Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Sada imaju probleme i sa Litecoinom.

LTC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the LTC team. Any updates must be tested and audited before enabling.
 
Poslednja izmena:
Cinjenica da se nesto desava sa poloniex-om samo da ne pukne i ode depozit na put bez povratka :)
 
i ja sam zbrisao...prodao sve i povukako preko btc-a...barem on radi za povlacenje...ali cinjenica da sve vise i vise novcica je pod "maintenance", opasan avgust se sprema...ako nesto us**u sa BTC-om plsu trenutni bunar ETH-a pa jos ako polo pukne....bice samo takva zurka....iskreno se nadam da gresim!
 
Sto se mene tice on je odavno pukao jer mi novcica nema vec mesec dana a ne odgovaraju nista tj support ne postoji
 
Koliko sam skapirao,proradio Zec na Bitrexu...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pre jedno 4 sata sam postavio pitanje ovima sa poloniex zasto ne stize novcic koji je uredno sa njihovog sajta poslat, od dva koja su poslata jedan je stigo na cex a drugi ne. E sada jel ovo bila sreca ili sta ne znam ali covek mi je u roku sat vremena odgovorio od postaljanja mog tiketa i kazu:

Adebajo, said 3 hours ago

I am sorry to inform you, the ETH network is under heavy stress at the moment and some withdrawals are not being broadcast correctly.

Rest assured we will rebroadcast your withdrawal as soon as possible, thank you for your patience and I am sorry for the inconvenience.

Sincerely,
Poloniex Support Team
 
Kod njih ocigledno nista ne radi ili za nas sitne igrace ne radi... Ja cekam 2 eth-a 26 dana... Jedino sto znaju je da posalju genericki mail u kome kazu da je mreza pod stresom i to je to od njih.
 
26 dana je malo previse , aligledaj to sa vedrije strane, da su pukli pre 25 dana gubitak bi ti bio -600$ sad je vec -300$ ;D

no salu na stranu da li si im poslao sve detalje Tax ID transakcije itd....
 
Pa znam da je malo previse. Imaju sve samo ih jednostavno mrzi da urade retransakciju.A najveci hit je da je taj isti novcic regularno otisao u njih poloniex_2 novcanik istog trena kada sam hteo da uradim withraw a meni su kao status stavili awaiting aproval. I od tada stoji kod njih. Jeste da je promenjan satatus sada u comlete imam txid-ove ali te transakcije nema. Iskreno veoma sam razoracan.
 
da se bezi sa poloniexa? jel bittrex bolja alternativa? Da saljem sve coine zasebno ili da ih pretocim u btc?
 
Eth mi danas lego posle 20 dana...bolje ikad nego nikad...mozda i etc legne
 
pisao sam odavno ticket ali niko nije ni to citao niti odgovarao ..i sad stoji neodgovoren
 
Eth.Imam sve i txid i complete status jedino nema novcica u exploreru i naravno na drugoj adresi na koju sam deponovoao. Treba da urade ponovo transakciju, izgleda da je to posao ...
 
Pa ja usao na njihovu adresu "poloniex 2" i video da im samo prolaze od 8 ETCa pa na vise ..imao sam nekih 11 ETc koji stojali skoro mesec dana i ne pojavljuju se u menjacnici ..poslao jos 8.5 i udje mi i tih 8.5 i onih 11 prethodnih
 
Pa ja usao na njihovu adresu "poloniex 2" i video da im samo prolaze od 8 ETCa pa na vise ..imao sam nekih 11 ETc koji stojali skoro mesec dana i ne pojavljuju se u menjacnici ..poslao jos 8.5 i udje mi i tih 8.5 i onih 11 prethodnih
Poloniex 2?
Meni se jednom zaglavilo nesto oko 3.5 i poslao 0.5 i prodje,sada je negde oko 3 etc-a zagubljeno...Ili je fora stalno da se salje i razmenjuje tamo ili nesto trece nisam siguran. :(

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Jel ja to ne vidim dobro ili je poloniex_2 adresa prazna ? Nema balansa a do pre neki dan bilo ih je oko 250k i Value je bio oko 30-ak miliona...
 
Da li uopste moze da se prebaci sa jednog poloneix naloga na drugi, konkretno eth. Imam na mom par eth-a i ne radi mi uopste povlacenje pa bih prebacio na drugi gde bez problema prolazi. Izvinjavam se unapred ako je bilo reci o ovome ali nisam uspeo da nadjem ovu info.

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока
 
Pa kako da prebacis kada opet moras da uradis withdraw sa ovog sto ti ne radi ? Zar ne ? :)
 
Cekajte malo jer hocete da kayete da je Poloniex SCAM i da se ne mogu povuci svoji novci koji prebace tamo

Sta je alternativa Poloniex
 
Niko nije rekao da je scam vec da imamo problema da povucemo na drugu menjacnicu. Nekom zapne pa ceka po mesec dana nekom prodje odmah transakcija.
 
Ako pitas nesto onda je "jel" a ne jer... za pocetak.
 
Nazad
Vrh Dno