Šta je novo?

Auto upload slika na dva cloud-a ?

Ja sam povezao 3, google photos, dropbox i yandex disk

Samsung A5
 
Meni to automatski ide, jedino na google ide kroz sinhronizaciju koja je kod mene podesena na manual

Samsung A5
 
Cloud.ru
Odlično radi posao.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Sad sam u google photos ukljucio upload i krenuo je da salje sve sa telefona. Kad to zavrsi, provericu da li i dalje salje na onedrive paralelno nove fotografije i filmove.
Sta je sa filmovima na g. photos ? Da li i njih smanjuje i kompresuje kao slike ?
 
Da, i max rez je full HD
 
Zar nije bila priča da čuva u punoj rezoluciji bez gubitka kvaliteta google photos?
 
mega, quickpic, google, oblako.
svaki ide automatski kroz svoju aplikaciju. nema kolizije jer svi samo ocitaju library i vide sta je novo pa dodaju u nekom trenutku.
 
E super, ta informacija mi je trebala.
Ne znam sta se desilo, ali zadnjih mesec dana mi nije upload-ovao ni jednu sliku na onedrive, iako je bilo ukljuceno da to odradi. Tek kad sam usao u samu aplikaciju, napisao mi je da ima 150+ fotografija i krenuo upload.
 
QuickPic je samo backup ili slikama mogu da pristupim i preko kompjutera?
Treba mi nešto da ima mogućnosti kao Dropbox.
 
Zašto bi kad imaš 2GB? [emoji14]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
QuickPic je samo backup ili slikama mogu da pristupim i preko kompjutera?
Treba mi nešto da ima mogućnosti kao Dropbox.

moguce je pristupiti slikama i download, ali nije moguc upload preko racunara.
Za slucaj da ne znas, to je CM cloud. Vodi se dosta polemike oko vlasnika ovih servisa pa cisto da budes upucen. Meni licno ne smeta, a imam 2TB prostora pa mi zao da ne koristim. CM jos ima i backup resenje van quickpic. Namenska backup aplikacija koja deli ovaj cloud prostor. Nazalost, nije moguce uploadovati dokumente.
Ako zelis, imam i dalje link za pozivnice gde mozes da dobijes 1TB ako se registrujes preko tog linka.
 
Moze meni na pp pozivnica za taj 1 tb [emoji39]

Samsung A5
 
moguce je pristupiti slikama i download, ali nije moguc upload preko racunara.
Za slucaj da ne znas, to je CM cloud. Vodi se dosta polemike oko vlasnika ovih servisa pa cisto da budes upucen. Meni licno ne smeta, a imam 2TB prostora pa mi zao da ne koristim. CM jos ima i backup resenje van quickpic. Namenska backup aplikacija koja deli ovaj cloud prostor. Nazalost, nije moguce uploadovati dokumente.
Ako zelis, imam i dalje link za pozivnice gde mozes da dobijes 1TB ako se registrujes preko tog linka.

Hvala na update-u, nisam bio upućen.
Ma daj link ovde, ima nas više zainteresovanih. ;)
 
Samo da javim da nesto nece da mi radi auto upload na gogle photos. Onedrive radi bez problema ali google photos ne. Tek kad "udjem" u program krene daskenira sta nije poslato i onda vrsi upload. Sto bi rekli mora rucno.
 
Uopste nisam video odgovore u temi do danas.
Za one koji su i dalje mozda zainteresovani za cm cloud 1tb kroz quickpic

1. download
https://cloud.cmcm.com/sha/quickpic_latest.apk?t=20150930173641
otvaranje linka kroz neke browsere vodi do playstore. nemojte skidati sa PS vec morate instalirati downloadovan apk. klik bi trebao da odmah nudi dl.

2. odete u cloud i nadjete gift opciju i tamo unesete vk0992

3. napravite nalog i to bi trebalo da bude to.

disclaimer:
apk koji je podeljen je stari, ali na njemu funkcionise gift. Na poslednjim verzijama ne radi. Jednom aktiviran 1tb vazi uvek, tako da lako mozete da reinstal app sa playstore posle aktivacije.
koriscenjem ovog koda i ja dobijam 1tb prostora. Ovo ne radim da bih sirio referale ili pumpao prostor nego zato sto nema drugog nacina. 1tb mi je zestoko previse za backup slika, a trenutno imam 3tb sto je realno smesno.
postoje korisnici zabrinuti za privatnost jer je CM kineska firma. raspitajte se o vlasniku i samom cloud pre koriscenja.
 
Poslednja izmena:
Treba, treba, za par godina slikanja, popunicu polovinu terabajta, jos ako je mogu ce da se bekapuju slike sa kompa, ekstra :)
Zahvaljujem drugaru cije ime pocinje sa "p" (ne stigoh da procitam) za dodatni prostor, tako da sto se mene tice,nek neko drugi ubaci svoj kod i poveca kapacitet.
Jos jednom, hvala obojici.

PS. Zahvaljujem se i camruti-ju (ako sam dobro zapamtio :)), tako da ljudi, ostavite vase kodove...
 
Poslednja izmena:
ako neki mod mozda moze da obrise moj kod, ne bi bilo lose. stvarno bi bilo dobro da se koristi kod poslednjeg korisnika jer tako svi dobijaju po 2tb.
 
I na kraju, ima li neki free desktop cloud cca 100+gb prostora za dž?

[emoji20]
 
Nazad
Vrh Dno