Šta je novo?

Poslednje odgledane pozorisne predstave

BG pozorista umreti nece, ima tu dosta publike.. kupljene karte za Cekaonicu Atelje 212,jedva cekam..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Tuzno je da ova tema nema ljudi koji zele da komuniciraju. Evo ja cu probati da popularizujem:
imate i Pozoristu Slavija 09.06. Cacijev spomenar, monodrama Milana Cacija Mihailovica o vremenu provedenom na daskama, sa nasim velikanima. Istina o zivotima glumaca prikazana na jedan lep i humoristicki nacin. karte mozete kupiti za 300 dinara do 05.06. , a posle toga do kraja meseca po 400 dinara (50%) jeftinije. Ovde mozete skinuti repertoar, a ostale informacije na njihovom sajtu:
http://www.pozoriste-slavija.co.rs/repertoar.pdf
https://www.pozoriste-slavija.co.rs/
Ostaje preporuka jos za Cabares cabarei monodrama Zijaha Sokolovica (nije za ispod 35 godina) i npr Kirija preradjeno Nusicevo delo, mada i ostale Nusiceve predstave su dobre, Oli mi ga dat ...
Ljudi ne dajte da pozorista umru, upumpajte im vazduh, a videcete kako ce vam se to lepo vratiti.

Nažalost, stanje u društvu je...bez komentara...

Novac koji se izdvaja iz budzeta za kulturu...bez komentara...
 
Roditelji, ajde da vodite decu u pozorište. (do 8-9 god.)

Imam besplatne karte. 08.10.
 
Predstava Producenti Pozorište na Terazijama, remek delo, 2,5 carobna sata, oduvao N. Dugalic a i ostali.. Nije čudo sto je uvek rasprodana..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Predstava Producenti Pozorište na Terazijama, remek delo, 2,5 carobna sata, oduvao N. Dugalic a i ostali.. Nije čudo sto je uvek rasprodana..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
U pozorištu na terazijama svaki onaj mjuzikl ima da te oduva veruj mi ;)

Gledaj "mister dolar" ako nisi...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam, jesam Chicago, isto ludilo.. Spremam se i Mamma mia a evo onda i Mr. Dollar pridodajem, hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Sve su to odlične predstave, jedino od cene karte u parteru odpadaju uši :)
Sad gledam fantom iz opere 2300din

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa i nije.. 1300 din za remek delo (govorim o Chicago i Producenti) , meni to nije puno, zaista.. Ali, ko ne moze, ima balkon, povremeno popusti
Sto se tice Fantoma, cenim da je premijera, za par meseci bude ok cena..
Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel moze nekako da se dodje do neki popusta za pozoriste na terzaijama?
 
Mogu penzosi[emoji16] msm da nemaju popuste neke, ne treba im to, uvek rasprodani.. Prekosutra premijera opet postavljene Urnebesne tragedije, Atelje 212.. Napisem utiske

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Zvezdara Teatar predstava Voz.

Ne volim predstave gde ima interakcije sa publikom kao ni Zvezdaru teatar jer je suvise za moj ukus osvetljeno.
U ovoj filozofskoj drami glume Voja Brajovic i Sergej Trifunovic, meni nije legla zena je odusevljena tako vam je to u braku.
Da skratim pricu Sergej mi nije ni omiljen lik cak mi je i ljiga od coveka ali momak je GLUMCINA. Voja mi je klasican Voja nisam odusevljen nikada bio nesto njegovom glumom u pozoristu ali sasvim korektno.
Predstava je drama o zivotu smrti religiji kulturi pogledu na savremeni zivot i svet oko nas. Nije laka sta vise malo je crnjak ali mislim da su je izneli na pravi nacin i mislim da je vredi pogledati. Opet cu reci meni nije legla ali mislim da ako nista drugo onda zbog glumackoj dvoca treba pogledati predstavu.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Ta predstava beše ima neke veze sa trilogijom the sunset filma(Ethan Hawke)?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Zvezdara Teatar predstava Voz.

Ne volim predstave gde ima interakcije sa publikom kao ni Zvezdaru teatar jer je suvise za moj ukus osvetljeno.
U ovoj filozofskoj drami glume Voja Brajovic i Sergej Trifunovic, meni nije legla zena je odusevljena tako vam je to u braku.
Da skratim pricu Sergej mi nije ni omiljen lik cak mi je i ljiga od coveka ali momak je GLUMCINA. Voja mi je klasican Voja nisam odusevljen nikada bio nesto njegovom glumom u pozoristu ali sasvim korektno.
Predstava je drama o zivotu smrti religiji kulturi pogledu na savremeni zivot i svet oko nas. Nije laka sta vise malo je crnjak ali mislim da su je izneli na pravi nacin i mislim da je vredi pogledati. Opet cu reci meni nije legla ali mislim da ako nista drugo onda zbog glumackoj dvoca treba pogledati predstavu.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Sergej je odigrao za 10,peva i svira za 10,place i smeje se istovremeno,nimalo laka uloga,Voja odradio..predstava crnjak zesci ali vrhunska

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Hipnoza jedne mladosti, Zvezdara teatar. Meni nije legla, Dušan Kovačević je skrenuo u neke čudne vode fantazije. Ljubomir Bandović i Anica Dobra standardni, ali je zato Dragan Petrović Pele spasio predstavu od monotonosti i pokazao kakav je glumac - vrhunski!
 
Deca radosti - Milena Markovic - Atelje 212. Dobra predstava ali nije ostavila neki veci utisak od toga dobra, previse pesme za moj ukus.
 
Ljubavno pismo - Atelje 212 - Humor na nivou Žikine dinastije i oduševljavanje publike na svaku psovku koju glumci izgovore - zalutao sam na predstavu!

Donekle simpatično izvođenje Dubravke Mijatović.
 
Za ljubitelje istorijskih predstava: Velika drama, Narodno pozorište u Beogradu. Režija: Siniša Kovačević.
Za ljubutelje humora: Boing Boing, Zvezdara Teatar. Režija: Predrag Stojmenović (pisac Mark Kamoleti).
Za ljubitelje svakodnevnih životnih priča uz dozu (crnog) humora: Bizarno, Narodno pozorište u Beogradu, scena Raša Plaović. Igra se i u Šapcu. Režija: Snežana Trišić.
 
Zar se Velika drama jos daje??gledao..Vuk Kostic razvalio

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Predstava je cista 10ka.4 sata su mi proletela

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Velika drama je rasprodata uvek do poslednjeg mesta, hvatajte karte za sledeci mesec cim izadje repertoar krajem tekuceg.
10/10

Ko nije nikada pogledao balet i ne zanima ga klasican balet moze da pogleda "Ko to tamo peva" isto u Narodnom. Muzika je sjajna, svaku scenu cete prepoznati obzirom da ste gledali film 200x i ne traje dugo, 70 minuta. Necete se smoriti sigurno. To je balet koji se naputovao svetom. Odgledajte nesto drugacije, najtoplije preporucujem.
10/10

Tapatalk
 
"Ozaloscena porodica" - Narodno pozoriste
Rezija Jagosa Markovica
Pun pogodak. Pre neki dan je bila otvorena generalna proba, veceras premijera... Utisci su strava, ljudi ginu od smeha. Stvarno kvalitetna predstava koja ce se puniti do poslednjeg mesta.
2 cina, 60+30 minuta.
10/10

Tapatalk
 
Hvala.pogledacu Ozaloscenu familiju

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jel ima neko predlog za predstavu, po mogućstvu bliže centru grada, komedija?
 
da osvezim temu sa 2 predstave nedavno odgledane, obe Atelje 212, MOJA TI, sjajna predstava sa sjajnim glumicama, legendama nase glume, Ceca Bojkovic, Gorica Popovic i Tanja Boskovic, plus 2 mladih isto odlicnih, da se nasmejete i zapitate u kakvom smo nekad vremenu ziveli...

Druga, Cekaonica, odlicna takodje, sve preporuke
 
Da li je neko gledao Klošmerl Kokana Mladenovića u BDP?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno