Šta je novo?

Cashback (povracaj dela novca sa online prodavnica: AliExpress, GearBest...)

Naravno :D

Ne secam se napamet, ali mislim da se prvo ide ne aktivaciju kartice, pa onda ides na PayOut i odaberes karticu (ili Wallet ne secam se napamet).
 
Evo mog iskustva sa TCB znaci porucio sam mob oko 410$ potvrdio dolazak posto je dosao brzo DHL.
I proslo je vise od 10 dana i nisu mi potvrdili moju kupovinu.
Kad sam se zalio prave se ludi i krive AliExpress.
Po mom nekom proracunu nece da prihvate vece kupovine nego one sitne do 50$.
Trazicemo zamenu za TCB.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
ako je do toga da si juce vec kupio sta ti treba, *mjau**mjau**mjau*, kupi danas nesto sto ti ne treba, kao i ja
To je u pitanju ali sad bar imam izgovor da narucim jos neku glupost. :D
 
Kod mene je bilo u pitanju sto sam porucio prekjuce, ali zaboravio da pokrenem TCB! :)
 
Evo mog iskustva sa TCB znaci porucio sam mob oko 410$ potvrdio dolazak posto je dosao brzo DHL.
I proslo je vise od 10 dana i nisu mi potvrdili moju kupovinu.
Kad sam se zalio prave se ludi i krive AliExpress.
Po mom nekom proracunu nece da prihvate vece kupovine nego one sitne do 50$.
Trazicemo zamenu za TCB.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
mene su pre 2 godine tako zavrnuli (kupio dva telefona DHLom ) od tada sam na drugom CB [emoji16]
megabonus

verovatno postoji i bolji ali ja sa ovima nemam nikakvih problema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Treba vremena da se tih 5$ vidi.
 
Kod mene se i $5 pojavilo prilicno brzo, kao pending naravno. Npr. pred spavanje kupio, a u toku dana je vec bilo tu. Mada je i porudzbina bila sa Banggood, a izgleda da sa njima imaju najbolju saradnju, jer sam vec i ranije primetio da se te transakcije najbrze pojavljuju.

Da li si kliknuo na accept za samu promociju, pre kupovine, i da li si ispostovao rok? I da li si kupio jedan ili vise predmeta da bi prebacio $15? Ovo poslednje ni ne znam da li je uslov, ali to je ono sto mi pada na pamet, jer znam da, bar za neke trgovce, vole da svaku kupljenu stavku obracunaju posebno.

U svakom slucaju, ukoliko si kliknuo na dugme za prihvatanje promocije i ispostovao rok, pitaj ih u cemu je problem/zali se.
 
Za AliExpress?
 
Da li je neko upoznat sa cashback sistemom webmoney sajta. Koristim webmoney ali nikad me nije interesovao cashback i slucajno video kod njih na bonus kategoriji sajta. Na prvi pogled i procenti cashbacka nisu losi, barem za aliexpress, gde verujem najveci broj ljudu kupuje :)
webmoney.png
 
Nije mi proslo na nekoliko mesta tipa ebay, ali, joybuy, niti vip, telenor, mtel. Takodje ne moze da se veze ni na Paypal.

Da li ima neka aktivacija da se uradi ili tako nesto?

Jel neko uspeo nesto da uradi sa ovom Visom, nece ni meni na PP ni ALi.
 
Saljite meni da probam, samo 5€ provizija :p
 
Jesu bile Visa ili MC?
Sad gledam svoj summary, ja sam koristio MC.
 
je* prošla (ispravak prethodnog posta)

@alfaunits
Visa Virtual Prepaid.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
gb-optbannerdesk-060819.jpg

Dodatnih 5$ na transakcije preko 15$ na TCB US do nedelje. Ne vazi za sve prodavnice. Vazi za AliExpress. Mora da se aktivira.
 
Da li neko zna da li cashback kompanija ima uvid ukoliko placate sa dva accounta istom karticom..da li te podatke na primer Ali deli sa njima..Ili na primer jedino imaju uvid u vasu ip adresu itd
 
Meni ne prošla na Amazonu.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk

Potvrdili iz podrske da Visa ne radi na PP i Aliexpresu, a ja sam proverio jos i Banggood, Geekbuying i Gearbest i dalje ne radi, a ono sto na navedenim sajtovima kosta do 15$, na Amazonu je 3x skuplje!
 
Ta kartica je onda beskorisna :( Ja sam MC povezao sa TCB wallet-a, ako nisam vec pomenuo.. ona mi je svugde prolazila.
 
To izgleda može samo na topcashback.co.uk. Ja sam se registrovao na topcashback.com, na moju veliku žalost.
 
Tako je. Nema ni razloga da vam na PayPal ne uplate..

Mora i da se gleda gde ko daje bolje/koje CB.
Npr., cini mi se da TCB UK daje manji za AE, ali prima claims ili obratno?

Inace, mora da se pogleda uvek gde je bolje:
- TCB UK ima eBookers, TCB US uopste nema. Nekome nebitno, ali posto trenutno daju vaucer za lozu na aerodromima za 4 nocenja, a vracaju novac za placanje prtljaga (max. 20e!) na 12 nocenja, nije lose. A nisu napucane cene, kao na vecini koja kao daje veliki CB, a na cene koje su vece vise nego CB :) Inace je deo Expedie, cak i isti UI skroz.
- TCB US ima Travelocity, UK nema.
- razlike za AE povece
- TCB UK ima veci tell-a-friend bonus, kada su promotivni periodi (ne inace)
 
Nazad
Vrh Dno