Šta je novo?

Huawei P10 lite

A sta ako neko vidi na kutiji da je SS i pocne da se buni da je nesto cackano po telefonu.Gde da ga ubedis da je sve ok.Mislim da je ukljucen onaj Accubattery ili tako nesto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ako instaliraš januarski patch, ti si zabravio telefon, kraj. Nema više rollback, nema rebrand, nema SS u DS i obratno... Porazmisli pre nego se zaletiš. Ja hoću da ga instaliram, nemam ništa od toga da se vraćam na C185.
 
Instalirao sam januarski apdjt,jer memam nameru da se vise zamaram upste sa ovim telefonom.Neka o tome razmislja buduci vlasnik.Ja vec razmatram drugi telefon.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Instalirao sam januarski apdjt,jer memam nameru da se vise zamaram upste sa ovim telefonom.Neka o tome razmislja buduci vlasnik.Ja vec razmatram drugi telefon.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Kako radi telefon sa njim? Jel ti se pojavljivalo ono za defragmentaciju?
 
Apsolutno nista nije pojavljivao.Proslo sve kao i uvek.Moguce da je bila kod nekih prepunjena interna memorija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Apsolutno nista nije pojavljivao.Proslo sve kao i uvek.Moguce da je bila kod nekih prepunjena interna memorija.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Upravu si, potražio po internetu. To je običan SSD Trim, samo što ga ovi slepci iz Huaweia zovu defragmentacija. Kad mnogo pišeš i brišeš, poremeti blokove, pa traži Trim. Ja i ti smo često flešovali telefon, tako da nemamo tih problema.
 
Upravo sada na C379 SS.Sve je ok.Baterija ide ko blesava,ali videcu posle nekoliko dana i punjenja.
c6732c9e9c675901773b2acac12cbf9e.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da.Pre jedno sat ipo proverio,kad iskoci B379.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Cudno za Kineze. Oni sad I ne rade, spremaju se za docek Godine Svinje.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ja mislim da server pušta selektivni rollout po IMEI brojevima i to po tačno definisanom terminu. Nema veze što ljudska radna snaga ne radi. Ali zato sledeći mesec garant ima da kasni update.
 
Ja mislim da server pušta selektivni rollout po IMEI brojevima i to po tačno definisanom terminu. Nema veze što ljudska radna snaga ne radi. Ali zato sledeći mesec garant ima da kasni update.
Moguce. A i zuri im se da nas zakljucaju da ugase definitivno developere pre nove godine.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
I ja ću. Da li je onda moguće provući servisni posle toga (za istu ili veću verziju)?
Verovatno da ce moci. Oni uvek I navode u onoj njihovoj proceduri u prvoj recenici, za azuriranje prethidnih do te verzije ili za istu.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Verovatno da ce moci. Oni uvek I navode u onoj njihovoj proceduri u prvoj recenici, za azuriranje prethidnih do te verzije ili za istu.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ne bih da nabijam paranoju, ali ja sve nekako strahujem pošto su nekvalitetni memorijski čipovi u ovim telefonima, da ih nismo mi oštetili onim onolikim flešovanjima i napravili unreliable storage problem pa zato loše i rade telefoni?
 
Ne bih da nabijam paranoju, ali ja sve nekako strahujem pošto su nekvalitetni memorijski čipovi u ovim telefonima, da ih nismo mi oštetili onim onolikim flešovanjima i napravili unreliable storage problem pa zato loše i rade telefoni?
Ma jok bre. Isto je sa svim modelima. Evo za p10 plus vise nema 2k na youtube jer je YT promenio codec u VP9 koji Huawein HiSilicon hatdverski ne podrzava. A recimo duplo jeftiniji Xiaomi ima hardverski dekoder za to.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma jok bre. Isto je sa svim modelima. Evo za p10 plus vise nema 2k na youtube jer je YT promenio codec u VP9 koji Huawein HiSilicon hatdverski ne podrzava. A recimo duplo jeftiniji Xiaomi ima hardverski dekoder za to.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Vala koliko sam čitao o unreliable storage fenomenu, baš se naplaših. Mada, kad se setim LG G2 Miniju šta sam radio... Evo ga i dan danas na Oreo custom rom (kupljen sa 4.4) baterija drži dva dana umerenog korišćenja, plaćen 165e pre 4 godine.... Ovaj naš krš je dosta bio skuplji od njega a već ne radi kako treba. Pitam se samo kad će i apdejtove uopšteno da nam ukinu.
 
Vala koliko sam čitao o unreliable storage fenomenu, baš se naplaših. Mada, kad se setim LG G2 Miniju šta sam radio... Evo ga i dan danas na Oreo custom rom (kupljen sa 4.4) baterija drži dva dana umerenog korišćenja, plaćen 165e pre 4 godine.... Ovaj naš krš je dosta bio skuplji od njega a već ne radi kako treba. Pitam se samo kad će i apdejtove uopšteno da nam ukinu.
Pa mesecna azuriranja prestaju od marta 2019 jer istice dve godine od lansiranja. Bice onako po jedan kumulativni na godinu dana do kraja 2019 I onda je zavrsena podrska.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pa meseca azuriranja prestaju od marta 2019 jer istice dve godine od lansiranja. Bice onako po jedan kumulativni na godinu dana do kraja 2019 I onda je zavrsena podrska.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Kumulativni na godinu dana, do kraja 2019. (?) To znači nijedan, zar ne? Da nam bar daju 8.1 pre nego što haltuju support...
 
Kumulativni na godinu dana, do kraja 2019. (?) To znači nijedan, zar ne? Da nam bar daju 8.1 pre nego što haltuju support...
Pa bice vetovatno marta 8.0.1 I to je kraj. Onda idu kumulativni na nekolko meseci do kraja 2019 I onda vise nema.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa bice vetovatno marta 8.0.1 I to je kraj. Onda idu kumulativni na nekolko meseci do kraja 2019 I onda vise nema.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Onda neće biti vajde koristiti ga više, iako mi ti security updateovi ništa ne znače, podrška je ipak važna. Da li onda da se igramo sa Treble romovima? Biće Android Q uskoro...
 
Fora je sto mi taj B379 upste nije bio odobren na FFu.Samo da kupim drugi telefon,i da jednom za uvek zavrsim sa Huawei mukom [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nema vise povratka.. SS 379 i nazad se ne moze preko HiSuite..nemoze se vise na 5.1..najgori su
 
Nema vise povratka.. SS 379 i nazad se ne moze preko HiSuite..nemoze se vise na 5.1..najgori su
Navodno da bi mi bili bezbedniji. HA HA HA. Iskreno, ne znam da li je bolje da ne instaliram ažuriranje i sačuvam mogućnost "šetanja" verzija, ili da samo teram dalje...
 
Bas me zanima sta pise u opisu. Upravo skidam, ali verovatno necu instalirati. Mrzi me da podesavam posle sve iz pocetka.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ma nemoj da instaliraš, nije vredno, čekaj OTA. Ja nisam kod kuće da bih skinuo i pročitao opis, pa ako bi mogao da podeliš changelog sa nama kad završiš...
 
Nazad
Vrh Dno