Šta je novo?

Huawei P10 lite

Pa valjda nije, samo je izbacio da ne može da se instalira. Sad sam isao na full OTA za i ne da mi.
bf4ddbaed99bb4034978be4754e29112.jpg
0b550e5124fb5b19406fac915dc1b0ae.jpg


Sent from my 3310
 
Bice za koji dan. Nije jos svima odobrena instalacija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Tnx za onaj previd, koja noob greska [emoji850]

Sent from my 3310
 
Tnx za onaj previd, koja noob greska [emoji850]

Sent from my 3310
Ako se nije rebootovao prilikom te greske onda je sve u redu. Ako ti sad nakon reboota izbaci neku gresku tipa losa verifikacija i sl onda servisni rom ne gine.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A i taj FF,opasno brljavi.meni pokazuje kada proverim preko IMEI-a dostupnost za DS,da mogu da ih instaliram,iako je kod mene SS.Oce to,ali sutra malo.
 
A i taj FF,opasno brljavi.meni pokazuje kada proverim preko IMEI-a dostupnost za DS,da mogu da ih instaliram,iako je kod mene SS.Oce to,ali sutra malo.
Imei nema veze sa modelom Huawei telefona. Huawei to dodeljuje po zemljama i nekom redosledu isporuke telefona za odredjeno trziste ne vezano da li je p9l, p10l i tt. Tako to funkcionise i taj je princip kod njih, i ne klikcite na pogrene verxije da ne bi bilo problema. Takodje ne ide rollanje istovremeno za SS i DS. Nekad prvo krenu za SS a nekad za DS kao sto je u ovom sl7cwju sa b198.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako se nije rebootovao prilikom te greske onda je sve u redu. Ako ti sad nakon reboota izbaci neku gresku tipa losa verifikacija i sl onda servisni rom ne gine.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Nije, na srecu. [emoji41] mrzelo bi me da se bakcem sa tim sad [emoji16]

Sent from my 3310
 
Ispod Videa piše da single sim modeli imaju neparne broj SW. Moj je single sim i ima paran, B180!?
 
Za sve koji su uzeli fon u VIP-u i hoce da se igraju sa update-ima preko FF,odradite debrend na C432.;) C738 je za VIP,a C432 je za celu Evropu.
 
Poslednja izmena:
Meni je stigao jutros B197. Ja samo primecujem da ima vise slobodnog rama, baterija ista kao pre, a neko je napisao da se popravila prednja kamera, baterija i, cini mi se, jacina zvuka u sluskama.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I ja sam na Telenoru takođe 185 i nema abdejta. Ko zna kada će se pojaviti?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Devojci se toliko svidja ovaj model,da nije mogla da saceka da joj poklonim svoj telefon,vec danas uzela u MTS-u novi :D U fon-u je bio B191 i odmah je izbacio update na B193.B197 nije pokazao jos uvek.Uporedjivali kamere,i prednju i zadnju.Neverovatno koliko su kod nje u uslovima manje osvetljenosti bolje slike,na obe kamere,nego kod mene na telefonu.Nema sanse da kod mene nisu ispravne obe kamere.Izgleda da mi se samo cinilo da je kod mene update B197,resio problem sa kamerama. :D Sta je tu je,da ne kukam vise.Nema koristi od toga.Sve u svemu fon sljaka kao satic.:D
 
Ma lepo sam ja rekao da su raniji modeli lošijeg kvaliteta.To nije prvi takav slučaj,viđali smo to i kod drugih proizvođača.
Inače meni je na 197 sve ostalo isto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni se precesto desava da posle update-a na b180 (inace vip-ov c738), budem nedostupan kad me neko zove. A ja nikad ne dobijem obavestenje o propustenom pozivu.
Nisam siguran da li je do mreze ili ovog update-a. To mi se nije desavalo pre.
I sad se razmisljam samo zbog toga da odradim rebrand na eu verziju. Single sim je u pitanju.
 
Ma lepo sam ja rekao da su raniji modeli lošijeg kvaliteta.To nije prvi takav slučaj,viđali smo to i kod drugih proizvođača.
Inače meni je na 197 sve ostalo isto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Mislim da sa ovim modelom to nije slucaj.Drug uzeo fon 3 meseca pre mene,i kamere su kod njega bolje.Ko zna sta ovi iz Huawei-a ubacuju u fon sa update-ima? ;)
 
Evo da se javi jos jedan prezadovoljan korisnik. Tel imam 3 dana, kupljen ovde na forumu. Baterija, izrada pa cak i kamera po danu odlicna. Izbegavao sam dosada huawei tel, ali vidim da sam pogresio. Meni je softwer verzija 130. Nemam ponudjen update. Da li je moguce pomocu kompa.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Imas par postova unazad Alexxxov video sa yt-a. Sve je objašnjeno. Samo obrati paznju za koji skidas, ja sam se zeznuo jednom i krenuo za lxca1 umesto lxc1. Prevideo slovo.
Evo ga link, nadjoh u history-u.

https://youtu.be/Yx6u7GZe-sY

Sent from my 3310
 
I obrati paznju, neparni su za SS, parni su za DS. Takodje, ako preskaces (ides sa 185 na 197 npr) onda ides na Full ROM.

Sent from my 3310
 
Stiglo pre sat vremena. Dual sim je u pitanju
4ea2c3b9be51d8654f6deb48843ae768.jpg


Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno