Šta je novo?

Huawei P10 lite

Telefon stavljen na punjač sa jedan posto. Isključio WiFi, Bluetooth, sve sve. Pogasio sve aplikacije i izašao iz kuće. Vratio se posle sat ipo, i on još nije bio pun. Napunio se do 100% za sveukupno 2h 29min. Za sve to vreme primio je samo 1232mah. Katastrofa koliko je baterija crkla za samo godinu dana. Stigla mi je zamenska, pa ću da je menjam za dve nedelje.Screenshot_20190119-144513-01.jpeg
 
Da li neko ima sličan problem da ima sms Unknown sender? Izgleda da je upitanju neki bug ili ko zna šta...

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Čini mi se da je AccuBattery ali ne uzdaj se mnogo u nju, nije to baš tako precizno... Doduše veće probleme, kao što ih Miki Haki ima, će primetiti.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste, Accubattery je, ali sam ga proverio i na servisu onim uređajima tamo, baš prijavili kvar baterije. Za par dana je menjam.
 
Juce sam instalirao 379 jer nisam hteo 377. Na 377 mi bas trosio bateriju i na predhodni. Ovde su dosta uspesniji i baterija se trosi neosetno. Svaka im cast na trudu..iskreno
 
Ja uvek odradim full verziju i zatim hard reset i podesim kao nov uredjaj. Aplikacije skidam posle toga.
 
Meni deluje kako koji update sve gore i gore.Juce mi stigao379(c432) i deluje mi da mnogo brze trosi bateriju
 
A kolki vi je, mislim, rezultat sa Anuntu. Aj na videlo. Ovo je b382 3gb model
IMG_20190125_152428.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Jeste Antuntu. Sta znam, ja to probam pa obrisem. Ne mi stoji dugo instalirano na telefonu.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Jedina stvar koja mi se sviđa na ovom telefonu. Ako hoćeš nešto da koristiš sa vremena na vreme samo mu uključiš manuelni launch i sve zabraniš. Sem par megabajta prostora i ikonice u launcheru, kao da nije instalirano.
 
Vratio se na SS,zbog prodaje telefona.I na DS sistemu,nije bilo neke velike razlike u radu.Upravo stigao B379.Videcu sta ce sa njime da bude.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vratio se na SS,zbog prodaje telefona.I na DS sistemu,nije bilo neke velike razlike u radu.Upravo stigao B379.Videcu sta ce sa njime da bude.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Samo malo, pa zar nećeš lakše da ga prodaš ako podržava dve kartice?! Nego, jel ti bio uključen battery saver kad si radio Antutu?
 
A sta ako neko vidi na kutiji da je SS i pocne da se buni da je nesto cackano po telefonu.Gde da ga ubedis da je sve ok.Mislim da je ukljucen onaj Accubattery ili tako nesto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno