Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jel to staklo osteceno,gore-levo..Ili mi se cini?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Znači to je original zakrivljeno, jel da? Lepo izgleda. Ne mogu da čekam Ali sto godina, ako negde ima u BG bilo bi dobro....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Pa nije zakrivljeno, mozda se na slici ne vidi lepo, ali svakako je do kraja. Mozda sad imaju na ali zakrivljene, ne znam sta da ti kazem, vidi pogledaj ako ima po bg-u, ako ne onda na ali :)
 
Pa nije zakrivljeno, mozda se na slici ne vidi lepo, ali svakako je do kraja. Mozda sad imaju na ali zakrivljene, ne znam sta da ti kazem, vidi pogledaj ako ima po bg-u, ako ne onda na ali :)
Pa ne razumem, ivice su zakrivljene i puni se vazduhom odmah ako i staklo nije zakrivljeno tj ne prati liniju ekrana.. Kod tebe nema vazduha, što mi je čudno ako kažeš da je flat.
Edit: sad procitah na Aliju. Ima neko silikonsko vezivno sredstvo u njemu, zato lepo prijanja. Dal ovo ima u BG pitanje....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo da se i ja upišem u temu pošto sam danas nenadano uzeo ovaj telefon [emoji2]
Odmah imam 2 pitanja.Posle Honor 7 Lite,čini mi se da ovde ekran vuče na žuto,jel to tripujem?
Jel svima pri punjenju lose radi touch screen,jedva da reaguje...
 
Poslednja izmena:
Evo da šemi ja upišem u temu pošto sam danas nenadano uzeo ovaj telefon [emoji2]
Odmah imam 2 pitanja.Posle Honor 7 Lite,čini mi se da ovde ekran vuče na žuto,jel to tripujem?
Jel svima pri punjenju lose radi touch screen,jedva da reaguje...
Ništa od navedenog nema kod mene

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
1. Ne znam. 2. Kod mene radi skroz ok.. Nadam se da punis sa stock punjacem :)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nema ni kod mene nista od toga.Sve radi ok.Koja ti je verzija firmware-a?
 
B185 danas uzet i odmah dobijen uplate,zapravo dobio je dva.
 
Znači to je original zakrivljeno, jel da? Lepo izgleda. Ne mogu da čekam Ali sto godina, ako negde ima u BG bilo bi dobro....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Potrazi na kp ili u Bg monsterskin super impact proof, pokriva celi ekran, prianja celom duzinom i ne prima vazduh nigde. Ni ja nisam mogao da nadjem neko normalno staklo za honor9 pa sam slucajno nabasao na ovo, a u radnji gde sam uzeo video da ima i za p10l

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Edit, evo ovo trazi, neznam dal smem da linkujem kupujem prodajem
f63fe5882cbd6ee0ea59c59a542999e6.jpg
 
Poslednja izmena:
Liman, zeza punjac ili sta vec, često sam to vidjao na telefonima izloženom kod operatera. Sve normalno radi sa punjacem ili bez. A za boje ekrana mislim da mozes da uradis neku kalibraciju.

Sent from my 3310
 
Evo da se i ja upišem u temu pošto sam danas nenadano uzeo ovaj telefon [emoji2]
Odmah imam 2 pitanja.Posle Honor 7 Lite,čini mi se da ovde ekran vuče na žuto,jel to tripujem?
Jel svima pri punjenju lose radi touch screen,jedva da reaguje...
Isti vizuelni doživljaj žutila na ekranu sam imao, isto sam pisao u temi. Jedino da sam postavis hladne boje u podešavanjima što će malo popraviti tvoj utisak. Vremenom se naviknes na tu boju i to je to.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Potrazi na kp ili u Bg monsterskin super impact proof, pokriva celi ekran, prianja celom duzinom i ne prima vazduh nigde. Ni ja nisam mogao da nadjem neko normalno staklo za honor9 pa sam slucajno nabasao na ovo, a u radnji gde sam uzeo video da ima i za p10l

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Edit, evo ovo trazi, neznam dal smem da linkujem kupujem prodajem
f63fe5882cbd6ee0ea59c59a542999e6.jpg
Hvala puno! Potrazicu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Liman, zeza punjac ili sta vec, često sam to vidjao na telefonima izloženom kod operatera. Sve normalno radi sa punjacem ili bez. A za boje ekrana mislim da mozes da uradis neku kalibraciju.

Sent from my 3310

Nije punjač pošto sam probao i na Samsungovom, takođe fast charging.

Predpostavljam da nisi jos uvek napunio fon aplikacijama.Odradi ti njemu Hard reset.Mislim da ce sve biti u redu.Gde si uzeo fon?
Na žalost jesam,pošto sam bukvalno preneo sve sa H7L.Uzet je u MTS.
Uradiću reset večeras.
 
Poslednja izmena:
Nesto onda nije kako treba, ne sme da zeza ekran dok se puni.

Sent from my 3310
 
Mogu li da tražim u MTS-u drugi telefon ako mi factory ne reši stvar?
 
Probaj drugu utičnicu. :D

Ne, stvarno, ja imam jedan produžni kabl u koji bilo koji fon da uključim da se puni pobrljavi tač. Valjda loše uzemljenje ili šta li je. :D
Ako se ipak dešava svud i uvek - reklamacija.

Što se boja tiče i meni je bio taj utisak pri prelasku sa P9l na h8l. Drugačija kalibracija boja.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno