Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ma gledao ja sve te klipove al i dalje meni sve to misteriozno. Na moj stari LG se znalo... Nađeš firmware koji oćeš i flešuješ. Ovo sad ne daj bože. Ne pada mi napamet da diram ništa, on super radi, nego me čisto zanimalo. Čekam februarski fix koji ce da upropasti bateriju, kameru, mikrofon i još nešto što je trenutno x. Moram da čekam na nekoga da instalira pre mene da se ne opečem hahahahaha.
Meni sada jedino fali ViperFx da podesim lepo za blutut boju zvuka. Onaj DolbyAtmos je bugljiv.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako nekom znaci koju mi verziju predlaze nakon rollbacka... Jel ovo znaci da je i dalje stari xloader ili sta vec? [emoji1]
eca7cbf7b189adaa4ddcf1280f57cbe5.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ako nekom znaci koju mi verziju predlaze nakon rollbacka... Jel ovo znaci da je i dalje stari xloader ili sta vec? [emoji1]
eca7cbf7b189adaa4ddcf1280f57cbe5.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja mislim da je to u redu. Da bi bio sto posto siguran treba da se stavi na dc unlocker i proveri da li ocitava telefon.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma ja sam bezbedan jer necu flesovati nista, ja reko ako znaci nekom ko bi da se vrati i tako to, ostalo prepustam pojedincima koga zanima dalje cackanje [emoji1]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Strasan je ovaj Huawei.Napravise od svojih telefona,kada cackas po sistemu,kao da deaktiviras bombu :D Bezbednost,bato :D
 
Strasan je ovaj Huawei.Napravise od svojih telefona,kada cackas po sistemu,kao da deaktiviras bombu :D Bezbednost,bato :D
Na galaxy s3 menjao romove ko dobar dan, na dan po 3 roma smenim, na ovom ne smem ni da probam, ni loader nisam otkljucao [emoji1]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Strasan je ovaj Huawei.Napravise od svojih telefona,kada cackas po sistemu,kao da deaktiviras bombu :D Bezbednost,bato :D
Bas to. Mada, mislim da je kod svih slicna situacija. Nego smo se mi fokusirali na Huawei. I kod xiaomi ne moz bas da cackas toliko, isto imaju neke antirolbekove. Jedino sto imaju dobar tools i dobre developere.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bas to. Mada, mislim da je kod svih slicna situacija. Nego smo se mi fokusirali na Huawei. I kod xiaomi ne moz bas da cackas toliko, isto imaju neke antirolbekove. Jedino sto imaju dobar tools i dobre developere.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Svi zabranili modding uveliko. I sam Google ima antirollback (koji se ruku na srce deaktivira čim otključaš bootloader). Izgleda da tu ima neka veća caka.
 
Dobar je ovaj JamesDsp. Sad lepo rade moduli za njega. Konacno i zvuk kakv treba da budeScreenshot_20190207-200757.jpegScreenshot_20190207-200808.jpegScreenshot_20190207-200844.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo sto sam skonto jos neke opcije sto sa Catuva modom sto rucno...
IMG_20190208_171849.jpegIMG_20190208_171829.jpegIMG_20190208_171814.jpegIMG_20190208_171753.jpegScreenshot_20190208-171347.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta uradi od telefona covece? :D
Ahaha, aj evo i ovo pa da bude kompet. Sta cu kad mi Huawei ne daje da koristim lepo telefon ko da smo ga malo platili. More cu promenim i bootanimaciju [emoji1787][emoji1787][emoji1787]IMG_20190208_195416.jpegIMG_20190208_195358.jpegScreenshot_20190208-195215.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ispade Frankenstein P10 Lite :D I ja bi se malo zezao sa telefonom,ali se ne usudjujem da ga vratim na B321.I ti si jos na B321?
 
Poslednja izmena:
Ispade Frankenstein P10 Lite :D I ja bi se malo zezao sa telefonom,ali se ne usudjujem da ga vratim na B321.I ti si jos na B321?
Nesto izasao novi Hcu client koji je razbio xloader 2. Pa ima nade ako se brikne [emoji1787]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E to je fora.Ko ce prvi da poba brik :D
Ja sam bio na b382 i nisam prihvatio b386 vec vratio na b321. Instalirao kernel Morfuz 2.1, kernel auditor, postavio cpu governore na darkness bluactive i omogucio ove opcije sto sa patcheva sa 4pda sto sa Catuva moda. Ostalo kroz Magisk ide malo modifikacija zvuka, sakrijes root za neke apk tipa Eon i sl. Tako da ovo ne diram vise. Mozda ako se setim jos nesto da aktiviram...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam bio na b382 i nisam prihvatio b386 vec vratio na b321. Instalirao kernel Morfuz 2.1, kernel auditor, postavio cpu governore na darkness bluactive i omogucio ove opcije sto sa patcheva sa 4pda sto sa Catuva moda. Ostalo kroz Magisk ide malo modifikacija zvuka, sakrijes root za neke apk tipa Eon i sl. Tako da ovo ne diram vise. Mozda ako se setim jos nesto da aktiviram...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
368, stock kernel, l speed doze i onaj mod... Screenshot_20190208-213917.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno