Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ja bi menjo iz momenta

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ne. Postoje opcije, da se smanji jačina zvonjenja, kada uzmes u ruku, da utisas zvonjenje, kada ga okrenes na ekran... Edit :Bilo bi logike, da je otisak prstiju, sa prednje strane, ovako...
Послато са Huawei WAS-LX1
Ko zeli opciju lift to wake i to na senzor za otisak prsta sa prednje strane nek uzme Huawei P10 :D
 
Je l moze meni neko da objasni zasto u mtsu kazu da telefon podrzava do 128GB SD karticu, a na GSM areni i jos nekim sajtovima pise 256GB? Nije kao da cu da popunim svu tu memoriju i da mi treba, nego me malo buni sto ovde pise jedno, a ovamo drugo.
 
Verovatno neki prepis. Do OSa zavisi koliko podrzava, a odavno Android podrzava do 256GB. Fora je bila da ranije nije postajala kartica >128GB, pa namerno su stavljali "do 128gb" za svaki slucaj. Iako je bilo sigurno da ce podrzavati.
 
Nema ovog telefona na zvaničnom sajtu MTS-a,ima li neki sajt gde su svi telefoni koji su u ponudi ili se mora u poslovnicu?
 
Ako ga nema na sajtu, verovatno ga trenutno nemaju na stanju, mada, ipak bih proverio po poslovnicama. Desava se da zaostane po neki komad.
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem druže:wave:
 
Ja sam bio u MTS-u 18.4 i rekli da ga nemaju nigde i istog dana ga naručio da mi stigne u poslovnicu (mada su ga oni naručili 20og). Evo prošlo 2 nedelje još ništa, ne zovu me uopšte, da li se zna kada će doći u poslovnice, pošto ga ni na sajtu nema?
 
A ja ga gledao 30.04. u poslovnici Merkator, ali ga nisam uzeo jer nije bio dual, tako da je sve to relativno...
 
Poslednja izmena:
Meni stoji u Delti na rezervaciji. Mogu sutra da vidim ima li jos pa da vam javim.

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Pre par dana je bilo u poslovnici u novom Merkatoru, a i u Glavnoj u Zemunu... Ja sam htela da ga uzmem pa odustala :D
 
@djomla43
Ako ti nije problem, proveri da nema neki sa 2 imei broja (dual). Castim, pozz.
 
Gledao sam, nema dual, svakako cu proveriti. :)

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Ja sam bio 26og na Ceraku kod mene u poslovnici rekli da tu nema, zvao je čovek Merkator, Knez ja mislim i još jedno mesto bili sve zauzeti... Ja ne znam kad će doći taj telefon za mene :'(
 
@akineki Sutra proveravam. Danas nisam otisao na posao

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Da li je neko probao da li radi OTG na ovom telefonu? Treba mi zamena za 5X na kojem mi je OTG trebao pa me zato zanima.
 
Ja sada povezao otg kabl, ubacio, da probam, neki flash, i radi,pusta najnormalnije.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Da li ovaj telefon ima portret mod, ili je to moguce odraditi, samo preko vec postojece fotografije?

Послато са Huawei WAS-LX1
 
U Beogradu jedino ima u mojoj poslovnici :) Na Vidikovcu i to više komada, ja sutra ujutru uzimam crni pa javljam utiske, pozz :).
 
Ima li jos koja boja sem crne? Mozes li videti ako nije problem?

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
@Somnium
Druze, ako ti nije problem, proveri da li slucajno imaju dual sim. Prepoznaces ga po 2 imei broja na kutiji. Castim drugari, ako neko nadje dual!

@djomla43
Hvala unapred drugar!
 
Poslednja izmena:
@akineki nema na sta. Cim odem na posao. Ili iscimam koleginicu sutra da vidi.

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Evo i mene posle svih peripetija. Uzeo sam telefon za kes u Uscu direktno kod Huawei-a. Posle par dana koriscenja mogu samo da kazem da telefon vredi svaki dinar. Od izrade pa do softvera sve je full, premium osecaj i bas sam zadovoljan kupovinom ovog telefona. Vidim da se pominjao nocno trosenje baterije, obratio sam paznju i meni se smanji za ne vise od 5 % tokom noci, a nisam mu nista posebno podesavao i iskljucivao. U svakom slucaju preporuka za telefon.
 
Koliko je telefon, u Huawei prodavnici?

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Aj postavite neke fotkice ako nije problem,da vidimo kakva je kamera,tj da li ima nekog pomaka u odnosu na recimo P9L
 
Vidim da se pominjao nocno trosenje baterije, obratio sam paznju i meni se smanji za ne vise od 5 % tokom noci, a nisam mu nista posebno podesavao i iskljucivao. U svakom slucaju preporuka za telefon.

Ja sam imao battery drain, pogasio glupi mesenger i facebok i sada je ok.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno