Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

... i onda svaki nivo je veci za 7% od 5,5?
ccce856dd2bcd756476db85ebea19b2e.jpg


Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
I koliko sad ePN daje povracaja sa Ali-ja? Jel neko uzimao juce ili danas sta od njih i koristio ePN?
Ranije je pisalo 7% vezano za Ali,a sad nesto u fazonu "zavisi od ponude"?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni nesto odgovorise: mobilni telefoni 3.5%

A ostalo za nas izgleda ostaje na 7%

Zavisi i od drzave ponesto. Francuska i Spanija npr. imaju bolje uslove.
 
Poslednja izmena:
Na TopCahsback-u je još uvijek 8% na sve artikle. :)
Btw. trenutno imaju promociju pa novi članovi koji se registruju do 13.06. preko ref (tell-a-friend) linka dobijaju 10$ bonus kad sakupe 10$ cahsback-a.
taf-summerboth10-blog.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod ebatesa kad se kupuje sa alija nije moguće koristiti kupone? Je li ovo normalno ili ja negde gresim [emoji14]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Ja sam koristio.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Dobio sam 10 usd na ebates, ali ne mogu da ih povucem dok ne skupim jos 5 usd od provizija? Ima li neko zaobilazno resenje

Послато са HUAWEI P6-U06 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam koristio.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Vidim u čemu je problem ali ne znam rešenje [emoji14]

Kupone koje imam su za mobilnu app a ebates me uvek baca na internet. Kako povezati ebates i aliexpress aplikacije?

Idem da isprobavam a ako neko već zna bilo bi lepo da podeli

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Dobio sam 10 usd na ebates, ali ne mogu da ih povucem dok ne skupim jos 5 usd od provizija? Ima li neko zaobilazno resenje

Послато са HUAWEI P6-U06 уз помоћ Тапатока

Nema.

@ZAP
Ima fora o kojoj sam pisao na blogu, ali pošto moderator(i) ne voli da ga reklamiram, poslao sam ti poruku :)
 
Dobio sam 10 usd na ebates, ali ne mogu da ih povucem dok ne skupim jos 5 usd od provizija? Ima li neko zaobilazno resenje

Послато са HUAWEI P6-U06 уз помоћ Тапатока
Pa tih 10$ nisu tvoji vec si dobio welcome, tek kad zaradis mozes da isplatis.

@ Rollo
Posalji i meni, da vidim dal sam ja nesto propustio ;)
 
Nema.

@ZAP
Ima fora o kojoj sam pisao na blogu, ali pošto moderator(i) ne voli da ga reklamiram, poslao sam ti poruku :)
Poruku nisam dobio [emoji14]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Sad sam dobio i funkcioniše. Hvala :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Moj prvi kešbek! :)

Na TCB mi je $10 "payable", kada sam probao na PayPal da isplatim stoji da nisam uneo PayPal email adresu. I onda me preusmeri na My Profile, gde se nigde ne spominje PayPal, vec postoji samo email koji je login za TCB.

Meni je ovaj login email drugaciji od PayPal mejla, nisam smatrao da moraju da budu isti i to je moje pitanje - moraju li? Da izmenim TCB login email da bude isti kao PayPal email?
Ili u PayPal dodam jos jednu email adresu da bude ista kao TCB login?

Hvala! :)
 
Ja sam danas takodje imao iskustvo sa TCB a nekome ce znaciti.

Za proizvod koji sam kupio preko alija pokrenuo sam disput i dobio sam delimicni refund, TCB obracunava procenat samo za realizovani deo.
 
^ Hvala! Sad gledam, ne znam kako sam uspeo to da ne vidim, toliko je očigledno! :p
 
Moram da cekam 72h pre nego sto prebacim novac na PP (od unosa PP adrese).
 
Izgleda da na EPN-u vise nije minimum 9$ za povlacenje na Visa karticu, jel postoji mogucnost da se balance prebaci u euro?
 

Prilozi

  • Screenshot (164).png
    Screenshot (164).png
    77.9 KB · Pregleda: 134
Ovo je stvarno p***ski ako su minimum za povlačenje na karticu naprasno podigli sa 9$ na 100$. Može li još neko da potvrdi?

Ja još nisam dodao svoj wallet, čekam da mi se nakupi 9$
 
Pa zar nije za nas bitniji € ?

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Osnovna valuta na AliExpress-u je USD, pa mi je bitniji USD. AliExpress uzima proviziju ako želiš da ti naplatu vrši u €.
 
Cim sam procitao ovde komentar odem na svoj Epn profil, kad ono, pre bukvalno 2 sata objavljena vest da sada cashback moze da se povuce na paypal i koliko sam na brzaka skontao, minimalni iznos je 8$ i da nema nikakvog procenta za povlacenje. Samo je potrebno napraviti PayPal.me nalog, tj. link....
https://vk.com/epn.official?w=wall-97111400_56863
 
I ja isto malopre dobio obavestenje da su uveli PayPal. :) To je OK.
 
Posle koliko vremena je vidljiva transakcija u epn android aplikaciji pošto sam pre 5 minuta izvršio kupovinu na Banggood-u ali transakcije još nema nigde.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Cim sam procitao ovde komentar odem na svoj Epn profil, kad ono, pre bukvalno 2 sata objavljena vest da sada cashback moze da se povuce na paypal i koliko sam na brzaka skontao, minimalni iznos je 8$ i da nema nikakvog procenta za povlacenje. Samo je potrebno napraviti PayPal.me nalog, tj. link....
https://vk.com/epn.official?w=wall-97111400_56863
Tako je ja sam juce svoj link napravio i ubacio.
Prosto ko pasulj.

Posle koliko vremena je vidljiva transakcija u epn android aplikaciji pošto sam pre 5 minuta izvršio kupovinu na Banggood-u ali transakcije još nema nigde.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Za AE se odmah u istoj sekundi bukvalno vidi, nisam nikada kupovao na BG, ali koliko se secam za GB da im je trebalo neko vreme da se vidi, mada nisam siguran 100% samo sam jednom kupio preko CB na GB ostalo uvek na AE-u.
I kazem to ide odmah.
Inace mozes da proveris bese u listi transakcija ali na desktop verziji sajta ili da uputis mail support-u, brzo odgovaraju.
Inace meni se jedna trasakcija nije pokazala na ePN-u prvi put nakon pocetka koriscenja servisa.
Pisao sam im, rekose posalji SS sa detaljima, sto sam i uradio nocas i sad cekam da vidim sta ce da kazu.
Pa javljam i da znate proceduru ako se ne daj boze vama isto desi, sta i kako treba u tom slucaju treba raditi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Posle koliko vremena se na TCB US vidi Aliexpress transakcija, nakon sto se potvrdi prijem posiljke ?
 
Nazad
Vrh Dno