Šta je novo?

OnePlus 5

Najnovije informacije(postavljen hands on video, ali uklonjen):
449$/£/€ 6/64gb
499$/£/€ 8/128gb
7.25mm, 1080p 5.5"

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Previše dobro da bi bilo istinito

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uf što kod nas nisu ove cene...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Biće skuplji od 449e sigurno, mislim da je to u funtama cena negde procurela, u evrima će biti skuplje siguran sam. Bedak...

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk
 
Tako reče čovek, najverovatnije će to biti za ovu najjeftiniju varijantu
 
Da, u USA je 479 dolara. Kakva nebuloza...

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk
 
Poručio sam midnight black, stiže sledeće nedelje. :)
 
Malo jača cena za EU , ali se nešto tako i očekivalo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ništa novo, kamera ok samo na papiru, baterija prosek. Izazvali veliki hype ali se brzo hladi, nakon live-a.
 
Zaboravio sam "reading mode", odlična stvar, bar jedna. :) 
 
Realno bolje novi s7edge uzeti za manje para.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jeste bolje ako hoćeš da ti softver secka. Čak i S8 secka nakon 2 meseca... OnePlus ima najfludniji i najbrži softver (imao sam OP3 i sad imam GPixel i opet mi se više sviđa kako OP3 radi).
 
Realno bolje novi s7edge uzeti za manje para.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mozda bolje da smo u 2016. Vecini ljudi koji uzimaju op je bitna brzina rada, stock vanila izgled i otvorenost sistema(stock moze kroz twrp itd) sto Samsung nema i nikad nece imati.
*Avgust ako bude na stanju, midnight 8/128gb preko burazera iz Grcke uzimam.*
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste bolje ako hoćeš da ti softver secka. Čak i S8 secka nakon 2 meseca... OnePlus ima najfludniji i najbrži softver (imao sam OP3 i sad imam GPixel i opet mi se više sviđa kako OP3 radi).
Ne znam. Evo spreman sam da ti ustupim moj s7 sa supermenom i novom da mi pokažeš gde secka, ja za 14 meseci nisam primetio. Stock je vrv druga priča ali to nikada ne furam na samsungu...niti jednom telefonu kad bolje razmislim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jeste bolje ako hoćeš da ti softver secka. Čak i S8 secka nakon 2 meseca... OnePlus ima najfludniji i najbrži softver (imao sam OP3 i sad imam GPixel i opet mi se više sviđa kako OP3 radi).

To su u pravu.

S8 plus, isti cpu kao s7 / s7 edge, samo malo bolji gpu, isto rama = malo postalo. Nemam vise od 300mb slobodno.
 
Na kraju krajeva jedno veliko ništa :/
Ko ima op3t ne vidim razlog da pređe na op5 , čak su i kamere slične .

Mrzi me sada da kopam kolika mu je cena u Kini ali verujem da je oko 400$..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Videćemo, ništa dok ga ne propustim kroz ruke. Odradiću i uporedne slike kamerom sa OP5 i Pixelom. Verovatno je kod mene sledeći utorak, najkasnije sreda.
 
Nazad
Vrh Dno