Šta je novo?

Huawei P10 lite

Na C432B380, C432B375 ko je probao sa Hwota, kazu da ne radi aplikacija Huawei teme. Znaci ukinuce mogucnost I teme da menjamo, haha.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

Ahahaha,ma neka im bude.Neka bre blokiraju sve,poruke,pozive kameru... :D I posle svoje telefone zovu smartphone.Koji *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam od firme.
 
Ahahaha,ma neka im bude.Neka bre blokiraju sve,poruke,pozive kameru... :D I posle svoje telefone zovu smartphone.Koji *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam od firme.
Ako stvarno tako bude, uzmeš i rolluješ do poslednje "Ok" verzije, i nikad više ne kupiš Huawei.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kod c432b378 u servisnom romu u opisu izmena nema gpu turbo vec samo neke ispravke za volte i blutut za povezivanje sa nekim uredjajima. Dok na Ff u opisu za b378 pise da donosi Gpu turbo....
Kod p10 plus u servisnom lepo napisali da ima gpu turbo...
Izgleda totalno konfuzno. Tako da necu probati ni servisni b378 jer su ga zeznuli nesto. Zato verovatno i ne stize Ota...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kod c432b378 u servisnom romu u opisu izmena nema gpu turbo vec samo neke ispravke za volte i blutut za povezivanje sa nekim uredjajima. Dok na Ff u opisu za b378 pise da donosi Gpu turbo....
Kod p10 plus u servisnom lepo napisali da ima gpu turbo...
Izgleda totalno konfuzno. Tako da necu probati ni servisni b378 jer su ga zeznuli nesto. Zato verovatno i ne stize Ota...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Evo već 24.11 a build koji se pojavio 6.11. još čeka approval. Ko što ti kažeš, tu nešto smrdi.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Je li moguce da mi SD kartica usporava sve?
Klasa 10 je, ne bi trebala...ali sta znam.
 
Pa predpostavljam da je i to mogucnost, ali sve aplikacije su mi na telefonu, nisu na SD kartici, ne znam zasto onda stucaju...
 
Pa predpostavljam da je i to mogucnost, ali sve aplikacije su mi na telefonu, nisu na SD kartici, ne znam zasto onda stucaju...
Verovatno čuvaju određene podatke tamo. Kad bih iskucao pola strane ovde objasnio bih ti u čemu je problem. Svejedno probaj bez kartice, videćeš razliku.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ma nije me pitalo, samo izlete da je vec spremno za install.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Stiglo i kod mene. Jos nisam instalirao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam na oktobru na C185 još od 4. oktobra. Sad čekam novembar + GPU Turbo.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ota za C432 nikad ne stize na pocetku meseca za taj mesec. Tako je bilo na svim modelima. Uvek na kraju meseca ili sledeci mesec za prethodni sta god im to znacilo.


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ota za C432 nikad ne stize na pocetku meseca za taj mesec. Tako je bilo na svim modelima. Uvek na kraju meseca ili sledeci mesec za prethodni sta god im to znacilo.


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Narokaj bateriju do daske (što vidim da si već uradio) pusti mu lepo full ota i wipe cache i nema zima. Možda neki battery drain 2-3 dana.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam na oktobru na C185 još od 4. oktobra. Sad čekam novembar + GPU Turbo.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ma Gpu turbo ne postoji za p10 lite. Barem u servisnom romu za b378 nigde ga nema a ima mnogo nekih izmena. A u ota i na ff pise kao ima gpu. Ko sad tu laze ne znam...

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma Gpu ne postoji za p10 lite. Barem u servisnom romu za b378 nigde ga nema a ima mnogo nekih izmena. A u ota i na ff pise kao ima gpu. Ko sad tu laze ne znam...

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
[emoji849][emoji849][emoji849]. Odakle dolaze ti servsini romovi? Mislim jel to sigurno od Huaweia? A ionako je to čist marketing.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
[emoji849][emoji849][emoji849]. Odakle dolaze ti servsini romovi? Mislim jel to sigurno od Huaweia? A ionako je to čist marketing.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
To je sigurno Huawei I u obliku je pisane procedure do tancina u sitna crevca. Zakacio sam na xda u servisnim.
Svi se zale da ne rade Teme na ovom patchy. Sad cu videti.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
To je sigurno Huawei I u obliku je pisane procedure do tancina u sitna crevca. Zakacio sam na xda u servisnim.
Svi se zale da ne rade Teme na ovom patchy. Sad cu videti.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Ako ne rade teme to je no no no no jedan veliki za mene. Ako stvarno ne budu radile ići će jedan HWOTA na b321 + Magisk, TWRP za vjek i vjekova. Ako te ne bude mrzelo, kad ga instaliraš, ako možeš negde da okačiš changelog iz tog servisnog pa da pošalješ, mrsko mi da skidam 4 i nešto GB na onu bolesnu Androidhost brzinu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ako ne rade teme to je no no no no jedan veliki za mene. Ako stvarno ne budu radile ići će jedan HWOTA na b321 + Magisk, TWRP za vjek i vjekova. Ako te ne bude mrzelo, kad ga instaliraš, ako možeš negde da okačiš changelog iz tog servisnog pa da pošalješ, mrsko mi da skidam 4 i nešto GB na onu bolesnu Androidhost brzinu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ma ima samo taj word dojument u poslednjem postu moje teme tamo na xda.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma ima samo taj word dojument u poslednjem postu moje teme tamo na xda.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Nisi me razumeo. Pitao sam te za changelog iz najnovijeg servisnog da bacneš negde ako ti nije teško, jer znam da je to običan word dokument.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Upravo se smejem sa devojkom. Kog nje stigo 373 ss, a kod mene 378 ds. Na oba pise da dolazi GPU Turbo, ali ja ga nigde ne nadjoh. Najsmesnije id svega je, sto svaki novi apdejt menja i kod mene i kod nje kvalitet prednje kamere. Sada je kod mene prednja kamera super, dok je kod nje uzas. Na predhodnim verzijama je bilo obrnuto. Ma svaka im cast. Neprevazidjeni su u gluposti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno