Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Onda kod mene ni 1, da nije do Browsera, koristio sam M$ Edge, a ne Chrome.
 
Kod mene tek kad potvrdim prijem posiljke registruje se na topcashback.com.
21.10. narucio tek 13.11. registrovana.
 
Backit je mnogo velikodušan.
25da2fe0d73150cb689ce9451325236e.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Na TCB US nikad nijedna transakcija (mislim samo na AliExpress) nije prosla neregistrovano, ali je islo od toga da su mi neke registrovane dan nakon kupovine, do cak dve nedelje nakon potvrde prijema. Dakle raspon od 2+ meseca trenutka registracije plus jos 2-3 meseca dok postane payable...

TCB UK sam za 11.11 prvi put koristio za AE posto su nudili valjda 11.5%, registrovana jedna od tri transakcije i to par minuta nakon kupovine...cekam da vidim da li ce se ostale pojaviti nakon potvrde prijema.
 
Da li neko zna da li cashback kompanija ima uvid ukoliko placate sa dva accounta istom karticom..da li te podatke na primer Ali deli sa njima..Ili na primer jedino imaju uvid u vasu ip adresu itd

Šta bi sa ovim, jesi li probao da poručiš sa dva accounta sa istom karticom? Ako jesi koji je rezultat? I da li si stavio isti PayPal?
 
Poslednja izmena:
Ja placam na vise acc istom karticom, ali za PP ne smem da probam.
 
Hteo bih da otvorim nalog na TCB UK kao i na TCB US da li onda da jedan povežem sa PayPal, a drugi šta ja znam možda WebMoney (pročitao sam da može da se plaća na AliExpres-u preko njega). Ili možda neka treća alternativa? Bilo kakav savet je dobrodošao :)

@ironmanbg
napisao si da imaš 2 naloga na TCB US pa kako primaš cashback, jedan na ppal a drugi?
 
Poslednja izmena:
TCB UK i TCB US su nezavisni i mozes da povezes isti PayPal nalog i primas novac sa oba sajta.
 
@kalehri

Taj odgovor mi je trebao. Hvala, kliknuo sam na "rep" [emoji3]

A kada bude dolazio cashback na PayPal biće dve valute jel tako gbp i usd?

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
 
Webmoney vec neko vreme ne radi na AliExpress, pisao sam vec. Ima li nesto novo?
 
A kada bude dolazio cashback na PayPal biće dve valute jel tako gbp i usd?
Da, sa UK dolaze funte, a sa US dolari.
Mada ja za sve koristim US jer je veci procenat povrata skoro za sve sajtove.
 
Poslednja izmena:
I ja ću verovatno taj koristiti, a ovaj neka ga za neke promocije.

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
 
Hteo bih da otvorim nalog na TCB UK kao i na TCB US da li onda da jedan povežem sa PayPal, a drugi šta ja znam možda WebMoney (pročitao sam da može da se plaća na AliExpres-u preko njega). Ili možda neka treća alternativa? Bilo kakav savet je dobrodošao :)

@ironmanbg
napisao si da imaš 2 naloga na TCB US pa kako primaš cashback, jedan na ppal a drugi?

Drugi nista, visi u vazduhu na virtuelnoj Visi koju niko ne prima.
 
Ljudi šta ovde treba da unesem?

Screenshot_2019-11-18 Get your very own PayPal Me link.png


I kako se koristi?
 
Poslednja izmena:
Pa nešto što ti je lako zapamtiti i što je vezano za tebe, zapravo šta god ti odgovara.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Na US TCB daju 3$ za kupovinu od 10+, do 9.12.
Myprotein obracunao cashback automatski.
 
Kasno sam video ovaj mejl, nema šanse da iskoristim na vreme.

Screenshot_2019-12-14 https www topcashback com.png


Screenshot_2019-12-14 https www topcashback com(1).png
Što se tiče ove druge slike koju sam postavio, gde mogu da vidim kod kog prodavca važi ovo da ne trošim 25$ ako nemam povraćaj ovih 10$ od TC?
Uglavnom kupujem na AliExp.
 
Ne znam kako je kod vas ali kod mene na TCB zakucano sve u statusu "Pending" i ni makac odatle...
"Confirmed" i "Payable" stoje nepromenjeni mesecima..

Ne znam zašto su i oni ukočili totalno, nije baš da ništa nije stiglo i da nisam potvrdio prispeće
 
Pozdrav, od nedavno koristim Cashback aplikaciju koju mogu da koristim online (aliexpress, hotels.com, booking.com, itd... od nasih domacih npr dexyco) i u mnogo offline firmi (univerexport, avia, woby haus, sportina, gigatron, sport vision, persu, aroma, lilly,...).
Sav novac od povrata se sakuplja na aplikaciji i njega mogu da iskoristim za dalje kupovine ili da povucem na svoj racun.
Ukoliko neko nije upoznat sa ovim cashbackom a da ga zanima, nek mi se slobodno javi :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno