Šta je novo?

Auto upload slika na dva cloud-a ?

Ovo i mene zanima, desktop varijanta da moze svasta da se trpa

Samsung A5
 
Yjkq98 ako nekom zatreba kod

Kako da uploadujem slike a da nije autobekap? Hocu sam da izaberem, ali tada ne vidim opciju za ovaj cloud?
 
Poslednja izmena:
Yjkq98 ako nekom zatreba kod

Kako da uploadujem slike a da nije autobekap? Hocu sam da izaberem, ali tada ne vidim opciju za ovaj cloud?

kada si u glavnom prozoru quickpic, tamo gde gledas foldere, mozes da long press neki folder i pojavljuju se opcije za brisanje, detalje... ukljucujuci i upload.
isto tako mozes uci u folder i uraditi isto sa pojedinacnim slikama.

sto se tice free clouda sa mnogo prostora, mega nudi 50gb i mislim da je to najvise sto neko nudi.
oblako je nudio 1tb u pocetku pa 100gb kasnije, ali sada su na 8gb.

cekamo da se pojavi jos neko sa promocijama.
Inace, ako je nekome stvarno potrebno mnogo prostora, cloud vise nije tako skup. za 2$ mesecno se dobija dosta (google npr daje 100gb za te pare)

edit:
kratko googlanje i dosao sam do ovoga
https://degoo.com

Nemam pojma kakvi su i sta su, samo vidim da je 100gb.

edit2:
sad mi pade na pamet jos nesto, moguce je napraviti vise mega naloga i onda ih koristiti kroz neki file manager kao sto je solid explorer. Samo dodas vise naloga i generalno se ponasaju kao folderi. Nije bas resenje za komp, ali eto, moze i to
 
Poslednja izmena:
kada si u glavnom prozoru quickpic, tamo gde gledas foldere, mozes da long press neki folder i pojavljuju se opcije za brisanje, detalje... ukljucujuci i upload.
isto tako mozes uci u folder i uraditi isto sa pojedinacnim slikama.

A gde stavlja te foldere/slike koje sam odaberes za upload ? Kod mene je za auto upload stavio meni cudnu putanju: CM Cloud / Clean Master / Original Photos
Glupo je da sve zbrka u jedan folder.

PS. zar moze samo da se salje svaka slika posebno - rucno ? Uf, ovo je extremno glupo ako je tako. Ne moze ceo folder da se posalje ?
 
Poslednja izmena:
Moze ceo folder, naravno. Udjes u QP, zadrzis prst na zeljenom folderu i pojavi se ikonica za cloud backup.
 
mozes ceo album ili pojedinacnu sliku unutar albuma.
Ta cudna putanja je kada pregledas preko racunara jer imaju nekoliko servisa i svaki ima svoj folder. tu ti zbrcka sve slike zajedno. Web servis je neupotrebljiv. samo koriscenje kroz quickpic radi fino i to mu je jedina namena.
 
Ma ja koristio onu verziju koju si stavio na pocetku, i iz nje nije moguce poslati ceo folder. Posle sam odradio update i dobio mogucnost da posaljem ceo direktorijum.
 
Moj kod:
mrgj38

Hvala.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Radi fora i dalje za Quckpic, samo se mora instalirati baš aplikacija iz 24. posta, te tu ubaciti kod. Posle može update aplikacije, nije problem.

Moj kod:
xddr65
 
Radi fora i dalje za Quckpic, samo se mora instalirati baš aplikacija iz 24. posta, te tu ubaciti kod. Posle može update aplikacije, nije problem.

Moj kod:
xddr65

Evo da malo osvežimo temu.
Kod kolege sam iskoristio ovaj kod pa sada postavljam novi
dain67
 
Kod iskoriscen evo ga novi,

kaix75

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока
 
kod:

iwyt68

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Uopste nisam video odgovore u temi do danas.
Za one koji su i dalje mozda zainteresovani za cm cloud 1tb kroz quickpic

1. download
https://cloud.cmcm.com/sha/quickpic_latest.apk?t=20150930173641
otvaranje linka kroz neke browsere vodi do playstore. nemojte skidati sa PS vec morate instalirati downloadovan apk. klik bi trebao da odmah nudi dl.

2. odete u cloud i nadjete gift opciju i tamo unesete vk0992

3. napravite nalog i to bi trebalo da bude to.

disclaimer:
apk koji je podeljen je stari, ali na njemu funkcionise gift. Na poslednjim verzijama ne radi. Jednom aktiviran 1tb vazi uvek, tako da lako mozete da reinstal app sa playstore posle aktivacije.
koriscenjem ovog koda i ja dobijam 1tb prostora. Ovo ne radim da bih sirio referale ili pumpao prostor nego zato sto nema drugog nacina. 1tb mi je zestoko previse za backup slika, a trenutno imam 3tb sto je realno smesno.
postoje korisnici zabrinuti za privatnost jer je CM kineska firma. raspitajte se o vlasniku i samom cloud pre koriscenja.

nista nije vecno :)

Screenshot_2019-06-02-23-43-57-647_com.alensw.PicFolder.png
 
Nazad
Vrh Dno