Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

macman

Čuven
Učlanjen(a)
06.01.2004
Poruke
1,443
Poena
695
dobro veče drugari

stvarno nisam hteo da pokrenem temu, pogledah dal ima neka slična,da ne otvaram,pogledah zadnjih 10 stranica , pojaviše se mintpal, btc-e, cryptsy .. ma ne ide tamo.. al ipak naježio sam se ...

zadnja 3 dana imam problem na poloniex. naime ne mogu da povučem sa polo novciće. sve ide normalno widraw opcija klick obaveštenje da potvrdim na majl, majl stiže, ja potvrdim. kada potvrdim otvori se lepo prozor koji vodi u history ...a tamo stoji "Awaiting Approval" do iznemoglosti. proverim da li mi je accaunt blokiran, nije. mogu da trgujem... reših da napišem ticket (withdraval issue) i eto stoji ticket drugi dan niko ne odgovara. prvi dan widraw odbacen , novcici došli nazad. drugi dan posle 24 h transakcija kao dve transakcije izvršene. ali na jednom probnom 10 EXP nisu stigli izgubili se negde na putu. odlučih i danas da šaljem. isto Awaiting Approval ceo dan ... odradio repli na ticket , reda radi .. monolog ... sve u svemu ne miriše na dobro , najgore je što ne znam koji je razlog. do pre tri dana sve je radilo.

Ljudi ako imate neka iskustva po tom pitanju, moguća rešenja itd svaki savet je dobrodošao.
 
Meni jutros withdrawal prošao ko po loju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se jednom desilo isto, pitam modove u trollboxu..kazu sacekaj 24h da se manuelno odobri povlacenje. Ja sacekao posle 10ak sati, pustise transkaciju i sve stiglo uredno. E sad ne znam sto tebi odbili.
 
a sta se zbiva svugde 1250 btc a na polu 1330?
 
znaci najbolje da cuvamo novac u btc a ne usdt?
 
i ja sam na to prvo pomislio , ali niko mi nije blokirao trgovinu.
znaci mogu opusteno da kupujem/prodajem, ali kada je u pitanju povlacenje...mora 24 sata da stoje...

proslo je 43 sata od pisanja ticketa ... ni traga ni glasa o podrsci , sve mi se cini da spremaju kofere za maldivi .

za to vreme ja cu polako da izvlacim novcice malo po malo na svakih 24 sata , dok se ne pogubi , pakujem i ja kofere od polo , koliko mi dozvole



pa ja sam imao neku malu kolicinu myr novcica i igrao sam se sa njima , sa myr, dgb ,shitlike sam uvek nekako imao srece da budem u nekom plusu i kada se desio myr pump lepo sam jahao na talasima , ubadao vrh i dno dok odjednom ode u bunar. to se desilo , pa bas skoro 24 sata pre objave obavesenja da ih sklanjaju. posto nisam znao , na kraju sam dobro "pukao", i jos bicu happy, sto se nisma ovajdio od tog pada, sta li bi bilo da jesam lol , ha ha ha ha , nekako sada sklapam mozaik da sam popio blokadu upravo zbog posedovanja myr , kolicina mi je smesna u odnosu na masu, ako uporedimo sadasnju cenu od 28 satoshija u odnosu na 161 (drugi talas). .. bogami stvarno bi bio zanimljiv za istragu.... jbipm :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam bas juce povukao btc sa pola, ne razumem te samo sta koji moj ovde pises ko da ti neko moze pomoci, sacekaj lepo kazu treba do 3 dana da ti odgovore, ja sam imao neki isto problem i posle 4 dana su mi odgovorili sa resenjem. Strpi se malo.
https://poloniex.freshdesk.com/support/home
 
@ kejvu

dobro ja ne znam.

"strpi se malo "
ok u pravi si... ne razumes , ni ja ne razumem sta se desava ko mene , sa polo ...

danas je 25 .. ja sam ovu temu krenuo 21. a problemi su krenuli od 18 ... napisao sam ja lepo ticket nisam glup ali eto sa danasnjim danom to su 7 dana ili tacnije osmi dan ... i ja te veoma dobro razumem sto me ne razumes.

ne. necu da pisem o tome da se podrska nije ni javila! , da , kod mene problem i dalje stoji svaki dan sam povlacio poneku valutu za probu i svaki put je proces trajao 24 sata

i eto u pravu si 100% nisam bio strpljiv , a ocekivao sam pomoc u liku vaseg iskustva sa tim problemom , posto se suport NE javlja ...

napisao sam i drugi ticket i shodno predhodnom iskustvu ne verujem da ce mi se javiti.
i ovako su mi zivci malo napeti , nisi morao da ih zatezes jos malo.
 
@macman
Kod mene je dotični na ignore listi (pretpostavljam da nije samo kod mene) jer je klasični trol i provokator...tako da njegove postove (iako ne vidim šta je pisao) jednostavno ignoriši ;)
 
@macman upadni im u trollbox i nagazi nekog admina tamo sa svojim ticketom, daj im ticket number i kreni kao šta je ovo niko mi ne odgovara već x dana. Oni ne mogu to da rešavaju ali makar kažu da su napomenuli to supportu koji je zadužen za tickete. Možda te samo i otkače ali ti to naravno ponoviš nekoliko puta, sa više trollbox admina :)
 
Jel' još neko dobio ovakvo obaveštenje, tj. da su mu podaci izbrisani i zahtevaju novo unošenje kao i da je izbrisan limit za podizanje?
2017-05-11_115308.png

Obzirom da se većina žali na dug period za prihvatanje verifikacija mislim da polo na ovaj način sprečava koisnike da povlače novčiće...

edit:

Ponovnim ubacivanjem podataka (lvl 1) odmah je dozvoljeno povlačenje do $2000 tj počinje da teče dnevni limit od prethodnog povlačenja...
2017-05-11_123612.png
 
Poslednja izmena:
Ma daj ne fudujte bez veze. Ko sumnja neka povuce ali bez uzbunjivanja samo za osnovu licnog osecaja. Za sada je sve OK sa Polom, sve radi, ali shvatite da ima 30K ljudi i botova nakacenih na menjacnicu. Da nema botova sve bi teklo glatko ali proverite koliko ordera postavljaju u sekundi na svim margin parovima. Sve fercera kao stroboskop.
 
A koja je fora sa botovima? Čemu služe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel' još neko dobio ovakvo obaveštenje, tj. da su mu podaci izbrisani i zahtevaju novo unošenje kao i da je izbrisan limit za podizanje?
Pogledajte prilog 228700

Obzirom da se većina žali na dug period za prihvatanje verifikacija mislim da polo na ovaj način sprečava koisnike da povlače novčiće...

edit:

Ponovnim ubacivanjem podataka (lvl 1) odmah je dozvoljeno povlačenje do $2000 tj počinje da teče dnevni limit od prethodnog povlačenja...
Pogledajte prilog 228702

ako imas vise accounta proveri da li ti traze da ih spojis, i proveri koju si zemlju stavio.
 
A koja je fora sa botovima? Čemu služe?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bot je software za automatsku i/ili hi-freq trgovinu preko API-ja menjacnice. Zato rade orderi i kad mi ne mozemo da ih postavimo rucno na sajtu.
 
Malopre pokušao povlačenje LTCa koje je ovih dana (do pojave gore pomenutog problema) radilo skoro instant...vidim nema pristigle transakcije kad ono u Withdrawal History stoji "Awaiting Approval"...koliko se inače čeka na to "odobrenje" ako je u sklopu dnevnog limita od $2000?
 
Malopre pokušao povlačenje LTCa koje je ovih dana (do pojave gore pomenutog problema) radilo skoro instant...vidim nema pristigle transakcije kad ono u Withdrawal History stoji "Awaiting Approval"...koliko se inače čeka na to "odobrenje" ako je u sklopu dnevnog limita od $2000?
Ja ga cekam vec 48+ sati
 
Meni prosao odma 800LTC sad testirao.. Level 2 Verification

mada vec 10 dana cekam da me zovu sa level 3 verifikaciju
 
Ja ne kontam u čemu je problem sa polo...obrišu mi podatke iz profila pa posle toga 3 dana čekam odobrenje za povlačenje a nakon pisanja supp oni ponovo obrišu profil i tako u krug???
Da napomenem da nemam dupli nalog a u pitanju je level 1...možda neko od vas ima ideju gde je problem (osim da polako ide stopama GOX, Vircurex,Mintpal,Cryptsy)..:crash:
 
Da te nije SBB prebacio na NAT adresu pa ste sad vas gomila na istom IP??
 
Pa ako imas IP iz firme koja se deli, moras ih obavestiti... masa ljudi su otvarali duple naloge kako se ne bi verifikovali i vukli vece sume...

e sad to sto KONJI iz SBB ljudima dele NAT to je nas problem!
 
Nazad
Vrh Dno