Šta je novo?

Huawei P10 lite

Nesto malo, ne toliko da treba preci sa P9L na P10L

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Ram memorija i storage su dve najvece razlike.
 
Nisam znao da ima brzo punjenje. Lepo.

U MTS-u je razlika 3.000, vredi doplatiti defintivno.
Po oglasima 70-80e, nekad i vise, sto je previse. Kad se namnoze na oglasima, bice bolje :D
 
Koja je cena na oglasima?
Koliko je po servisima?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
I dosta je lepsi od p9l, i kamera je za nijansu bolja

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Odes na mobilni svet i sve ti se samo kaze ;)

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@stankovic82 cena je 39990 :) dual sim naravno.
 
Poslednja izmena:
@alfaunits

Nisam pratio toliko kad je izasao P9 lite, ja sam ga uzeo novembra i nisam mogao da ga prodam za 200-210e. Na kraju sam zadrzao telefon :D

Verovatno ce i za P10 lite cena na oglasima pasti tek posle nekoliko meseci.
 
Jel se razlikuje nesto osim ledja?

Razlikuju se i obodi, mnogo je lepsi p10l. Nego, jel lepio neko staklenu zastitu na ekran? Zbog ovog 2,5d ekrana nemogu nikako da mu zalepim lepo, uvek ostanu ivice nekako kao nezalepljene, tj kao da ima vazduh ispod zastite.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
P10L izgleda premium. I lepo lezi u ruci :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pa mora da bude bolji. Ne bi trebalo ni po cemu da je losiji.

Ali manja je razlika od razlike izmedju P9 lite i P8 lite, tu su baterija, ekran i chipset osetno napredovali.
 
Poslednja izmena:
@akineki Nije dual sim i nemaju dual sim :/
Okačiću i slike telefona kad mi brat dođe da slikam sa njegovim, inače prezadovoljan sam telefon je prebrz i prelep nemam reči. A i liči malo na iPhone :p
IMG_20170504_125216.jpg
IMG_20170504_124701.jpg
 
Evo i mene posle svih peripetija. Uzeo sam telefon za kes u Uscu direktno kod Huawei-a. Posle par dana koriscenja mogu samo da kazem da telefon vredi svaki dinar. Od izrade pa do softvera sve je full, premium osecaj i bas sam zadovoljan kupovinom ovog telefona. Vidim da se pominjao nocno trosenje baterije, obratio sam paznju i meni se smanji za ne vise od 5 % tokom noci, a nisam mu nista posebno podesavao i iskljucivao. U svakom slucaju preporuka za telefon.

Drago mi je @Zoki22, da si posle niza peripetija oko kupovine uzeo telefon, a jos draze sto si zadovoljan snjim, da ne ispadne da sam te ja navukao na njega :D
 
Razlikuju se i obodi, mnogo je lepsi p10l. Nego, jel lepio neko staklenu zastitu na ekran? Zbog ovog 2,5d ekrana nemogu nikako da mu zalepim lepo, uvek ostanu ivice nekako kao nezalepljene, tj kao da ima vazduh ispod zastite.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Pozdrav @venom2, ja sam zalepio staklenu zastitu i neces moci da zalepis kako treba jer je ekran po ivicama zaobljen, al sam ja resio problem futrolom, tako da su futrola i staklo u istom nivou, i vec sam se navikao i ne pravi nikakav problem.
 
@Zoki22,koliko je telefon kod Huawei-a?
 
39.990 je prepurečena cena. Toliko je i kod njih.

Poslato sa telefona.
 
Nones, Ma nije problem, nego ono, estetski ne izgleda lepo[emoji12]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo posle par dana koriscenja i dalje prezadovoljan, jedinu stvar koju mogu da navedem kao manu jeste sto i posle maksimalnog vodjenja racuna prilikom spustanja telefona na povrsinu stola, police ili kreveta na ledjima pod odredjenim uglom mogu da primetim takozvane zmijice na povrsini. Ne znam da li to moze da se ispolira :D ali definitifno su ledja osetljiva na ogrebotine, nadam se da nije i sa ekranom isti slucaj. Moracu u neki omot da ga bacim mada ce sigurno pokvariti osecaj drzanja u ruci.
 
Pozdrav! Moze li me neko informisati o kvalitetu kamere ovog mobilnog, npr. kakva je u odnosu na kameru Samsunga A5 2017 ili Honora 8? I da li je prednja kamera kao u P10 ili je i ona losija? Slabije se razumijem u mobilne pa ne zamjerite... Dosta vremena se krecem po prirodi i kamera mi je bitna karakteristika, a nisam u mogucnosti da kupujem neki bolji tel. tipa P10...
 
Pa ako ti je kamera najbitnija, sto ne pazaris neki foto aparat? Sigurno su bolje kamere na p10 i honoru, bar tako papir kaze.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Slažem se, plus ako dodamo da je p10 lite od stakla što znači da je klizav u ruci, nije najbolje rešenje za prirodu i generalno korišćenje u tim nekim otvorenim uslovima.

Iako sam ja zagrižen za ovaj model i 99% ga uzimam jer mi se baš dopada a i vidim pozitivne komentare, za te svrhe preporuka je neki malo bolji point-and-shoot.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Imam fotoaparat, al cesto mi se zna desiti da ga ne ponesem, A tel. mi je uvijek pri ruci...svakako doslo vrijeme da kupujem drugi pa sam razmisljao o bas ovom tel., jedino sto me malo kopka ta kamera..pa sam mislio da vidim iskustva i misljenje korisnika koji ga posjeduju.
 
Niko da se udostoji da opali par fotkica pa da okaci...cccccc......
 
Vreme tmurno, oblacno, nikakvo... Osim na ovoj zadnjoj slici
2f4dcf79ea46ed968fa770c5f259a8c2.jpg
cd3e19c3c1146dbe0a2e82f5098bb6d2.jpg
f11f6b660d5281f4fe1f2f414c5c6baa.jpg
efec29ab4f85cb5f85928c778a92fc8a.jpg
8faacf9810daeb409dc6248834dedb7f.jpg
5b96d2d063995be48dda6d18fb3e1419.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno