Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Otvorio sam case kod PP za kupljeni telefon kod Banggood jer mu se po TN gubi svaki trag još početkom novembra, maltene odmah po slanju, od Banggood mi je već uplaćen cashback na nalog, da li da podižem ili da sačekam odluku PP?

PS
TCB daje 20usd za svaki referal!
A uz to ne mora da se isplati na PP, već ima i druge varijante
 
Poslednja izmena:
TCB daje kako kada, nekada 20, nekada 7.5, nekada 10, nekada 15$.
Na TCB UK to ide od 5-20GBP, ali 20GBP je samo za Plus members, sto efektivno dodje 15GBP, ako nemas vise referrala :)
Za ovo prvo ne znam, ali verovatno bi TCB te zvao da im platis nazad :) Ako vec ne budes dobio neki novi CB od cega bi oduzeli.
 
Dobih ovaj welcome bonus na ebates, sad ako se secam ima neka caka da se podigne pre nego sto se nakupi 5.01$? Ako neko zna neka mi posalje PM (kapiram da ne bi smeo ovde da pise :D )
 
Šta od ovoga odabrati za isplatu, kad PP nije opcija?
ove virtualne Visa i Amex ili Yandex?
 

Prilozi

  • Screenshot from 2019-01-06 18-58-26.png
    Screenshot from 2019-01-06 18-58-26.png
    201.7 KB · Pregleda: 87
Samo.Amazom gift card je realno da ces iskoristiti.
Zasto PP nije dostupan za 17$?:)
 
Ne znam dal sme isti PP nalog na 2 TCB :)
šta fali ovom Yandexu?
 
Ne, imam 2 američka.
 
Nije mi se desilo, sve telefone od ~100 eur su registrovali.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ali nju je maltene nemoguce iskoristiti skroz?
 
Aliexpress prihvata yandex money.
 
Onda tamo, ako koristis AE. To ces najlakse iskoristiti.
 
Koristim već godinu dana tcb.uk i nikada do sada nisam imao problema sa njima niti bilo kakvih primedbi na iste. CB im je 4,56% za kupovinu sa alija gde i najviše kupujem, ali sam u poslednjih par meseci primetio da mnogo kasne sa isplatom. Tačnijje transakcije su mi potvrdjene(kupovina u oktobru,novembru i decembru prošle godine), ali nisu prešle u payable do danas?! Prošle godine u januaru sam počeo da koristim tcb.uk i sve transakcije su posle primljene pošiljke relativno brzo(kroz maksimum 5 dana prelazile u payable) što danas nije slučaj. Kod njih piše da to može da potraje do 15 nedelja što je previše. Kakva je situacija sa drugima tipa tcb.com ili epn,ebates? I da li mogu da koristim nalog sa tcb.uk na tcb.com? Takodje da li je neko imao iskustva sa givingassistant.org sajtom za cb? Unapred hvala na odgovorima.
 
Poslednja izmena:
Isto tako je i na ePN,kao kao navodno zbog njihove sigurnosti. Meni tek sad prolaze kupovine iz decembra recimo

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Meni tek posle zalbe, evo 4 meseca cekam sa MyProtein :)

Mozes na oba sajta imati nalog, ali nije isti koliko se secam, tj. moras nezavisno da ih napravis (mogu i razlicite lozinke).
 
Da mnoogo su oduzili sa dozvolom za naplatu, 15 nedelja.. ranije je to islo mnogo brze.
Cak ni americki TCB nije toliko spor, vraca za 10 nedelja.
EPN sam batalio jer su ukinuli mogucnost da pre kupovine vidim da li je CB za odredjenu robu 2% ili 6%
 
Narode, molio bih za pomoc, izgleda da nisam uneo broj telefona na epn, kako treba... i to tek sad provaljujem, kada sam hteo da dodam paypal ili webmoney, svejedno.. Da bi bilo sta povezao, salju kod na broj telefona. A meni ne stize nista. Sto znaci da nisam uneo broj kako treba.

Ja znam da se pise +381... a jel ide neki broj pre toga i kako? :/
 
TCB US se jako usporio. Konačno su mi naplative dve Aliexpress transakcije od 10.11.2018. ali još uvek nisu neke JoyBuy napravljene pre toga. I nisu me obavestili mejlom (nije u Spam otišlo).

Zvaničnih 14 sedmica je 18.januar, a ne skoro - mart!
 
Ljudi ako ePN app pokrenem preko moba i u njoj izaberem GB za kupovinu,automatski se prebacujem na browser GB,ne otvara mi app,a onda kad otvori gore ima opcija da predjem na GB app,jel ce onda ePN prihvatiti kupovinu ako otvorim GB app preko browsera?
 
kakve veze ima taj kupon sa TBCom???
5354a55038ff66e192f210d44a25f736.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Dosta je usporio TCB.com sa isplatom par kupovina ne reg kad im se zalis kazu da nemogu da uticu na ali...
Nzm da li ga menjati?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Meni na TCB.com sve transakcije od 10.nov 2018. su još uvek pending! JoyBuy i Aliexpress, 7 pending, 1 playable. Proslo je 3x 14 nedelja! [emoji53]

Sent from my M8pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno