Šta je novo?

Huawei P10 lite

Verovali vi meni ili ne, ali kad u onoj launch sekciji stavite sve aplikacije na manual i sve im omogućite, potrošnja baterije se prepolovi. Čudno i kontradiktorno Huawei tvrdnjama.
 
Rekoh,ajde da probam to sa tom launch sekcijom.Sad baterija ide jos brze.
 
Hoću da probam još taj erecovery metod, nemam drugu nadu. Nego, jel može neko da mi kaže gde da zamenim DNS na Telekomov ruter? Živ nigde ne mogu da nađem tamo u podešavanjima rutera.
 
To ni meni nije uspelo.Kucao nesto po podesavanjima,ali nista se ne menja.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da li ima neko problem sa punjenjem bio je 49% stavio sam da se puni telefon
Medjutim on se prazni A prikazuje da se puni telefon
 
Evo ovako. Mnogo me mučilo to šta je u pitanju sa battery drain-om posle ažuriranja softvera, pa sam rešio da sprovedem mali eksperiment. Sinoć sam prihvatio ažuriranje na B382. Nakon toga wipe cache iz recovery-a i kompletna optimizacija iz menadžera telefona. E sad, ključ svega. Google Play Services se menja kada se radi OTA ažuriranje. Išao sam na obriši keš i podatke, pa na deinstaliraj ažuriranja, pa sam je ažurirao iz Play Storea i zabranio sve dozvole + da ne radi ni na jedno od ona tri u launch sekciji. Čini mi se da baterija čak i za nijansu bolje drži u standby. Probajte, ništa vas ne košta.
 
Evo ovako. Mnogo me mučilo to šta je u pitanju sa battery drain-om posle ažuriranja softvera, pa sam rešio da sprovedem mali eksperiment. Sinoć sam prihvatio ažuriranje na B382. Nakon toga wipe cache iz recovery-a i kompletna optimizacija iz menadžera telefona. E sad, ključ svega. Google Play Services se menja kada se radi OTA ažuriranje. Išao sam na obriši keš i podatke, pa na deinstaliraj ažuriranja, pa sam je ažurirao iz Play Storea i zabranio sve dozvole + da ne radi ni na jedno od ona tri u launch sekciji. Čini mi se da baterija čak i za nijansu bolje drži u standby. Probajte, ništa vas ne košta.
Ma jbs telefon ako trebas da imas napredno znanje o android op. I uprkos losim kvalitetom baterija, losom maskom I plastikom, losim kvalitetom led notifikacije, losom optimizacijom sistema, I pored obaveznog znanja android sistema Huawei je super. Samo tako nek nastave, do pobede, +1, +1, +1000 [emoji23][emoji23][emoji847]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ma jbs telefon ako trebas da imas napredno znanje o android op. I uprkos tome I pored obaveznog znanja android sistema Huawei je super. Samo tako nek nastave, do pobede, +1, +1, +1000 [emoji23][emoji23][emoji847]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Kao da vozim avion [emoji52]
 
Ma jbs telefon ako trebas da imas napredno znanje o android op. I uprkos losim kvalitetom baterija, losom maskom I plastikom, losim kvalitetom led notifikacije, losom optimizacijom sistema, I pored obaveznog znanja android sistema Huawei je super. Samo tako nek nastave, do pobede, +1, +1, +1000 [emoji23][emoji23][emoji847]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

Zato ovaj ''cvetic'',nece vise nikada da zamirise kod mene.Zamisli koji si oni bednici,kad obrcaju paznju na ikonice u podesavanjima i navigacionim tasterima,a ostatak sistema busan ko reseto.Pa se jos ponasaju,kao da je Android njihov.Nemoj slucajno da prilagodis sistem sebi,jer to je mnogo opasno za hardver.E,kinezi,nasli ste koga da kopirate.Raspalu firmu,kao i vasa sto je.Ali sto kaze izreka ''Dok je ovaca,bice i vune'' ;)
 
Poslednja izmena:
Čitam komentare korisnika P20 Pro (koji inače dobijaju EMUI 9 već mesec i nešto, jer pobogu Huawei i njihov IMEI rollout) i generalno kažu da je EMUI 8.1 bio bolji. Eto, kad oni na tolko skup uređaj mogu da se pate, možemo i mi [emoji23]. Sad proverih, ima u HiSuite lagano opcija za rollback na b210. Bateriju ću da promenim Februara u neovlašćeni servis (već sam dogovorio), pošto tad imam vremena, a nije nažalost ni isključeno da se vratim na C185 EMUI 5.
 
Poslednja izmena:
Razumem da imate problema ali bih bio dosadan ako bi rekao da sam zadovoljan baterijom i telefonom generalno. Moguće je da mi je telefon iz odlične serije pa nemam problem sve radi okett što ne garantuje da će ubuduće biti tako. Moje iskustvo sa Huawei telefonom je pozitivno možda je razlog što ja nemam neka preterana očekivanja.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
I ja sam telefonom zadovoljan,ali Huawei kao firmu,vise ni na slici.Cekam da izadje Xiaomi Note 7,uskoro. ;) Jedina Kineska firma,ciji cu telefon u buducnosti da kupim.Ostali mogu samo da sviraju.
 
I ja sam telefonom zadovoljan,ali Huawei kao firmu,vise ni na slici.Cekam da izadje Xiaomi Note 7,uskoro. ;) Jedina Kineska firma,ciji cu telefon u buducnosti da kupim.Ostali mogu samo da sviraju.
Mugy brate batali. Prijatelj ima Xiaomia, pa to kad stigne apdejt, telefon se ne sastavlja kako radi, baterija ne drži, kamera ne fokusira, zeza navigacija. Ništa nije Xiaomi bolji, samo što još ima i reklame u podešavanjima.
 
Koji model ima?
Ne sećam se tačno baš, pitaću ga, oni imaju hiljadu modela godišnje, ali mislim da je Mi 2 Lite (ne drži me za reč). Telefon je dobio MIUI 10 (za Android Pie pravljen skin) na Android 8.1, što izgleda potpuno bolesno i nekonzistentno. Baterija baš loše drži posle svakog ažuriranja, notifikacije kasne kao kod nas, dok se ne namesti rad u pozadini bla bla. Ako baš hoćeš Xiaomia, kupi Pocophone, stavi mu stabilni Lineage OS, i slobodno uživaj u čuki za koju imaš osećaj da je mnogo skuplja [emoji23].
 
Pitam,jer sam letos sa drugom bio u inostranstvu,i on tamo kupio Note 5 4/64.On prezadovoljan.A vidim,svi zivi ih hvale.Ovo,vise covek ne zna sta da kupi.
 
Pitam,jer sam letos sa drugom bio u inostranstvu,i on tamo kupio Note 5 4/64.On prezadovoljan.A vidim,svi zivi ih hvale.Ovo,vise covek ne zna sta da kupi.
Došlo vreme da su custom romovi stabilniji od stocka milion puta jer se za razliku od proizvođača oni trude da ga ljudski naprave.
 
Pitam,jer sam letos sa drugom bio u inostranstvu,i on tamo kupio Note 5 4/64.On prezadovoljan.A vidim,svi zivi ih hvale.Ovo,vise covek ne zna sta da kupi.

Slobodno kupi Xiaomi. Ne znam koji model gledas, ali je sve za ovu cenu sasvim dobro. Pocophone F1 je odlican, ako ti nije skup.
Retko koji custom rom je stabilniji od stock-a. To uglavnom rade ljudi iz svoje dobre volje i podrska(update) je uvek upitna.
Da ne sirimo dalje pricu na ovu temu, ima posebna sekcija za to.
 
Poslednja izmena:
Meni drzi bateriju 6 dana na p10 lite.. youtube nisam ugasio 5 dana. Ekstra)))
 
Definitivno ce ovi krelci da zabrane upotrebu drugog launchera,od verzije Androida 9.Bravo,nebulozo od firme.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno