Šta je novo?

RX 560

Tera, ali za te pare moglo se nesto bolje uzeti.

Da, tacno je, ima u emmiju R7 360 za 9k (za NG je bila na akciji, kostala 8k). Cudna cena, mozda je u pitanju problematican model pa je i takva cena......
 
Poslednja izmena:
Ma davno sam prestao da pratim hardver, a i nemam baš živaca da jurcam. Video da RX560 tera ekstra, mala razlika u kloku između te dve i uzeo. Davno me je prošao taj trip da jurim da li će nešto biti za sitnicu jače ili jeftinije. Bitno da radi posao. :d

Ali da, bezobrazno su podigli cene.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
kad ima ravno duplo manje shader jedinica :d:D
Ovo mi apsolutno ništa ne znači. :d Moj svet su mobilni telefoni i kućna muzička produkcija, a sa računarskim hardverom sam davno raskrstio. Znam dovoljno da sklopim mašinu i da je sam održavam u top kondiciji, koliko hardver dozvoljava, a u sitna crevca se razumem k'o Marica u *ahm**ahm*. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Šta se desilo sa cenama grafičkih karti? Konačno skupih pare i umalo se ne šlogirah kad sam video cene?
 
Rudarenje, telefoni, raste cena ram/nand. Skupljaj dalje i cekaj pad cena (ovo ludilo se oduzilo posteno).
 
S druge strane ako taj mining prsne biće grafičkih karti bud zašto. :D
 
Polovnih, iz rudnika, sa ko zna kojim biosem i u ko zna kojem stanju... Samo novo dolazi u obzir.
 
Originalni BIOS se lako flushuje nazad, to je najmanji problem. Čak kako ja kapiram te karte su undervoltovane da bi što manje trošile, tako da teško da je tu išta stradalo od pregrevanja.
Jedino što ventilatori odu od danonoćnog vrćenja.
Ali svakako ako grune toliko polovnih karata na tržište, ićiće dole i cene novih, kao i cene polovnih koje nisu rudarile... :d
 
Samo se vi nadajte jeftinih grafa iz rudnika,gledace oni i dalje da prodaju po ceni nesto nizoj od novih,a ova manija kako izgleda ce jos dugo trajati.
Meni licno je ovo rudarenje ogadilo kupovinu polovnih grafickih za naredne godine.
 
Poslednja izmena:
Ja bih rudarku kupio jedino od nekog za koga znam da je ima mozda par meseci, recimo kao moj poznanik kojji je digao kredit pre 2 meseca i kupio negde 4 komada gtx 1070. Mada on tvrdi da se fino isplacuju i dalje, ako se desi da pukne balon, jedino bih tako kupio karticu. A kad budu dosle one iz kineskih rudnika (''fabrike'' sa po 1000 komada kartica) koje se vrte bez prestanka godinu dana i vise, e to ce biti zanimljivo :)
 
Realno im ništa neće faliti. Ventilator može samo da se razdrnda ostalo ce da radi ko bombona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kad nagrnu te kartice iz kineskih rudnika neces ni znati da si je kupio jer ce braca kinezi da stane novi ventilator ociste sve upakuju u nove kutije i prodaju sve to kao novo.Mada nece to skoro tako da ne brinite...
 
Jos ne znam ni jednog rudara da mu je crkla kartica. A znam ih dosta koji rudare godinama vec. Sve i da kupite majning kartu za povremen gejming, sluzice vas godinama. Previse prasine dizete bezveze.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Hehhehe,ovde se mozes naslusati gluposti za celu godinu ...niko ne cuva bolje kartu od rudara ;)
 
Poslednja izmena:
Moze da je cuva koliko hoce, on je prodaje tik pred istek garancije, zna se i zasto. Niko ne rudari kartama cija je garancija prosla. Opet, zna se zasto.
 
^ Ne znamo svi. Može objašnjenje za nas neupućene?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zato sto zna sta je sve pregurala i koliko ce jos da traje. Pa je prodaje dok jos to moze.
 
Da bre,rudari gledaju u pasulj pa znaju koliko ce da traje :D
 
Ne moraju da gledaju, prodaju je pred istek garancije jer nece nista da rizikuju i prepuste slucaju..
 
Hoćeš da kupis jednu moju safirku 7970, kopa oko 6 godina non stop, pre mesec dana sam joj promenio ventilatore? Radi na 0.9 V. Smem da se kladim da će još nekoliko godina da kopa bez problema.
 
Ne moraju da gledaju, prodaju je pred istek garancije jer nece nista da rizikuju i prepuste slucaju..

Nemas osnovno poznavanje ektronike i hardvera. Imam osjecaj kao da poredis motor od auta sa grafickim karticama. Ali dobro, samo nastavi da trolujes. Uvijek mi je intersantno citati tvoje komentare. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nemas osnovno poznavanje ektronike i hardvera. Imam osjecaj kao da poredis motor od auta sa grafickim karticama. Ali dobro, samo nastavi da trolujes. Uvijek mi je intersantno citati tvoje komentare. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ne, poredim sa 20+ topica na ovom forumu samo o rudarskim kartama koje otkazu kod gamera koji ih kupe polovne.
 
Ne, poredim sa 20+ topica na ovom forumu samo o rudarskim kartama koje otkazu kod gamera koji ih kupe polovne.


:D :D :D
Jedan lik kupio graficku sa modovanim biosom, i odmah frka panika :D
20+ topica? Daj navedi jedan, za pocetak.
Opet ti kazem, uvek na kraju recenice stavi smajli, neko bi mogao da te ozbiljno shvati.
 
Poslednja izmena:
Ne moraju da gledaju, prodaju je pred istek garancije jer nece nista da rizikuju i prepuste slucaju..

Drug, ne pokusavaj na forumu gde vecina ljudi rudari da se raspravljas! Neka kupuju polovne rudarske prokletinje, crkavace im brzo i dolazice ovde kod istih tih da pitaju za savet sta fali kartici, a oni ce je nahvaliti da je to sve ok, nije nista, to tako treba itd... krastavac, treba da se prodaju i ostale kartice!
 
Il planira ati da izbacuje naslednika rx 560? Imam osecaj kao da je izasao pre 2 godine taj gpu
 
Drug, ne pokusavaj na forumu gde vecina ljudi rudari da se raspravljas! Neka kupuju polovne rudarske prokletinje, crkavace im brzo i dolazice ovde kod istih tih da pitaju za savet sta fali kartici, a oni ce je nahvaliti da je to sve ok, nije nista, to tako treba itd... krastavac, treba da se prodaju i ostale kartice!

E bas ce kod vas da dodju po savet hahahaha
 
Nazad
Vrh Dno