Šta je novo?

OnePlus 5

Zavisi , za sw se slažem. Ali preko toga ne bih išao .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I evo, stigao mi telefon u Ljubljanu, a kolega krenuo jutros. Ništa do sledeće nedelje za iskustva iz prve ruke. :)
 
Randzi idus car odgovara na pitanja posle 20dana korišćenja moba. Ima par zanimljivih odgovora

[youtube]iTxhuB9NRQA[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A onda pitanje zašto bi stavljao 6/8 giga RAM-a da na početku zavrnes, pa kasnije izbacis update? Zašto ne odrade to odmah?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

To je super pitanje na koje samo oni imaju odgovor. Bitno je da bar tih 6 mozes adekvatno da iskoristis.
 
Ma da,jedan ima brze animacije,drugi brze otvara igre,ucitava snimke,itd... Glupost je uopste opterecivati se milisekundama,svi novi flegsipovi su sasvim dovoljno brzi. Ok,poneki ima malo losiji ram menadzment, ali sta je tu je [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas steta sto nema OIS, vidi se razlika kada drzi u ruci, a kada je nakacen na stativ.
 
Pustili su OxygenOS 4.5.3 koji valjda rešava probleme koji su imali sa WiFi.

Inače, stiže mi fon u četvrtak zahvaljujući jednom forumašu koji je nesebično ponudio pomoć. :) Mini-review za vikend i poređenje sa 5x, Pixel, S7 i Kutija će da ponese njegov S8.
 
Izaslo par komada po nasim oglasima, necu da komentarisem cene. [emoji1]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nisu normalni, sa po 100e više od regularne cene ih niko neće kupiti ovde.
 
Pa teško da bi neko dao i 500e za njega.(možda par ljudi max)
470e košta s7e a 410e s7 sa garancijom od 2god.

Erika

[youtube]OGHtf8flFPY[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Očekivane cene ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa teško da bi neko dao i 500e za njega.(možda par ljudi max)
470e košta s7e a 410e s7 sa garancijom od 2god.

Erika

[youtube]OGHtf8flFPY[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Realno manje i dobijes tako da...
Ja bih uvek pre kupio One plus 5 pre tih Samsunga.
Ja cu sigurno kupiti OP5, a pre toga moram da prodam ovaj OP3.
Ja realno vidim vise(a i dobija se vise) i bolje u OP5 nego u tim tel sto si nabrojao
I poredis neporedivo uzeo si tel jednog proizvodjaca pretprosle generacije i najnoviji model druge kompanije i nipocemu ih ne mozes porediti.
Mogao si da ga poredis sa S8 i S8e cena, pa ostalo brzina, fluidnost...
A taj S7 si mogao da poredis sa OP3 ili 3T to bi bilo pravo poredjenje cene pa bi video koliko ti je reklama telefon preskup cak i na pijaci kad gledas cene(aka KP) u odnosu na OP3 ili T a realno vise i bolje dobijes i od HW i od SW u odnosu na reklama telefon.
Gde ces SD 820 i 4GB rama(S7e) gpu 530 adreno sa SD 835, 8 GB rama i gpu 540 adreno i OP ima gorilla glass 5 a S7e ima GG 4 i uzmes i uporedjujes cene, pritom reklama telefon je izasao godinu i 3 meseca pre ovog mogu slobodno reci "savrsenog telefona" bar za mene.
Ne vidim da je iko izbacio bolji HW od njih (u ovom trenutku) u danasnjim tel te sam misljenja da isti uopste nije skup za ono sto realno nudi/sto dobijas.
Ja bih uvek uzeo fenomenalni OP umesto reklama tel( sta da se radi jes da mi zenske ne bi padale ko sveca kad ga stavim u kaficu na sto) a za zenske imam druge kvalitete umesto telefona.
[emoji9] [emoji9] [emoji9]
Al dobro svako od nas zaradjuje svoje pare pa svako ima pravo da sa istim raspolaze kako misli da treba.
Jedino u cemu su ti reklama tel bolji od OP to su displeji i sama kamera koja je stvarno bolja kao i displej od OP, ali HW i sam OS je na strani OP, kao i brzina dizajn(stvar ukusa).
To je neko moje vidjenje, ne trazim naravno da se slozis nego kazem kako ja gledam na to sto si napisao a uporedio to sto si uporedio.
 
Jedino displej i kamera kažeš ? [emoji23]
Dve možda najbitnije stavke koje se gledaju kada se uzima mob.. o garanciji da ne pričamo :) ( lakoća i brzina ostvarenja iste )

Edit:
U Srbiji uzimati op5 nema nikakve poente. S8 može da se nađe za oko 650e a op5 za oko 560.
Druga stvar je totalna ako se poredi op5 i s8 u USA i EU , tu je već razlika oko 250e i tu realno i može da se kaže da je ok razmatrati kopiju ip7+

Kod nas za oko 100e više dobijaš najbolji displej na svetu , Vau efekat , bolju kameru , ip67 ,mesto za Sd karticu, bolju garanciju i bolju prodaju kasnije.
Za 100e manje bolji sw( u to racunam i bolji Mt) i senzor za otisak prsta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedino displej i kamera kažeš ? [emoji23]
Dve možda najbitnije stavke koje se gledaju kada se uzima mob.. o garanciji da ne pričamo :) ( lakoća i brzina ostvarenja iste )

Edit:
U Srbiji uzimati op5 nema nikakve poente. S8 može da se nađe za oko 650e a op5 za oko 560.
Druga stvar je totalna ako se poredi op5 i s8 u USA i EU , tu je već razlika oko 250e i tu realno i može da se kaže da je ok razmatrati kopiju ip7+

Kod nas za oko 100e više dobijaš najbolji displej na svetu , Vau efekat , bolju kameru , ip67 ,mesto za Sd karticu, bolju garanciju i bolju prodaju kasnije.
Za 100e manje bolji sw( u to racunam i bolji Mt) i senzor za otisak prsta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Mislis da je displej na OP 5 los? Ja znam da nije, ali je na S8 bolji to sam i rekao(mada za moje prohteve je savrsen OP amoled displej tako da se to kod mene ne uklapa) dalje kamera jeste malo bolja i to sam kazao ali toliko malo da OP3 pravi 9/10 fotke sto je opet za mene savrseno, ali ono sto je meni najbitnije je bolji HW, vise rama, bolji SW to ja gledam a bas me briga sto ce neka čka da padne na displej.
I to sve skupo da naplati Samsung.
Ja ne pricam o nabavci ovde, vec u inostranstvu ja tamo kupujem telefone, posetim rodbinu i uzmem jos telefon i savrseno. I lepo i korisno, nisam lud da u Srbiji kupujem telefone.
A sto se tice garancije(sto mene nimalo ne interesuje, ionako menjam cesto telefone i nikada nisam imao potrebe da mi zatreba ista) veoma je ostvariva u EU kome treba, tako da i taj argument pade u vodu.
Vidi, ti se lozis na sminkericu ja na sirovu snagu HW i to je to.
 
@ Predrag
^ Valjda ce Dr.Gonzo postaviti to u iP7 temu, kao sto je i skoro sve dosadasnje speed testove :)



 
Spameri [emoji375]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nikada to nisu ni bili, iako su relativno novi na trzistu. Ali Oppo, OP i Vivo, svi su oni deo BBK grupe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je i drugi su u svetu po prodaji mobilnih telefona, odmah iza Samsunga.
 
Kakve su sanse da se pojavi kod nasih operatera u ponudi?


Tapatalk
 
Nikakve. null


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pa nema ga ni jedan operater u svetu a ne samo u Srbiji...
 
Nazad
Vrh Dno