Šta je novo?

Sta posle s7 edge?

lacana

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
14.03.2017
Poruke
77
Poena
9
P10, s8, s8 plus, htc U, lg G, mi6/mi6s, oneplus4?

Kamera, pa brzina. Da li uopste vredi trosenje para? Kako vidimo po netu, s7 / s7 edge jos uvek imaju najbolju kameru na telefonu.
 
Poslednja izmena:
De ces vise od s7 edge ☺ mozda s8. Nzm ja imam p9 i nisam nesto odusevljen kamerom tj bolja mi je na lg g4. Licno mi se svidja lg g6 i mozda ga uzmem

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Нема потребе мењати "S7 Edge". Да си у ситуацији као ја па да се тражи нешто најбоље за неку цену где има избор да се бира, а S7 је у врху и немаш неки избор ту, а и нема потребе да га мењаш за ниједан Андроид, једино ако желиш само платформу да промениш Андроид -----> ИОС.

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Cekaj note 8. Za sad se ne isplati prelaziti. S7e nema najbolju kameru ali je u prvih 5 (pixeli, 6P, Lumie 950XL). Na s8 se ne isplati prelaziti. Neces dobiti nista specijalno bolje osim dizajna
 
S7 edge.

Na LG-u ne znaš kada može da rikne ploča. Idi na sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pokajao sam se što sam prodao S7E, ne menjaj osim ako to nije novi S8, mada on mora imati slabiju bateriju od S7E zdravom logikom, jedino S8+.
Mene jeste ekstremno nervirala folija koja se non stop odlepljuje zbog edge ivica, au, što to nervira, ali trenutno bolje od S7E nema, jedini fon koji mu parira je Nexus 6P, koji opet ima stariju generaciju displeja, ali bolja kamera za foto, lošija za video, stereo zvučnici... 6P nema sa garancijom i izbegavam ga iz tog razloga. Ta dva telefona su top trenutno.
LG sam prectrao, osim za frižidere, klime itd. Mnogo problema im se dešava sa telefonima.
 
P10, s8, s8 plus, htc U, lg G, mi6/mi6s, oneplus4?

Kamera, pa brzina. Da li uopste vredi trosenje para? Kako vidimo po netu, s7 / s7 edge jos uvek imaju najbolju kameru na telefonu.

Pixel - bolja kamera, znacajno brzi od svega na trzistu.
 
ja uzeh skoro S7 edge... ali, kamera u odnosu na G4 je krsh... mnogo jak JPG processing, RAW takodje "mutniji" od G4... ici cu najverovatnije na taj google pixel ili Lumiu 950 samo tamo pola aplikacija nedostaje :( hteo sam da uzmem OnePlus 3t pre nego sto sam uzeo edge ali u fazonu losa mu kamera, a kapiram da je ista kako i na ovom... mozda cu i G6. U sustini S7 edge snima jako lepo video, takodje ima predobar slow motion... ali slike imaju agresivnu obradu... nisu mi nekako detaljne ... a mogle su biti. Ali opet ima lep dizajn, bateriju super i jos par nekih stvari...

tako bilo i sa Canonom npr. 5D mk2 je imao odlican JPG processing a 5D mk3 (novije telo) imalo je mutniji tj agresivniji procesing slike... a najstarije telo 1Ds mk3 imalo je najbolji JPG... tako i ovde kad zena uslika nesto s njenim S6 edge deluje mi lepse i detaljnije nego na mom S7e... nisam pametan
 
Nemoj da diras kameru na S7e izazvaces gnev forumasa :). Salim se. Nije losa kamera na S7e. Itekako ima svojih prednosti. Ali ima boljih telefona za fotkanje
 
Nemaš kompletniju kameru od S7/S7E, kompletna i foto i video.

Napisah za fotkanje generalno. Takodje nalisao sam da ima svojih prednosti. Video, low light, brzina fokusiranja. Sam kvalitet fotografija bi mogo da bude bolji. Nadam se da su to na S8 ispravili. Mada ne verujem drasticno. Mislim da ce Note 8 biti dosta bolji. Nadam se bez retardiranog fingerprint skenera na tom mestu
 
Nazad
Vrh Dno