Šta je novo?

Problem sa zvukom na laptopu

Dzondzula98

Poštovan
Učlanjen(a)
14.04.2017
Poruke
3
Poena
51
Pozz svima
Pre par nedelja sam uzeo laptop MSI CR620 ali on ima problema sa zvukom
Kada pustim pesmu nema zvuka uopste,mislio sam da je problem sa zvucnicima pa sam probao sa slusalicama ali kada sam prikacio slusalice ni na njima se nije cuo nikakav zvuk,laptop ga registruje kad ga prikacim i izvadim ali zvuka nigde,onda sam prikacio na izlaz za mikrofon i negde izmedju kako pomeram dzek napred-nazad cuje se zvuk na zvucnicima kao da gubi kontakt negde
Kako da resim problem i sta se tu ustvari desava?
 
Имао сам и ја сличан проблем, само сам инсталирао нове драјвере за звук. Уђи на званични сајт и нађи најновији драјвер за твој модел лаптопа

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
I to sam uradio otisao sam na MSI-ov zvanicni sajt i ukucao model laptopa i skinuo najnovije drajvere ali ni to mi nije resilo problem :(
 
Ако је нов лаптоп однеси га тамо где си га купио :)

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Nije nov polovan je,voleo bih da jeste pa da ne moram da se zezam oko ovoga :(
 
vrlo je moguce da je do drajvera, vise puta sam imao slucaj da drajveri sa sajta proizvodjaca laptopa ne rade, dok na primer Realtek driveri prorade bez problema.
 
Obzirom da si probao skoro sve sto se tice drajvera i nema rezultata verovatno je hardwer... na tom podelu sam menjao vise puta muzicku karticu .... cip koji je
odgovoran za zvuk.
Nisi napisao da li si cesto koristio slusalice na tom kompu ... ako jesi nije iskljuceno da je do samog ulaz za sluske ... taj konektor (ulaz) zna da premosti u nekom
polozaju gde nemozes dobiti ni jedan zvuk tj. ni na zvucnike ni na sluske... i to se desavalo takodje cesto....

Probati sve ... ako nece onda servis i zamena audio cipa po meni bolja varijanta nego externa muzicka , jer to vise nije lap top ako mu stavljas nesta externo i td..

Pozzzzzzzz
 
Nazad
Vrh Dno