Šta je novo?

"StripeS" project

Ne, nego rekoh da bas za Saphire postoji full block koji pokriva celu kartu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, nego rekoh da bas za Saphire postoji full block koji pokriva celu kartu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sto se tice Alphacool firme, ona pravi za mnoge verzije full cover vodene blokove pa izmedju ostalog i bas za ovaj model za koji sam vec dobio blok, rekoh to mozes videti u #16 postu a uskoro sledi i montaza itd, uzivaj ;)
 
Super. Kada sve kompletiras, ne zaboravi da nam napises temeperature grafike u full load-u, bas me zanima kako ce se ponasati. Srecno sa projektom!
 
work...

StripeS-project-080.jpg

StripeS-project-081.jpg

StripeS-project-082.jpg
 
Ispalo je bolje nego sto sam ocekivao. Od onako bezlicnog kucista napravio si malu kompaktnu azdaju :) Izbacivanje rezervoara je dobar potez. Dobilo se vrlo eleganto resenje za punjenje i praznjenje sistema, a mislim da u cevi ima i dovoljno vode u rezervi za 1-2 meseca nesmetanog rada.
 
Ispalo je bolje nego sto sam ocekivao. Od onako bezlicnog kucista napravio si malu kompaktnu azdaju :) Izbacivanje rezervoara je dobar potez. Dobilo se vrlo eleganto resenje za punjenje i praznjenje sistema, a mislim da u cevi ima i dovoljno vode u rezervi za 1-2 meseca nesmetanog rada.

Kuciste jeste u osnovi bezlicno ali je i samim tim prazno platno za slikanje, mislim da sam uspeo da ga doteram i unapredim, jeste azdaja s,obzirom na hardware i kompletno vodeno hladjena sto je jako bitno zbog zbijenosti unutar. Ovaj put sam preskocio rezervoar vec sam punio "pipom" (slepo crevo) koje takodje moze da sluzi i kao drain(ispust), tecnosti ima dovoljno jer nije ni cev kratka tako da sam miran :)

Nisam jos radio neke testove ali temperature koliko sam video u idle su jako smesne tako da pretpostavljam da i load ne zaostaje :)

Mislim ovo je namenjeno za ljude koji nimaju mnogo prostora a zele nesto jako i sa wooow efektom a pritom i da pokazem da ne mora da se radi sa full jakim hardwareom da bi masina izgledala "bruka". Ovo su sve mali potrosaci tako da je i jeftina u radu a i dalje je to i7, 16gb, M.2, RX480 itd :)
 
Ajde ako se setis da testiras, zanima me bas temperatura graficke u full loadu.
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno