Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jel baš puno ili? Kao što rekoh njih ni ne vredi instalirati. Šta ti se promenilo na bolje? Ništa.
 
Jeste.Dere bateriju.Kod mene 1min koriscenja,ode 2% baterije.Katastrofa.Mada,navikli smo vec na sve njihove gluposti.
 
Jeste.Dere bateriju.Kod mene 1min koriscenja,ode 2% baterije.Katastrofa.Mada,navikli smo vec na sve njihove gluposti.
U stand by se vidi da je B382 losiji i da vise skida bateriju. Ja nesto i ne koristim lite sada ali je ukljucen i eto razlike. Bravo za Huawei support , samo tako nek nastave. Huawei do pobede! Nema boljih, +1, +1, itd.... IMG_20181230_212929.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Još čekam da mi jave ovi sa servisa šta mu je u pitanju. Pojede me radoznalost.
 
Takodje, srećna svima Nova godina i što manje bugova ove godine. Nadamo se da će to do B400 biti rešeno :)
 
Samo da stigne b400 i pali se mašina :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim novu opciju u FFu.Instalacija apdejta preko eRecoverya.Da li je probao neko.Nikad nisam to radio ranije,a probao bi,jer ovaj 377 je uzas.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Iskreno, ne treba se više zamajavati apdejtovima. Uradi samo factory reset pa šta ti bog da, i ne instaliraj više nikad ništa. Samo pokvare nešto.
 
ss 377 bas vuce bateriju iskreno. Nije tako bilo do sada. Mada i launcher Nova vuce.
 
Vidim novu opciju u FFu.Instalacija apdejta preko eRecoverya.Da li je probao neko.Nikad nisam to radio ranije,a probao bi,jer ovaj 377 je uzas.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Citam na Ff telegram grupi da ta metoda radi i pri tom se ne wipuju podaci. Deluje obecavajuce... Ako probas javi rezultate.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Za tu novu foru na FF-u mora bootloader otkljucan da bude? Root?

Sent from my 3310
 
Super, super. Ima nada i za nas koji necemo da se drndamo [emoji3]

Sent from my 3310
 
Izgleda,niste citali ovo.
7ab0bd3ab63990ed40a9ea44b2a6b69f.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam reklamirao bateriju i dobio novu (preko MTS). Iz servisa telefon je došao sa b371 i od tada nisam radio ni jedan update. SoT je odličan (istina baterija je nova). Često mi spadne samo 1% preko noći, SoT ne bude ispod 4.30 h a dogura i do 5.30 h.Ne planiram da uradim ni jedan update u skorije vreme.
Neko je napisao da Nova vuče mnogo baterije. Imam Novu i jedva da nešto troši.
Meni se čini da su problemi na ovom telefonu sa baterijom posledica kombinacije softvera i hardvera (moguće loš kvalitet baterije koja popusti posle godinu dana).
Primetio sam jednu stvar od promene baterije a to je da se neverovatno brzo napuni, brže nego kad je bio nov. Ovo je odlično zato što, kako sam nedavno saznao, baterija brže propada ako se puni onako sporo kao što mi je bio slučaj pre zamene ( od oko 85% do 100%). Znači ako se pri kraju uspori punjenje skidaj ga sa punjača.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Izgleda,niste citali ovo.
7ab0bd3ab63990ed40a9ea44b2a6b69f.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ma to je i ranije bilo da kad promenis Dns ili Vpn onda prijavi autorizaciju. Probavao sam ja to ranije pa nikad nije uspevalo. Jer da bi prosla autorizacija I imei treba da je autorizovan a ne samo region. Ta dva uslova moraju da budu ispunjena.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ja sam reklamirao bateriju i dobio novu (preko MTS). Iz servisa telefon je došao sa b371 i od tada nisam radio ni jedan update. SoT je odličan (istina baterija je nova). Često mi spadne samo 1% preko noći, SoT ne bude ispod 4.30 h a dogura i do 5.30 h.Ne planiram da uradim ni jedan update u skorije vreme.
Neko je napisao da Nova vuče mnogo baterije. Imam Novu i jedva da nešto troši.
Meni se čini da su problemi na ovom telefonu sa baterijom posledica kombinacije softvera i hardvera (moguće loš kvalitet baterije koja popusti posle godinu dana).
Primetio sam jednu stvar od promene baterije a to je da se neverovatno brzo napuni, brže nego kad je bio nov. Ovo je odlično zato što, kako sam nedavno saznao, baterija brže propada ako se puni onako sporo kao što mi je bio slučaj pre zamene ( od oko 85% do 100%). Znači ako se pri kraju uspori punjenje skidaj ga sa punjača.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Definitivno kombinacija loše baterije, i oskrnavljenog softvera nakon ažuriranja.
 
Ja sam reklamirao bateriju i dobio novu (preko MTS). Iz servisa telefon je došao sa b371 i od tada nisam radio ni jedan update. SoT je odličan (istina baterija je nova). Često mi spadne samo 1% preko noći, SoT ne bude ispod 4.30 h a dogura i do 5.30 h.Ne planiram da uradim ni jedan update u skorije vreme.
Neko je napisao da Nova vuče mnogo baterije. Imam Novu i jedva da nešto troši.
Meni se čini da su problemi na ovom telefonu sa baterijom posledica kombinacije softvera i hardvera (moguće loš kvalitet baterije koja popusti posle godinu dana).
Primetio sam jednu stvar od promene baterije a to je da se neverovatno brzo napuni, brže nego kad je bio nov. Ovo je odlično zato što, kako sam nedavno saznao, baterija brže propada ako se puni onako sporo kao što mi je bio slučaj pre zamene ( od oko 85% do 100%). Znači ako se pri kraju uspori punjenje skidaj ga sa punjača.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mislim da nema to nikakve veze sa punjenjem baterije.Kod mene stara baterija,i ide brze sada na 377,a opet ispade nije neka razlika sa ovom tvojom novom.
ffb5496785aef9e786b75c35f8b4592a.jpg
7ee79a6703ecc3072c84b9987537ba61.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bio sam na c432 ss377 i trosio mi bateriju kao ludo. Vratio sam se na 361 i evo baterija extra drzi.
 
Razmisljam da se vratim na B209 emui 5.1 to mi nudi HiSuite. Sta mislite o tome?
 
Pa ako ti lepo radi na 361 nema razloga da se vraćaš

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno