Šta je novo?

Call Of Duty WWII (2017)

Ljudi, je l treba i dalje da se drnda o ovome, sve zbog Filipenkovog casa alternativne istorije?? Pa njemu je svaka druga igra antisovjetska propaganda a MGSV vrh vrhova, i svaka (a retka) igra sa WW2 tematikom je prava prilika da se pokaze znanje istorije i izbace licne frustracije i prospe propaganda (bilo desna ili leva) kod domacih recenzenata igara u kojima kljuca krv herojskih predaka koji su onomad nosili puske a nisu sedeli za tastaturama - I uopste ne vidim poentu rasprave jer se uglavnom slazete oko najbitnijih stvari samo ne vidim potrebu za teranjem svoga "do krajnosti" (ovo se odnosi na ramin poslednji post).

Brisanja i poeni ubuduce.
 
Poslednja izmena:
je l' moz' se napravi ikakav klan od ljudi sa foruma? iskreno postaje mi dosadno da igram sam mp.
 
Zar takvi postoje ovđek??ko bi uopšte igrao tu kutiju šibica više od dva sata u godinu dana....ja sam igrao na beta testu,i kažem da nije vredno mog vremena
 
Zombiji su ok, mp ne zelim da komentarisem.
 
Imam intel i5 6600 i gtx 1050ti 4gb i igrica mi na momente zakoci na sekund. Imam stabilnih 60-70frejmova i igrica mi blokira. Jel se desava jos nekome ovo?
 
Kako 6gb. Meni sa ovim podesavanjem jedva 3gb zauzima. Jedino da ima sokove u toku igre pa povuce vise
3274cd2b8e4ba3b1acd7c5d1e7e90056.jpg
 
ta ocitavanja nisu realna :)...ukljuci direktno u igri

CoD_SP_2017_12_13_22_35_15_383.jpg
 
Prešao igru na regular, i fino se zabavio. :)

Konačno da odigram neki pošteni Call of Duty, posle niza godina ređanja modern warfare-a i preterivanjem sa sci-fi glupostima.
CoD posle MW2 je za mene ponovo oživo, BO serijal sam samo prvi odigrao a dvojku u 2. misiji instant obrisao, veće smeće od pucačine nisam igra, BO serijal ni ne smatram za CoD.

Ovo je pravi CoD, vratio mi se malo onaj osećaj kad sam prvi put igrao Medal of Honor AA, ili CoD 1 i CoD2.

Svaka čast kako su uradili modele likova, grafika je za pohvalu, samo siluje mašinu i optimizacija nije naj srećnija, mogu se primetiti neke texture koje su malo low res, ali to baš jako retko, sve što je u fokusu igrača je lepo urađeno.
Zanimljive mi bile i stealth misije, i naravno vožnja tenka i malo aviona, ali kad je krenula rokačina, o bata moj :D.

Priča je onako solidna, nisam očekivao ništa manje Američkog hvalisanja, i pri kraju neke drame ili patetisanja, može da prođe.
Realno bilo im je lako da isteraju 2. svetski rat, kad su se Nemci debelo zeznuli sa Rusima.

MP nisam igrao, nit me zanima, samo SP, i sigurno ću ga ponovo u neko skorije vreme. :)
 
e vala cu da poludim, od juce posle nekog kratkog igranja u multiju, mi izbaci na desktop sa ovom porukom:

steam1.JPG

ali cini mi se da nije to samo do cod-a, povremeno mi i rising storm 2 poludi na slican nacin, a obe igre su preko steam-a, pa kontam da tu nesto brljavi?
 
aj neko ako zna, nisam uzeo season pass za ovu igru, samo base game, ali opet, imam neke mape koje ne bi trebalo da su tu, kao carentan winter, groesten house, sandbox.... odkud mi se one nalaze u base game?
na ps4 imam digital deluxe verziju, tu su sve mape iz DLC ukljucene, ali tacno se secam da je na ps4 carentan winter bila bonus mapa za full verziju, i da su se i ove druge dve pomenute posle downloadovale.
zna li ko, gde bih mogao da zabodem (kupim) neki jeftini season pass mozda? ovo sto nalazim po netu, bas mi se i ne daje 50eur za to.....
 
Nazad
Vrh Dno