Šta je novo?

Skrivanje i zaštita aplikacija ?

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Čuo sam da postoje android aplikacije pomoću kojih se može skriti bilo koja instalirana aplikacija na mobitelu.
Meni je potrebno da sakrijem aplikaciju "poruke" kako mi niko nebi mogao pregledavati pristigle SMS-ove (nažalost ima i takvih ljudi)
I sad neko mi je preporučio aplikaciju "Apex launcher" koju sam instalirao, i sakrio sam onu ikonicu "poruke" tako da je nema nigdje ali kad stigne poruka automatski na vrhu prikaže skraćeni dio poruke i klikom na to ulazimo u cijeli sadržaj poruke.
Ima li ko da mi preporuči neku aplikaciju koja bi mi uradila to šta tražim
 
Probao sam i Applock ali nikako da pronađem kako da mi skrije aplikaciju "poruke"
 
Ne sakriva, zakljuca je.
 
A sto se tice toga kada ti stigne sms, ugasi aplikaciju poruke da ne prikazuje notifikacije i kada ti stigne sms nece ti nista izbacivati.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Ako sakrijem ili zaključam aplikaciju "poruke" (nekim od apk launchera), on je sakrije ali ipak skače (gore na vrhu) notifikacija sa tekstom poruke. Znači da je bilo ko može pročitati u tom trenutku (ako ja nisam kod mobitela)
Ako pak uključim da ne prikazuje notifikaciju onda neznam da mi je stigla poruka.

Ima li koja pouzdana aplikacija koja šalje primljenu poruku direktno u neki zaštićeni folder (ili neznam šta) i da me obavijesti nekom lažnom objavom kad stigne poruka
Probao sam ovu za koju piše da radi upravo to, ali i nakon svih podešavanja i umetanja broja sa kog želim da ne prikazuje poruke, one se ipak prikazuju u defaultnoj aplikaciji "poruke"
 
Handcent SMS radi to što tražiš, barem po mom iskustvu iz davnih švalerskih dana :)
 
Probaču tog "Handcent SMS" ali koliko vidim on blokira neželjene poruke, ali meni ne treba da ih samo blokira nego da ih jedino ja mogu pročitati (uz neku šifru normalno)
 
Ne blokira, ima box gde stavlja poruke od broja koji staviš.
 
Stvarno nemam sreće. Insatlirao sam "Handcent SMS" ali nakon toga nigdje ikone za pokretanje aplikacije (sve sam živo pretražio)
Kad uđem u postavke/aplikacije/upravljanje aplikacijama tamo vidim aplikaciju na spisku
Šta da radim
 
Next SMS, tako je u app draweru.
 
Ok vidim ikonu, ali sad neznam kako da izvedem to da mi skriva poruke od određene osobe iz imenika.
Ako ti nije problem pojasni malo
 
Nemam app instaliranu. Imaš u settings sve. A i na Google imaš uputstva.
 
Stavi šifru ili pattern za otključavanje telefona i drugi ti ništa neće čitati... Naravno, nemoj da ga otključavaš dok drugi gledaju.
 
Druze ultra simple resenje:
1. Android daje opciju da mutiras/disejblujes da ti iskacu notifikacije od aplikacija koje zelis. Wa, message, viber izblokiraj i nigde ti se nece pojavljivati, ni na locku ni na UI.
Skines onda app locker i stavis gde ti treba..
Tako si resio sva pitanja. Kad udjes u app uneses sifru i odgovoris, nece ti iskakati notifikacije kad ti stigne odgovor i gg. :)

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno