Šta je novo?

Intel Cancels Intel Developer Forum

Dusan K

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2002
Poruke
3,180
Poena
720
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600, Noctua C14S, 2x Noctua NF-A14
Matična ploča
B550I AORUS PRO AX
RAM
2x16GB Kingston 3600MHz
GPU
Asus TUF 3080 10GB
Storage
Adata SX8200 Pro M.2 512GB, Lexar NM710 2TB, Western Digital Green 2.5 2TB
PSU
Corsair SF750
Kućište
Cooler Master NR200P
Monitor
Philips 65PUS7354
Pristup internetu
  1. Optički internet
Intel has evolved its event portfolio and decided to retire the IDF program moving forward.

"Intel has evolved its event portfolio and decided to retire the IDF program moving forward. Thank you for nearly 20 great years with the Intel Developer Forum! Intel has a number of resources available on intel.com, including a Resource and Design Center with documentation, software, and tools for designers, engineers, and developers. As always, our customers, partners, and developers should reach out to their Intel representative with questions."

Ne znam, meni je ovo je big deal kako god da gledas.
 
Dodaj na to da su ugasili sve osim dve Evropske kancelarije...
 
Dodaj na to da su ugasili sve osim dve Evropske kancelarije...

Znam, naravno, ali Intel se prodaje "po defaultu", svuda imaju ozbiljne distributere i sa prodajom (a i profitom, 10+ milijardi tokom FY2016) nemaju problema.

Ovo je potpuno drugacija "situacija", ali da se nesto menja, menja se.
 
Pa nema interesovanja, sve prelazi na krabilni (crap mobile :)).

Ali da IDF postoji vec 20 godina... au ala sam Voja (neobavesteni :p), mislio sam da sam u toku sa tim desavanjima!
 
Imaju ime i imaju dokazano odlicne proizvode. Mogu sve da pozatvaraju, i dalje ce se prodavati.

Kancelarije im nisu potrebne.
 
Smatram da je odluka Intela da ukine IDF izuzetno čudna i pogrešna... Ne znam zbog čega su se odlučili za tako glup korak?

Prosto nisam mogao da se načudim kad sam čitao ovu vest.

Ovakva jedna kompanija kao što je Intel uopšte nema razloga da niti zatvara kancelarije niti da ukida IDF... ne znam ovo mi je izuzetno čudno sve!

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Sa Intelom se nesto desava, jako cudno

Dok smo bili na Ryzenu u SF, pricaju neki americki novinari da imaju kontakta sa Intelom koliko i mi ovde :D
 
Deoničari Intela su navikli na masne dividende. Moguće je da ne očekuju toliko masti, pa krešu troškove da bi imali veći profit.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne verujem da je to slučaj... Intel uopšte nema razloga da ovoliko štedi, nešto drugo je posredi i mi nećemo skoro saznati o čemu se radi.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Cifut mode activated poslije kupovine MobilEye-a na koju su pukli 15 milijardi $ :D
 
Nazad
Vrh Dno