Šta je novo?

Koriscenje telefona / tableta pred spavanje?

^ ja sam onda već trebao da mutiram ili navučem neku rakčinu. :d
Godinu i nešto sitno sam radio na jedva 10 metara od bazne stanice. :D

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Pa ako 44 godine, koliko su mobilni telefoni u zivotu, nije dovoljno vremena da se sagleda bilo kakva eventualna stetnost, ne znam sta je.[emoji1]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Njihova masovna upotreba je mozda tek pola tog broja koji si naveo.
Takodje, broj baznih stanica se dramaticno povecao, zatim broj uredjaja oko nas (ukucani imaju mobilne, komsije u stanu oko naseg, kolege u kancelariji, itd.).

P.S. Zabrinutost oko azbesta je krenula 20-ih godina proslog veka, da bi tek ranih 90-ih njegova upotreba bila strogo ogranicena.

Prvi put u istoriji: Mobilni "kriv" za nastanak tumora
 
Poslednja izmena:
Sasvim je dovoljno vremena prošlo, za bilo kakve nedoumice i pored toga što je pre svega reč, o nejonizujućem zračenju.

Porediti 20-te i 90-te, zbilja nije na mestu.

Uostalom, kad ljudi čuju reč zračenje, prvo što pomisle je Černobilj, a ne Sunce, recimo.
 
Njihova masovna upotreba je mozda tek pola tog broja koji si naveo.
Takodje, broj baznih stanica se dramaticno povecao, zatim broj uredjaja oko nas (ukucani imaju mobilne, komsije u stanu oko naseg, kolege u kancelariji, itd.).

P.S. Zabrinutost oko azbesta je krenula 20-ih godina proslog veka, da bi tek ranih 90-ih njegova upotreba bila strogo ogranicena.

Prvi put u istoriji: Mobilni "kriv" za nastanak tumora

Ne donose valjda pravnici zakljucke o ovim stvarima? Daj link naucne studije, ne link sa B92.
 
Ne postoji naučna studija.

Deb*lna vest, videh baš sinoć.
To će da obore lagano.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam i okacio relevantne linkove, a on je kao dokaz stetnosti naveo odluku suda.
 
Ne citas sta pise, iako je recenicaa vrlo kratka. Nije u pitanju dokaz, vise kao zanimljivost. Ja nemam obavezu nikome nista da dokazujem, ponajmanje tebi.
 
Nazad
Vrh Dno