Šta je novo?

OnePlus 5

Imaš na KP sa 2g. garancije.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
 
Tih 2g garancije.... :)
 
ja ne nađoh na KP. Može neki konkretan link? Makar u PP?
 
Sta bi na kraju sa Jelly efektom? Da li su sredili mozda softerski ukoliko je tako nesto uopste moguce ili planiraju neku novu seriju telefona? A vrlo je moguce i da se prave ludi. Cim toga ima i na 3T samo u suprotnom smeru onda je to to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može SW da reši. Okrenuli su displej kontra.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Steta zaista, pojavili su se na KP komadi po dobrim cenama.
Mada gledajuci neke snimke ne primecuje se kod svakog, tipa ovi veci YT kada su ga testirali ne znam da li je neko pomenuo to dok sa druge strane ima ljudi koji su kacili snimke koji pokazuju suprotno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato i jesu dobre cene. 3T je mnogo jace držao cenu na kp koliko se secam.
Ne vidi se svuda na keca po yt,ali mislim da je to jedna od onih stvari koju jednom kad vidis posle ne mozes da je ne primećujes.
Odsvirao je OnePlus za ovu godinu,sto se mene tice i do daljnjeg,do trojke su njihovi telefoni nekako i imali smisla,ne mogu nikako da se kolju sa velikim igračima dok prave ovakve gluposti,imaju ovako jadnu podršku itd...iako pokušavaju na sve načine.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ali sto je najjace postoje cak i klipovi o tome kako taj jelly postoji maltene na svakom amoled ekranu. Jedan lik je Xperiom XZP u 960 fps snimao ekran na S8 i OP5 i navodno i kod jednog i drugog to postoji. Svasta se moze naci. [emoji23]
https://youtu.be/dPe2__88XtY



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
razmišljam se da ovih dana napokon probam android,pošto mi je ios malo dojadio,a i nemam nameru da dam 1000e za telefon.

Interesuje me,kako se pokazao ovaj 1+ nakon par meseci od kad je izašao?

Jel može neko da potvrdi,da li su opeglali u nekom updatetu onaj scroll bug?

I jedno glupo pitanje,a meni jako bitno,da li može da se odgovori na poruku sa lock screena,kao na iosu?

Jel mogu da prebacim podatke sa iphonea na 1+,kontakti,ovo ono...?

Da li uzeti verziju od 8gb ili je ok i 6gb rama?

Sta bi na kraju sa Jelly efektom? Da li su sredili mozda softerski ukoliko je tako nesto uopste moguce ili planiraju neku novu seriju telefona? A vrlo je moguce i da se prave ludi. Cim toga ima i na 3T samo u suprotnom smeru onda je to to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I mene ovo zanima,al koliko se sećam video sam na nekom YT video,da su to opeglali sa prethodnim updatetom.Odgledao sam tonu videa poslednjih par dana,pa ne mogu da nađem,al siguran sam da sam čuo i video,tako da je ipak SW u pitanju.



***koristio sam poslednji put andorid na verziji 1.4,tako da imajte razumevanja***
 
Poslednja izmena:
O cemu smo pisali par postova u nazad?
Sve je receno a i tema nije velika, najbolje da je procitas i nacices odgovore. Cisto da se ne gusi tema bezveze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oko jelly efekta, nema tu peglanja. Displej je stavljen naopako i nema resenja, osim revizije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ali nisu svi modeli pogođeni sa tim. Toliko testova na yt pa nemaju svi jelly effect... :/
 
Svi imaju, apsolutno svaka jedinica.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ko zna sta se tu desava. [emoji23]
Ima cak klipova kao sto je onaj iznad koji sam postavio, uporedjivanje sa drugim amoledima i navodno ista situacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju svi, ali procenat ljudi koju ga uočava nije veliki. Još je manji % onih koji su ga sami uočili, bez da su prethodno za to čuli.
Ja koristim OP3, u mojoj porodici postoji jedan OP5. Meni jelly uopšte ne smeta, svesno bih kupio i koristio takav telefon.
Ali me svaka reakcija proizvođača na ovu temu potpuno okrene na drugu stranu. Tretiraju korisnike kao da smo &ebeni *****i... Copy/paste Samsungovog arogantnog ponašanja.
 
To jeste tacno. Pokusao sam da okrenem fon i da skrolujem i ucinilo mi se kao da postoji jelly efekat. Mozda sam samo bio u tripu ali definitivno kad masa skrene paznju na nesto imas utisak da je to stvarno tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
do juče sam bio siguran da uzimam telefon,a onda sam naleteo na gomilu klipova koji pljuju ekran,te jelly efekat,te loša vidljivost na Suncu,te kasni prilikom brisanja slova,te ne zaustavlja se prilikom brzom skrolovanja kad klikneš...odustao sam :(

Jel ima neko ovde taj telefon i voljan je da popije pivo? :)
 
Svasta se pise po netu tako da ne obaziri se puno oko toga. Za jelly sam cuo a opet kao sto rekoh vecina to i ne pominje, cak ima primera gde se ekran OP5 uporedjuje sa ostalim amoledima i isto se ponasa kao oni.
Ako si resio da pazaris telefon samo napred, od premisljanja nema nista. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo ljudi, tema vise nije bas aktivna, al da priupitam ako neko zna, koristim OnePlus 5 od jula prosle godine i odlicno me sluzio ali je pao i pukao dispjel i sad je potpuno crn, nista se ne prikazuje, znate li neki servis koji bi odradio popravku ekrana za ovaj model, displej ima online da se naruci zajedno sa kitom za zamjenu?
 
Moze da se skine pite ota update ako se proveri sa vpnom, lokacija hong kong. Posle moze da se iskljuci, pa regularan download.
 
Nazad
Vrh Dno