Šta je novo?

Huawei P10 lite

4gb Telenor. Ali dosta skuplji od mtsa

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Ljudi da li moze pomoc. Stigao mi je p10 lite ali imam strasnih problema da ga podesim :( ili ja ne znam ili fon nije ok. Puno opcija mi je nedostupno a izmedju ostalog, ne mogu da podesim FP, hteo sam da uradim i factory reset ali i ta opcija je bleda, ne mogu da je odaberem. Neko mi rece Huawei ID ali ja to nemam na telefonu, skinuo sam je potom sa stora ali opet je nigde ne vidim. Gde gresim sta da radim???!!!! PANIC
polako @zoki22 ne panici, prvo, pusti sad FP, nadji sustemsku ikonu HiCare to ti treba to ti je kao aplikacija, tu ti je cela pomoc u vezi telefona, naravno moras biti konektovan na internet i pozeljno je da telefon podesis na srpski da bi ti bilo lakse, mozes da koristis tamo prirucnik i bez registracije na Huawei ID, a mozes i da se registrujes, imas i manuelno upustvo na engleskom na zvanicnom sajtu, samo smireno i ne panici
 
Hvala @nones70 ali izgleda da su mi prodali primerak koji je trebalo da sluzi kao eksponat, naime na onoj foliji na ledjima telefona pise not for sale, nista od podesavanja mi nije dostupno a i ono sto jeste ne prihvata, recimo podesim ekran da se gasi posle 5 min, a on se gasi na 15 sekundi, cim manuelno iskljiucim ekran krece onaj video i vrti se non stop, ma poludeo sam!!!! Sutra cu ga vratiti i trazicu zamenu ili povrat novca. Ma uzas, javljam sta sam uradio. P.S. Miskim da me windows phone kaznjava sto ga napustam hahahahaha
 
Odes i pravis se Tosa, kazes da oni nameste, malo ih pustiš da se muce :D

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem @Zoki22 :D sto kaze @djombla43, da mozes da odes da im das da oni nameste telefon i da ih posmatras :D
 
Još ako su stručnjaci iz MTS-a :D

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
@robikica jeste evo sad citam na jednom sajtu i to se poklapa, Live Demo Unit tacno je to. Najgore je sto je centrala firme u Nisu, a ja iz SD, morao bi da spicim 200 km da gledam kako se muce, i da sebe bacim na nepotrebni trosak, mada u ovom trenutku bi to najvise voleo. Sada cu da vidim koja je dalja procedura, ali ako samo na trenutak pocne nesto da me ubedjuje, sedam u auto i idem da im J***m kevu. UH opasno sam se iznervirao, skoro mi se ovako nesto nije desilo. A da firma je Jakov Sistem.
 
Pre neki dan mi drugar pokazao cene, i videh 4gb

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Nisam dalje ispratio da li se pojavio

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Ljudi..moze pitanje..vidim da se ranije diskutovalo o single sim dual sim? Sta je bolje? Osim u broju SIM slotova ima li razlike?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Juce rekose 4gb ima... Ali jeste skuplji. Na pretplatu od ~1700 mora cak i ucesce da se da...
 
Ljudi..moze pitanje..vidim da se ranije diskutovalo o single sim dual sim? Sta je bolje? Osim u broju SIM slotova ima li razlike?
Nema druge razlike, sem ako ne nadjes skroz razlicite verzije slucajno, pa poredis 3 vs. 4GB, i LTE-a podrsku vs. bez LTE-a (svi imaju LTE, nemaju svi LTE-Advanced)
 
Telenor cene koje sam dobio pre neki dan za P10 lite.
 

Prilozi

  • IMG-20170422-WA0003.jpg
    IMG-20170422-WA0003.jpg
    103.2 KB · Pregleda: 379
Hvala alfa...ovaj telenor je smesan...52000 din nema sta da ga gledam u paketima

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Mnogo su skupi. A nedaju nista starim korisnicima. 10 godina sam na pretplati kod njih, i nikakav popust ne daju. Cigani :D

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Ni MTS nema pogodnost za stare korisnike, ali je recimo na pretplat od 2000 dinara P10L 12900, sto je ok. Telefon na 12 rata ispadne po hiljadu dinara. Telenor je bas lupio cenu.
 
Da li je sim1 slot otkljucan za druge mreze?
 
@robikica jeste evo sad citam na jednom sajtu i to se poklapa, Live Demo Unit tacno je to. Najgore je sto je centrala firme u Nisu, a ja iz SD, morao bi da spicim 200 km da gledam kako se muce, i da sebe bacim na nepotrebni trosak, mada u ovom trenutku bi to najvise voleo. Sada cu da vidim koja je dalja procedura, ali ako samo na trenutak pocne nesto da me ubedjuje, sedam u auto i idem da im J***m kevu. UH opasno sam se iznervirao, skoro mi se ovako nesto nije desilo. A da firma je Jakov Sistem.

ma to je neka greska 100%...mada mi je cudno da tako mala firma, ili da kazem manje poznata, (da 'proste ako sam ih uvredio, meni bar nisu nesto poznati), uopste ima LDU.
 
Nakon celojutarnjeg zvanja i objasnjavanja sa radnicima koji su se cudili jer kazu sta ce njima LDU telefoni, nudili su mi odlazak u servis na sta sam popizdeo i trazio momentalni povrat novca. Nakon 20-ak minuta me je pozvala prijatna devojka koja radi u komercijali i u startu priznala da je doslo do greske i da taj telefon nije trebao da se proda i da je takav primerak namenjen ovim poslovnicama MTS,TELENOR, VIP. Danas saljem po kuriru nazad telefon. Ali ono sto mi je cudno jeste kako takva firma dodje do telefona koji nije njima namenjen, i cak mi je rekla da ima oko 2000 takvih telefona u Srbiji i da obratim paznju prilikom kupovine. SRBIJO stvarno si neverovatna !!!!
 
Ja odavno tvrdim da nasi prodavci po poslovnicama, call centrima, kablovski operateri, provajderi, itd.., nemaju elementarno znanje iz oblasti koju predstavljaju i iz tog neznanja (da ne kazem neku tezu rec) izazivaju bes i srdzbu kod korisnika, a posle se kao cude kako se to desilo?!
Danas sam bio u MTS-u Merkator, imaju p10 lite - crni, singl sim. Pregledao sam svih 11 kom., i svi su bili sa jednim imei brojem. Zamolio bih sve clanove i posetioce ovog foruma, ako slucajno u nekoj poslovnici MTS-a uzmu dual sim verziju, da objave na forumu gde i kada su uzeli telefon. Pozz.
 
Poslednja izmena:
Da se check in u temu.Uzeo malopre u telenoru neplanirano. Kupio me na prvu

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sa kamerom kog telefonom bi mogla da se poredi kamera sa P10 Lite?
 
Nazad
Vrh Dno