Šta je novo?

Call Of Duty WWII (2017)

Jedino je optimizacija dobra (stabilnih ~110fps), sem toga ništa ne valja.

Pucaj i trči je definicija ovoga, a da ne pričam o trenutnom prelasku u puzanje, delić sekunde ranije si se napucavao sa čovekom koji trči zig-zag, delić sekunde kasnije te ubije iz ležećeg moda. Recoil je misaona činjenica, čak i prilikom punog trka.

A (placeni) jutjuberi tvrdili da je to zbog njihove bogovske kontrole... Ovo je deo koji me najvise odbija od COD igara, a kada se uz to dodaju malecne mape, lose animacije i izostanak bilo kakvog teamplay-a covek mora da se zapita kako oni uspevaju i dalje da prodaju pozamasan broj kopija kada nisu radili nista na navedenim stavkama. Iz godine u godinu gejmplej je identican, jedino se menja skin.
 
BF je za ovo zlato :)
 
BF je odavno zlato za sve kartonske hodnik COD koji su vise za poredjenje sa slicnim fps za smartfone.
 
Meni je fascinantno da igra u MP, zahteva slicne resurse kao i BF 1....Za ultra u 60fps+ na 1080p sto se grafe tice potrebne su 1060 3GB ili RX 570, sto je ok, e sad ono sto je meni najsmesnije je da igra sa mapama 3 puta 3, sa 2-3 koridora i 6v6 borbama zahteva vise od 4 thread-a na cpu i vise od 8gb rama isto kao i BF na sa onakvom grafikom i efektima pre svega koji udaraju na cpu, posebno lightning, na mapa sa 64 igraca...

Well done Activision, well done.
Bljuvotinu od gameplaya necu komentarisati, sve je vec receno, vise puta.
 
bf i cod nikada nisu bile ozbiljne realne takticke fps igre, ali su njihovi delveloperi nekada imali ozbiljniji pristup razvoju igara
bf je masivan, akcijom nabijen holivudski film, sa ponekim dokumentarnim scenama
cod je indijska serija :p

multiplejer komponenta ovih igara se menjala kako je sam multiplejer postajao popularniji generalno, a onda i kada su poceli da ih igraju na konzolama

ne vidim razlog spominjati ovu KS igru medju ovim igrama, kada ni BF ni COD, iako se same po sebi razlikuju, nikada nisu nudile takav tip gejmpleja niti su privlacile takve igrace

sto se ovog CODa tice, posle pocetnog interesovanja ne pada mi napamet da probam igru sa mapama koje su manje nego ikad plus sve ostale manjkavosti
 
Ja cu vala odigrati kampanju,pa makar mi na nos izasla,cisto iz postovanja prema nekim prvim dobrim delovima CoD-a i samog WWII žanra.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hocu i ja sigurno, ali nista vise/preko toga.
 
Oćemo svi manje više na crno :p
 
Jos malo pa igra godine koja ludnicaaaaaaaaaaa :D:D:D
 
Zar je moguce da do sad nijedan gameplay iz singleplayer kampanje nije izasao??? A evo dva dana jos do igre
 
COD:WWII



Ne bi se dalje izjasnjavao.
 
Kad pre? :zgran: :D
 
Eto jos jedne igre gde vis se 8GB rama nije dovoljno, pored BF1 MP. Sto je kada se malo bolje sve sagleda, jedan veliki smehotres. Ako nista dobro je optimizovana sto se tice GPU segmenta, RX 470/570 na 1440p dovoljne za high-very high za preko 60fps, sto je super.
Gledam sad MP live, kakvo djubre majko moja, nije da nisam ocekivao, odavno nista vise ne ocekujem od ovog serijala, ali nekako mi se cini da u bljuvotinama sve vise pomeraju granice iz igre u igru.
 
Eto jos jedne igre gde vis se 8GB rama nije dovoljno, pored BF1 MP. Sto je kada se malo bolje sve sagleda, jedan veliki smehotres. Ako nista dobro je optimizovana sto se tice GPU segmenta, RX 470/570 na 1440p dovoljne za high-very high za preko 60fps, sto je super.
Gledam sad MP live, kakvo djubre majko moja, nije da nisam ocekivao, odavno nista vise ne ocekujem od ovog serijala, ali nekako mi se cini da u bljuvotinama sve vise pomeraju granice iz igre u igru.
Isti engine vec 13 godina [emoji3]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ajde engine, nema veze, nego gameplay, od onoga sto smo imali u miltiju u Cod 4 i World at War-u, dobili svo ovo djubre, sa mapama 3x3 sa 3 koridora i mecevima 6v6....Kakav su tek shit napravili za Cod 4 remaster, gde su na one mape isto to uradili:mad: Jos rekli kao bice custom servera sa 32+ igraca, pazi da ne stave.

Opet Cod publika je takva kakva je, prosecna starost iste je 14-16 godina, IQ je ispod 50 i eto, imamo to sto imamo. Jos jedna bitna stvar, Cod je odavno console shooter.
 
Ajde engine, nema veze, nego gameplay, od onoga sto smo imali u miltiju u Cod 4 i World at War-u, dobili svo ovo djubre, sa mapama 3x3 sa 3 koridora i mecevima 6v6....Kakav su tek shit napravili za Cod 4 remaster, gde su na one mape isto to uradili:mad: Jos rekli kao bice custom servera sa 32+ igraca, pazi da ne stave.

Opet Cod publika je takva kakva je, prosecna starost iste je 14-16 godina, IQ je ispod 50 i eto, imamo to sto imamo. Jos jedna bitna stvar, Cod je odavno console shooter.
Miran bre jedva cekam da skinem [emoji16] oces da kazes da je moj iq 44? [emoji41][emoji41]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Bas sam se nadao ovome, ali meni je ovo bas loše. Preterano skriptovanja, sponge efekat je jako izrazen, zvuk je očajan, graficki izgleda ok - ali to je sve nazalost...
Plaćeni bot [emoji3][emoji3][emoji3]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Znači toliko su srozali CoD da više ni iz očaja ne vredi potrošiti jedno posle podne da se obrne SP?

Kad se setima koliko sam igra MW1 i kad je izašao MW2 kako sam prešao 2 puta kampanju u 2 dana.


Edit: MP posle MW3 je isti copy/paste samo sa skinovima i powerups.
 
Nazad
Vrh Dno