Šta je novo?

Huawei P10 lite

A kakva je situacija kod vas po pitanju melodija ? Kod mene vise ne postoji ni jedna jedina melodija, nijedna fabricka..

Pretrazujem po telefonu vec neko vreme i jednostavno nema..
 
A kakva je situacija kod vas po pitanju melodija ? Kod mene vise ne postoji ni jedna jedina melodija, nijedna fabricka..

Pretrazujem po telefonu vec neko vreme i jednostavno nema..
Kod mene na c432b378 ima melodija. Ali desava se to kod nekih da obrise sve melodije. Screenshot_20181127-123111.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
E to ..kod mene nema nijedne nakon sinocnjeg apdajta. Sada je b373
 
Alexxx1 ,kakva je situacija kod tebe sa temama.Da li se menja navigation bar,tj.ona 3 tastera,kad promenis temu?Kod mene samo menja boju,a tasteri uvek isti.Trougao,krug,kocka.
 
Alexxx1 ,kakva je situacija kod tebe sa temama.Da li se menja navigation bar,tj.ona 3 tastera,kad promenis temu?Kod mene samo menja boju,a tasteri uvek isti.Trougao,krug,kocka.
I kod mene isto. Tolko, sjbase sve.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Super :D Da se ne cimam bez potrebe.Razmisljam da uzmem Xiaomi Note 5,ali mi bode oci sto nema USB type C.Ne znam sta da radim.Ovaj Huawei,pretera vise sve granice.
 
C432 ti je region,a verzija trenutna softvera ti je onaj broj sto ide posle 8.0.0.Kod mene je region isto C432 DS,a verzija 378.Sve radi super,osim ovo sa temama.ne znam dali je neki bag,ili su strucnjaci opet nesto zeznuli.koja je kod tebe verzija 373 SS ili 378 DS?

378 DS,nisam vala primjetio nikakav problem sa temama,mada moze se pojaviti ko zna,isto kao sto sam imao svojevremeno sa onim wifi + i iririrajucom porukom koja je iskakala uvijek kada je wifi ugasen a upaljen mobilni prenos podataka
 
378 DS,nisam vala primjetio nikakav problem sa temama,mada moze se pojaviti ko zna,isto kao sto sam imao svojevremeno sa onim wifi + i iririrajucom porukom koja je iskakala uvijek kada je wifi ugasen a upaljen mobilni prenos podataka

Kada promenis temu,da li se menjaju i navigacioni tasteri (trougao,krug,kocka) ili samo menjaju boju?Mislim kada postavis neku drugu skinutu temu,a ne ove sto dolaze sa telefonom.
 
Juče sam stavio b321 C185. Radi fenomenalno. Ipak je on najbolji build od svih za ovaj telefon ikada. S tim što je ovaj b321 (za C185) bolji od onog b321 što sam ranije imao (za C432) jer nema nijedan bag, a kod onog je auto osvetljenje zezalo.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Imam problem ne znam da li sa telefonom ili mtsom. Uglavnom u toku rada nebitno šta youtube, kucanje poruka.. telefon jednostavno ispadne iz mreže i nema ni kartice, signala.. pomaže restart samo a nekad moram i dva puta.

Ima neko sličan problem?
 
Stiglo mi je danas opet podesavanje za net i mms, svake dve nedelje maltene mi salju. Garant nesto prckaju
 
Videcu, istice mi ugovor svakako pa ako ne bude neka net akcija odoh u intarifu, ovo sto nude je teska beda u odnosu na godinu dve ranije
 
Evo nekoliko dana na c432b378 dual sim. Nikakvih promena na bolje nema, baterija najvise 3h sota na dan i po ili 3,5h na jedan dan, sto je dosta lose. Kamera solidna, u radu nema kocenja. Zastitili su emui launcher tako da ne prihvata vecinu izmena sa promenom teme, menja samo ikonice i pozadinu ostalo se ne moze promeniti. Generalno sa ovim updatom imamo samo jos nazadovanja, sto je i ocekivano.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Stiglo mi je danas opet podesavanje za net i mms, svake dve nedelje maltene mi salju. Garant nesto prckaju
Na Mts kod mene stizu nova podesavanja i to prilikom svakog reboot-a na ovom novom buildu. A i pise u opisu oktobarskog patcha da su nesto po dosta menjali u modemu i mrezi. Nije iskljuceno i da ti softverski buguje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pre nikad nisam mogo da stignem do 4h...b378
f09638e46d9cd4e3d1d062cf232eaa23.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene pa ispade suprotno na 378DS sa baterijom.Izgleda da drzi mnogo bolje.Bas sam gledao od 74% do 24% napravio 4 ipo sati SOT.Za sada je sve ok,osim ovo sa temama.Uzasno me nervira.Cime se *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i zamaraju,a softver im busan ko reseto.
 
Ljudi, mozda je off topic. Može neka preporuka bubica slusalica do 1200 dinara, ali da budu malo kvalitetnije od ovih stock huawei. Nekako se pokidala masa koja ulazi u konektor 3.5mm pa mi prestale sa radom slusalice.
 
Ja ne mogu da verujem. Ovo nije bilo nikada do sada. Sta se desi?
e84e7d493c5ccf50ca0c0e231e93ac89.jpg
113ac157023ae23537e85e2d26410ab8.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ljudi, mozda je off topic. Može neka preporuka bubica slusalica do 1200 dinara, ali da budu malo kvalitetnije od ovih stock huawei. Nekako se pokidala masa koja ulazi u konektor 3.5mm pa mi prestale sa radom slusalice.
Recimo Sony https://www.emmi.rs/slušalice-i-mik...onom-sony-mdr-ex15apb.11.html?productId=46203 - 1.250 din.

Ja imam Philips https://www.emmi.rs/slušalice-i-mikrofoni-slušalice-philips-she3850sl-00.11.html?productId=56065 1.529 din. Isto su dobre.


Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ljudi, mozda je off topic. Može neka preporuka bubica slusalica do 1200 dinara, ali da budu malo kvalitetnije od ovih stock huawei. Nekako se pokidala masa koja ulazi u konektor 3.5mm pa mi prestale sa radom slusalice.
Proveri cenu KZ bubica nisu skupa a zvuk im je fantastičan Ja sam uzeo KZ ZSR i prezadovoljan sam ali su one nešto skuplje i izađu sa shippingom oko 20e ali vrede svaki cent. Razmišljam da uzmem još jedne i od njih napravim blutut sluške obzirom da sam već poručio blutut kabel za njih.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Napunio do 100% preko noći, i u 7h ujutro skinuo sa punjača. Ceo dan mukotrpnog korišćenja na 4G mreži i očajnom wirelessu jer nisam kući + Bluetooth strimovanje muzike 5-6 sati. Evo, sad je pola 12 a on je na 5%. Ovo mi je rekord SoT, nikad više nisam imao nego sada. Živeo b321 aprilski patch beta verzija. Screenshot_20181130-232748.jpeg

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi, mozda je off topic. Može neka preporuka bubica slusalica do 1200 dinara, ali da budu malo kvalitetnije od ovih stock huawei. Nekako se pokidala masa koja ulazi u konektor 3.5mm pa mi prestale sa radom slusalice.
Panasonic RP-HJE125

To su ti bez mikrofona. I ok su. A ima i model sa mikrofonom ali mislim da je malo skuplji. Ove su ti oko 1000 (toliko ih ja platio).

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno