom na papiru. Znaci klasicno izdrkavanje.
Gox u najavi.

Ne možeš se verifikovati na viši level a na lvl 1 same ti izbrišu podatke iz profila ...svaki pokušaj povlačenja prvo dobijem " Awaiting Approval" i nakon 48h i smaranja u troll box-u izbrišu mi podatke iz profila, ja ih upišem probam ponovo da povučem opet poruka " Awaiting Approval" i tako u krug...meni već 6 dan tako / 3ći put upisujem podatke i pišem tikete podršci..naravno, nema odgovora...:wall:
 
Ovo je veliki problem za level 1 naloge koji i sam imam. Sad pokusavam sa malim iznosima da povlacim ETH da vidim da li ce da prodje.
 
Ja upravo to radim zadnjih sat,dva. Prebacio nesto BTC-a i proslo relativno glatko i brzo. Stiglo za nekih 40-tak minuta s' tim da ETH ide teze. Dugo treba da stigne mail za confirmation.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa i meni je 8/9/10.05.2017 je sve prolazilo a onda 11.05. "Awaiting Approval" & reset profile data...u medjuvremenu neće da prihvate registrovanje za lvl2 a lvl1 stalno resetuju i coin-i stoje u stanju "Awaiting Approval"...znači klasično majmunisanje korisnika. Ma samo da povučem ima da im se načestitam mile nove godine :mad:
 
Ja ispucao limit za danas pa cekam samo da predje ponoc po njihovom vremenu pa da nastavim sa povlacenjem. Zaje*ana situacija. Mogu misliti kako ti je, gledas svoje pare koje su zarobljene na berzi, poloniex svakim danom u sve gorem stanju, a ne moze uraditi nista kako bi spasio to sto imas. Ne mora da znaci da ce poloniex otresti ali jezivo je gledati kako nikako ne radi. Neke altcoine sam jedva i prodao jer nikako da obradi zahtjev za prodaju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
problem je takodje sto ce pucanjem poloniex-a da ode sve vragu od btc-a pa do svi ostali shitova.
 
Upravo to, veliki igraci su u igri manipulise se takodje i sa radom polo. Kako jedna menjacnica koja ima toliki promet ne moze da kupi ili zakupi vece kapacitete, razumem ja da su botovi problem zbog heavy trading-a. Ali ti isti botovi donose najveci prihod njima, paradoks.
 
Meni za sada i depoziti i povlačenja rade bez problema na polu. Jedino verifikacija za lvl 2i dalje stoji na pending


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo je zeznuto ako upgrade na paniraju unapred, problem crypta je unustrasnja kontrola, vecina hackova je potekla iznutra tako sto je neki developer znao slabu tacku......

ako dva smrada sede i sami rade onda mozete misliti na sta to lici jer ne smeju da uvedu nov tim....

a moze da bude i muljanje, pa ti sad znaj sta je po sredi
 
zivot sa polo pocinje da se zakomplikuje, i ko po marfijevom zakonu, gori momenat nije ogao da ubode.

od podrske nisam dobio logican odgovor, tako da umedjuvremenu proble nije resen , vec se pogorsava. glupo sa moje strane sto sam dozvolio da se u istu vodu davim dva puta.
 
treba mi pomoc oko 2fa na polo, posto mi novine slabo idu sa jedne strane a sa druge , ne bih nesto naknadno da pokvarim (i stavim tacku na i), ako ima ko slobodnog vremena da mi objasni po naskim sta treba da uradim :)
 
Poslednja izmena:
A ko nije uslikao jel moze kasnije unošenjem onog 16-cifrenog koda ponovo da aktivira?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ok, hvala.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Izbačen sa polinex-a na sat vremena, sašto?

Izbačen sam u trenutku kad sam postavio order, u trol box-nikad ništa nepišem. Kad pokušam da se logujem iskače mi ovo.
Jel neko imao ovakve situaciju?
46908d6a5ca8a69b063f27e224130bb2.jpg


Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
 
Jel imao ko problema sa "privremenim banovanjem" na poloniexu odjednom,bez koriscenja trollboxa i ostalih gluposti? :)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Koliko ja vidim ti koristis mobilni internet. Ko zna koliko ljudi jos ide sa te IP adrese i tu nastaje problem.
 
Jeste,i meni je bio problem sa telenor mifi modemcicem,ali odbanovali su brzo,a uvek mozes i "ticket" da napises :)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Zdravo,
Imam problem sa logiranjem na Poloniex, sa 2 factor authentication... Imeno imao sam problema sa moblni telefon pa sam ga dao da ga poprave u servis (u garantni rok). poshto oni prvo shta rade je factory reset , nisam zapisao taj 16 cifreni kod i sada ne mogu da se logiram na Poloniexu....
Popunio sam "support ticket" sa obrazlozeni problem, ali eto vise 4-5 dana kako nema odgovora....
Pa iteresuje me dali je normalno ovoliko da se ceka bez odgovora i dali chu biti limitiran kad mi dozvole da se logiram opet poshto imam coina sa kojem trgujem?
Ako ima neko sa reshen slicni problem voleo bi da doznam njegovo iskustvo sa ovim problematikom...
 
Nazad
Vrh Dno