Šta je novo?

Lock/home screen naseg iPhone-a :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa zato sto kad god nesto novo instaliras, obrises, ponovo instaliras, poremeti se abecedni redosled...jos ako instaliras 2+ aplikacije za redom tek me onda nervira da rucno gledam gde treba da ide po redosledu...a mene nervira da bilo sta rucno radim

Nisu mogli da stave negde opciju auto sort
 
Pa zato sto kad god nesto novo instaliras, obrises, ponovo instaliras, poremeti se abecedni redosled...jos ako instaliras 2+ aplikacije za redom tek me onda nervira da rucno gledam gde treba da ide po redosledu...a mene nervira da bilo sta rucno radim

Nisu mogli da stave negde opciju auto sort

Pa što bi išlo po abecedi kad složiš gde ti šta odgovara? Ja kada instaliram novu aplikaciju stavim je gde želim i to je to. Ili u odgovarajući folder za tu aplikaciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa što bi išlo po abecedi kad složiš gde ti šta odgovara? Ja kada instaliram novu aplikaciju stavim je gde želim i to je to. Ili u odgovarajući folder za tu aplikaciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ja volim po abecedi, jer onda znam gde je aplikacija u odnosu na druge abecedno :)

Inace probao sam jos na androidu i konfuzno mi je da slazem aplikacije po folderima...jedino igre izdvojim u poseban folder (mada sam i od toga odustao jer imam 1-2 igre instalirane koje igram), ostalo mi je u root folderu abecedno sortirano :)
 
To je vrlo čudno [emoji2] Ja to složim kako mi odgovara i uvek znam žmureći gde je šta...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji tema "mobilni mod", ova je redudantna.

Lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno