Šta je novo?

Huawei P10 lite

Bas to je i ono sto nas zeza sa tim apdejtima.Ovaj sad srce bateriju,da li da vratim neki od predhodnih,na kome je bilo sve ok.A onda razmisljas,a sta ako sad ovaj novi naredni,radi dobro.Svaki put,isto.
 
Pa jeste tako. Necu odavde ako baterija bolje drzi. Gledacu kako kod drugih radi novije verzije.
 
Bas to je i ono sto nas zeza sa tim apdejtima.Ovaj sad srce bateriju,da li da vratim neki od predhodnih,na kome je bilo sve ok.A onda razmisljas,a sta ako sad ovaj novi naredni,radi dobro.Svaki put,isto.
Javlja li se neko na oglas? Mora da ga hvalimo od sad na forumu da moz da ih ozenimo...ovako nece niko da kupi [emoji6][emoji23][emoji23][emoji23]. Salimo se mi, super je telefon vredi svaku paru!!

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Ma gledaju ljudi samo ;) Ima ih bar 500 na oglasima ;) I telefon jeste super,ali taj prokleti softver.Bar da ima nekih dobrih custom romova za njega,pa i da cutimo_Ovako,malo cutimo,malo kukamo.Bar se desava nesto :)
 
Telefon je dobar ako ga ne "siluješ". Redovno radiš ažuriranja. Onda ti se ne priviđaju razne "anomalije". Vidim da ste mu vi skinuli creva, otpadaju vam bokovi, plastika. Verovatno ga lupate o sto, nafrljačili 40 3D igrica i hoćete da radi kao onaj od 1000 evra. Plati pa se klati.
 
Telefon je dobar ako ga ne "siluješ". Redovno radiš ažuriranja. Onda ti se ne priviđaju razne "anomalije". Vidim da ste mu vi skinuli creva, otpadaju vam bokovi, plastika. Verovatno ga lupate o sto, nafrljačili 40 3D igrica i hoćete da radi kao onaj od 1000 evra. Plati pa se klati.

Ne mogu,a da ti ne odgovorim.;) Ali brate,pricas napamet.Kod svakog proizvodjaca se desi da izadje losa serija uredjaja.Tako da ovo pucanje lajsne,mnogo tesko da slucajno puca kod svakog na istom mestu,ili da su bas svima pali telefoni i udarili na istom mestu.Mozda ne znas,ali ja sam prvo imao telefon u plavoj boji.Vratio ga,jer je fabricki imao problema sa lampicom za notifikaciju.Svi primerci plave boje su imali taj problem.Sumnjam da je otklonjen ikada.A to sto kazes za drndanje.Pa sta da radimo sa njim?Da ga koristimo kao Nokiu 3310.Za SMS i pozive?Ako na njemu odredjena aplikacija radi,sto je ne bi drndao?Zaboravio si da je ovo smartphone,a oni su i napravljeni za drndanje.Ko hoce telefon koji se ne drnda,on i ne kupuje smartphone ;)
 
Poslednja izmena:
Jutro svima. Ovako..iskljucio sam juce automatsko azuriranje i on mi je azurirao opet na 377.. zasto?
 
Ja imam plavi. Lampica od prvog dana radi normalno. U različitim bojama.
 
Ne mogu,a da ti ne odgovorim.;) Ali brate,pricas napamet.Kod svakog proizvodjaca se desi da izadje losa serija uredjaja.Tako da ovo pucanje lajsne,mnogo tesko da slucajno puca kod svakog na istom mestu,ili da su bas svima pali telefoni i udarili na istom mestu.Mozda ne znas,ali ja sam prvo imao telefon u plavoj boji.Vratio ga,jer je fabricki imao problema sa lampicom za notifikaciju.Svi primerci plave boje su imali taj problem.Sumnjam da je otklonjen ikada.A to sto kazes za drndanje.Pa sta da radimo sa njim?Da ga koristimo kao Nokiu 3310.Za SMS i pozive?Ako na njemu odredjena aplikacija radi,sto je ne bi drndao?Zaboravio si da je ovo smartphone,a oni su i napravljeni za drndanje.Ko hoce telefon koji se ne drnda,on i ne kupuje smartphone ;)
Ma mi smo neazurni bre. Inace, telefon prva liga. Vredi bre I vise nego sto kosta! [emoji4][emoji1787][emoji1787]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja imam telefon godinu i meseca dana. Radi bez greske, update radim samo kada ponudi, telefon fizicki 10/10 :) Tackice nema. Baterija drzi 2/3 dana. Normalno koriscenje. Nema igara i sranja. Samo mail za posao, instagram nekada i viber. Pozivi i citanje novina se podrazumeva. Ne znam, vidim da se neki zale i kontam, ali ja sam prezadovoljan. :smoke:
 
Jutro svima. Ovako..iskljucio sam juce automatsko azuriranje i on mi je azurirao opet na 377.. zasto?
Zabrani aplikaciji za ažuriranje dozvolu za pristup telefonu da ne bi mogo da očita IMEI. Probao ja, i funkcioniše, uopšte me ne smara ažuriranjima. Čekam da mi jave sa servisa još uvek...
 
Opet vratio na 361 i sada sam u apk zabranio azuriranje pa cu videti. Hvala svima.
 
To je super.U kojoj boji svetli dok se puni telefon,od 0-10%,u kojoj od 10-90%,a u kojoj 90-100%?
Boja je od 0-10 crvena, 10-20zuta i posle je sve zelena? Od 90-100 nije drugacija pa mi zanimljivo sto si ga to pitao.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Boja je od 0-10 crvena, 10-20zuta i posle je sve zelena? Od 90-100 nije drugacija pa mi zanimljivo sto si ga to pitao.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
Neki modeli imaju problem sa led diodom... Ne menja u te boje, a pretezno ti plavi modeli.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
E zbog tih boja je i bio vracen plavi fon.Jer ne pokazuje narandzastu,pink i jos neke boje.Lako moze da se proveri nekim programom.Light Manager i slicno.Boje kad je sve ok idu u toku punjenja od 0-20% crvena,od 20-90% narandzasta (ne zuta) i od 90-100% zelena.Samo nisam siguran za ovo od 0-20% crvena ili od 0-10%.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Crvena je od 0-5% ako ne grešim

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E zbog tih boja je i bio vracen plavi fon.Jer ne pokazuje narandzastu,pink i jos neke boje.Lako moze da se proveri nekim programom.Light Manager i slicno.Boje kad je sve ok idu u toku punjenja od 0-20% crvena,od 20-90% narandzasta (ne zuta) i od 90-100% zelena.Samo nisam siguran za ovo od 0-20% crvena ili od 0-10%.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Koliko boja ima!? Ja sam viđao samo ove tri kad se puni i ljubičastu kad sam imao Viber u početku.
 
Znači ima više nijansi... moraću to da probam nekako.
Probaj Light Manager.Ima opciju za testiranje boja.Ja koristim tu aplikaciju od pocetka.Za svaku aplikaciju,mozes podesiti boju i interval.Kod mene radi odlicno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Probaj Light Manager.Ima opciju za testiranje boja.Ja koristim tu aplikaciju od pocetka.Za svaku aplikaciju,mozes podesiti boju i interval.Kod mene radi odlicno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Uzeo telefon sa servisa. Kao treba ceo da se menja našli mu sto falinke. Lepo ću ja to u neki neovlašćeni servis na zamenu baterije i aj ćao. Probao aplikaciju, sve boje mi rade.
 
Uzeo telefon sa servisa. Kao treba ceo da se menja našli mu sto falinke. Lepo ću ja to u neki neovlašćeni servis na zamenu baterije i aj ćao. Probao aplikaciju, sve boje mi rade.
Da ti ja kazem nisu ga oni ni pogledali. To je uzas,jer isti odgovor daju skoro svima. Drug bio brikovo plus I nisu hteli ni softver da ubace kao otisla ploca. Doneo kuci I uz moju pomoc sa DC phoenix ga is fleshovao ko nov. Nisi trebao u ovlasceni da nosis samo si gubio vreme.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam za druge proizvodjace,ali ovlasceni servis za Huawei,je gori nego bilo koji neovlasceni.Nazalost,tako je to kod nas.A zamena baterije na ovom telefonu moze da se odradi za 15 minuta,lagano.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno