Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Koja apk je u pitanju?
Kolko % daju na aliexpressu?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Pozdrav, od nedavno koristim Cashback aplikaciju koju mogu da koristim online (aliexpress, hotels.com, booking.com, itd... od nasih domacih npr dexyco) i u mnogo offline firmi (univerexport, avia, woby haus, sportina, gigatron, sport vision, persu, aroma, lilly,...).
Sav novac od povrata se sakuplja na aplikaciji i njega mogu da iskoristim za dalje kupovine ili da povucem na svoj racun.
Ukoliko neko nije upoznat sa ovim cashbackom a da ga zanima, nek mi se slobodno javi :)
Da, napisi ovde to je i tema.
 
Potvrdjujem, svaki put moram da se sa njima dopisujem jer mi ne registruju kupovine.
 
I meni se cini , TCB UK evidentira Aliexpress druge radnje i ne evidentira . TCB US testiram za sad
 
Pozdrav, od nedavno koristim Cashback aplikaciju koju mogu da koristim online (aliexpress, hotels.com, booking.com, itd... od nasih domacih npr dexyco) i u mnogo offline firmi (univerexport, avia, woby haus, sportina, gigatron, sport vision, persu, aroma, lilly,...).
Sav novac od povrata se sakuplja na aplikaciji i njega mogu da iskoristim za dalje kupovine ili da povucem na svoj racun.
Ukoliko neko nije upoznat sa ovim cashbackom a da ga zanima, nek mi se slobodno javi :)

sta ovo offline znaci .popust za kupovinu u prodavnici gigatron i sl? ili ? nisam znao da ovo ima kod nas za vise prodavnica. sem ono sto svako ima svoje (gigatron deli bodove koji su u stvari 2% cashback)...
 
Neznam da li ste videli danas kad sam hteo da isplatim neka sredstva sa TCB.UK uveli su neku plus clanarinu od 5£ i uzimaju ti prilikom isplate taj iznos, niti sam to hteo niti su me pitali.
Cist lopovluk obratio sam im se da vidim u cemu je problem...

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
To ima odavno, neki premium fazon koji si trebao da iskljucis ako ti se ne svidja
 
Neznam da li ste videli danas kad sam hteo da isplatim neka sredstva sa TCB.UK uveli su neku plus clanarinu od 5£ i uzimaju ti prilikom isplate taj iznos, niti sam to hteo niti su me pitali.
Cist lopovluk obratio sam im se da vidim u cemu je problem...

Послато са MI 9 помоћу Тапатока


Da ako misliš na godišnju Premium članarinu. Plaća se jednokratno jednom godišnje
 
Po drugi put mi šalju ponudu 10$ cb za 10+$ kupovinu , prvi put nisam iskoristio, ali bih sada, ovde ljudi pišu da ne dobijaju cb , o čemu se radi?
 
Meni prolazi Aliexpres uglavnom ne sve , druge radnje ne prolaze
 
Jel koristi neko rakuten?

Zadnji put mi u opste nisu isplatili novac na PP acc (15.11 je trebalo biti), a na mailove ne odgovara niko, i ako sajt uredno radi.
 
I ja sam izvisio kod njih 15.11.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslali su mi ovo objašnjenje koje u opšte nema smisla pošto ima tu cashbacka od ranije koji nije isplaćeno a stoji na balansu.
Šta raditi?

November payments include Cash Back that posted to your account between July 1 and September 30. Cash Back that posts to your account between October 1st and December 31st will be included in your February payment. Take a look at our payment schedule:

Cash Back Posting Period Payment Send Date
January 1 - March 31 May 15
April 1 - June 30 August 15
July 1 - September 30 November 15
October 1 - December 31 February 15


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su tražili da potvrdim e-mail adresu da bi me isplatili, što sam i uradio. Pisalo na nalogu da je sledeća isplata 15.11. preko PayPala, i na kraju ništa. Dosad sam dobio od njih oko 400$, nikad nikakvih problema. Sad mi stoji na nalogu da će me isplatiti u februaru 2021. Nije mi problem da sačekam, ali svakako ću im napisati protestni mejl.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja nisam imao do sad problema, ali 15.11 je trebalo biti isplaceno nekih 28.25$ a nije isplaceno nista
tako da ovo objasnjenje da su isplacivali od 1. jula do 30 septembra nije istina, jer ni stariji cashback od toga nisu isplatili.

stoji mi sada lepo Your next Big Fat Check for $28.25 will be sent by 02/15/21 via PayPal.
samo se datum promenio.

bataljujem ove cash bekove...
 
Poslednja izmena:
TCB US radi bez greške. I za Aliexpress i za ostalo što sam probao. Evo upravo mi kupovina sa Itead.cc postala payable pre nego što je stigla narudžbina uopšte. Aliexpress uglavnom radi ali poprilično sporo. Kupovine se obično pojave par dana nakon potvrde prijema posiljke (u pending stanju) a postanu payable tek nakon 2-3 meseca. Znači u toku korone ukupno i 6 meseci nakon kupovine. Isplata takođe radi.

Ako ne dobijate cashback za koga mislite da bi trebalo, proverite sledeće:
1) Isključite sve ad blokere dok obavljate kupovinu: AdBlockPlus, uBlock origin, Disconnect i slično. Ne whitelist, nego isključite potpuno. Whitelist često ne radi zbog većeg broja redirect-ova.
2) Isključite privremeno sve ekstenzije koje prate cene, daju istoriju cene, daju notifikacije o kuponima itd (Honey). Ako ne znate koje, isključite sve ekstenzije
3) Isključite privremeno opciju blokiranja reklama vašeg antivirusa (nije potrebno ako koristite samo Windows Defender)
4) Isključite privremeno blokiranje reklama na vašoj mreži ako imate (piHole)
5) Kupujte od kuće i kućnog računara, a ne sa posla i službenog jer moguće da vam firma blokira ono što i ne znate da vam blokira
6) Ispraznite korpu i zatvorite browser pre kupovine
 
I ja nisam imao do sad problema, ali 15.11 je trebalo biti isplaceno nekih 28.25$ a nije isplaceno nista
tako da ovo objasnjenje da su isplacivali od 1. jula do 30 septembra nije istina, jer ni stariji cashback od toga nisu isplatili.

stoji mi sada lepo Your next Big Fat Check for $28.25 will be sent by 02/15/21 via PayPal.
samo se datum promenio.

bataljujem ove cash bekove...

Na kraju su mi posle gomile mailova reklamacije gde potvrdjuju da imam za isplatu onih 28$, nekako su isplatili $13.96 USD bez objasnjenja gde je ostatak.
 
Evo posle mnogo vremena mislim da sam nasao pravu aplikaciju za cashback.
Ako vam neprijavi kupovinu posle jednog dana mozete sami dodati oni provere posle par dana i dodaju vam kupovinu.
Vi morate dodati iznos u funtama i broj ordera ako kupujete sa aliexpresa neznam u kojoj valuti placate ali ja placam u $ i onda preko kokvertera konvertujem taj iznos u funte i tako upisem u missed cashback.
Upisujete samo onolko kolko ste platili.
Jos nesto postoji njihova aplikacija na marketu ali nju mozete koristiti preko mobilnog ali vam treba vpn aplikacija ja koristim tunnelbear i stavim uk za drzavu.
I onda preko mobilnog sve odradim i sve funkcionise.
Ako ste premijum korisnik onda je 7% cashback sa alija ali se premijum placa 1£.
Dok ako necete premijum onda je 3%.
Ako vam sta nije jasno slobodno pitajte.

Registrujte se preko mog linka da dobijem neku sicu i da na neki nacin da se zahvalite ako sam vam pomogao.

https://www.quidco.com/raf/10431538/

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ljudi sta ja da radim sa sredstvima koja imam od povracaja kupovine sa backit.me sajta?
Oni su ranije imali drugi naziv,sad videh da se pare ne mogu vise prebaciti na PayPal,a ranije su mogle.
Sad nude samo neke novcanike za Rusko trziste,jel ko prebacivao i kako?
 
Evo posle mnogo vremena mislim da sam nasao pravu aplikaciju za cashback.
Ako vam neprijavi kupovinu posle jednog dana mozete sami dodati oni provere posle par dana i dodaju vam kupovinu.
Vi morate dodati iznos u funtama i broj ordera ako kupujete sa aliexpresa neznam u kojoj valuti placate ali ja placam u $ i onda preko kokvertera konvertujem taj iznos u funte i tako upisem u missed cashback.
Upisujete samo onolko kolko ste platili.
Jos nesto postoji njihova aplikacija na marketu ali nju mozete koristiti preko mobilnog ali vam treba vpn aplikacija ja koristim tunnelbear i stavim uk za drzavu.
I onda preko mobilnog sve odradim i sve funkcionise.
Ako ste premijum korisnik onda je 7% cashback sa alija ali se premijum placa 1£.
Dok ako necete premijum onda je 3%.
Ako vam sta nije jasno slobodno pitajte.

Registrujte se preko mog linka da dobijem neku sicu i da na neki nacin da se zahvalite ako sam vam pomogao.

https://www.quidco.com/raf/10431538/

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

@batat

Registrovao sam se preko linka koji si poslao. Nadam se da ćeš dobiti parice ubrzo čim ja skupim 5 đunti
 
Je li neko koristio isplatu na virtualnu Visa prepaid karticu na topcashback.com sajtu? Može li da se koristi normalno kao bilo koja druga Visa kartica?
 
Ja sam dosad koristio PayPal isplatu na 2 naloga ali na trećem mi ne dopušta jer kaže da taj PayPal email koristi drugi korisnik što je tačno 😂 Vidim da u objašnjenju kod te virtuelne Vise piše da može da se koristi za kupovinu u USA pa ne znam da li bi radilo sa druge lokacije.
 
Evo danas sam opet testirao ovaj Quidco cashback i sve funkcionise u najboljem redu.
Nedavno sam bio isplatio par funti na PP i sve je bilo ok posle par dana pare bile na PP.
Moj predlog vam je da placanje vrsite preko PC posle par minuta registruje kupovinu.
Ako vam sta nije jasno slobodno pitajte.

Mozete se registrovati preko moga linka:
 

Prilozi

  • IMG_20210508_175811.jpg
    IMG_20210508_175811.jpg
    83.4 KB · Pregleda: 7
Nazad
Vrh Dno