Šta je novo?

Huawei P10 lite

Da li vredi da se iscimam oko toga? Igre ne igram, ali mislim ovako.
Probacu ja danas. Mislim, ne ocekujem nista bolje, ali samo da ne bude gore. Safety net verovatno jos ne radi, Cts ne prolazi, pa cu morati u Magisku da instaliram onaj modul za SN.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Probacu ja danas. Mislim, ne ocekujem nista bolje, ali samo da ne bude gore. Safety net verovatno jos ne radi, Cts ne prolazi, pa cu morati u Magisku da instaliram onaj modul za SN.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Za A verziju sa 4GB RAM zadnji je septembaraki patch tako da i da hoću, ne mogu da probam. Ti ako probaš i kad probaš iznesi utiske, živo me zanima da li se sem u igrama, oseća razlika i ovako.
 
Za A verziju sa 4GB RAM zadnji je septembaraki patch tako da i da hoću, ne mogu da probam. Ti ako probaš i kad probaš iznesi utiske, živo me zanima da li se sem u igrama, oseća razlika i ovako.
Kako ne mozes... . Ako koristis hwota izaberes tvoje fajlove za b378.
Neki su vec probali juce i nista posebno, tako da ne mogu da se cimam jer ne igram igrice, a i da podesavam sve iz pocetka,malo vise cimanja.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kako ne mozes... . Ako koristis hwota izaberes tvoje fajlove za b378.
Neki su vec probali juce i nista posebno, tako da ne mogu da se cimam jer ne igram igrice, a i da podesavam sve iz pocetka,malo vise cimanja.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Znači ništa kao što sam i pretpostavljao. Hvala! Ja imam Dual Sim 4GB i nema za njega na Frimware Finderu još tog GPU Turbo updatea. Ja nikad nisam instalirao igricu na telefon, tako da meni je beskorisno. Ako izađe nešto tipa 8.1 ili 9 onda ću da se cimam, za ovo ne. I pade mi napamet, jesmo li vulnerbilni na nešto opasno, jer smo na prilično starom security patchu?
 
Znači ništa kao što sam i pretpostavljao. Hvala! Ja imam Dual Sim 4GB i nema za njega na Frimware Finderu još tog GPU Turbo updatea. Ja nikad nisam instalirao igricu na telefon, tako da meni je beskorisno. Ako izađe nešto tipa 8.1 ili 9 onda ću da se cimam, za ovo ne. I pade mi napamet, jesmo li vulnerbilni na nešto opasno, jer smo na prilično starom security patchu?
Sta znam, ja aplikacije za transakcije ne instaliram na ovom telefonu. Ostalo sto se tice googla ili fb mi je nebitno jer je apsurdno da govorimo o nekoj zastiti ili privatnisti jer cim smo prihvatili google uslove automatski nema vise ni privatnosti ni sigurnosti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta znam, ja aplikacije za transakcije ne instaliram na ovom telefonu. Ostalo sto se tice googla ili fb mi je nebitno jer je apsurdno da govorimo o nekoj zastiti ili privatnisti jer cim smo prihvatili google uslove automatski nema vise ni privatnosti ni sigurnosti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Alex covek objasnio sve recenicom kad prihvatimo njihove uslove baš me briga za hakere [emoji23]. Ma ja mislim da su ti security patchevi precenjeni, video sam juče Samsung fura patch iz 2016. i šta mu fali, sem ako ne plaćaš njime što ja ne radim.
 
Jel ima neko septembarski patch instaliran, i kako mu se ponaša baterija?
Od jutros do sada sot 2h45min bat na 50%. Mob data non stop uključen (ne ide da se štedi 100giga neta) . A ekran je na HD podešen. Osvetljenje automatsko. Sms, viber, browsing, coc par napada... Par razgovora... Eto otp na šta je išlo. Bez YouTuba... Ne mogu vise da obraćam pažnju na bat... Ali eto možda nekom pomognu ove činjenice...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Od jutros do sada sot 2h45min bat na 50%. Mob data non stop uključen (ne ide da se štedi 100giga neta) . A ekran je na HD podešen. Osvetljenje automatsko. Sms, viber, browsing, coc par napada... Par razgovora... Eto otp na šta je išlo. Bez YouTuba... Ne mogu vise da obraćam pažnju na bat... Ali eto možda nekom pomognu ove činjenice...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Hvala puno. Znači nije strašno, ali nije ni najbolje. Čekamo GPU Turbo pa ću tek onda da se možda iscimam i to verovatno prvo rebrand u C185.
 
Kod mene baterija odlicna.
0b8b6627ea6bec6e22a8b71a48df5bc9.jpg
dbf59e51289d986832b831c2aca7cb6d.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel se desava nekom da nestane mreza? Mts/b371. Posle restarta je ok sve
 
Kod devojke se na 371 desava kada je na 3G, nece da se ukljuci internet. Tek posle restarta. Neka te ne cudi. To je Huawei podrska, na daleko cuvena.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Eve vi ga Gpu turbo. 2fps bolje, napredak zajblo vek...
Huawei is the best! IMG_20181027_163213.jpeg

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Dobar je telefon, nema price, ali mi se cini da je usporio od 8.0.
Kamera je primetno losija, to mi najvise smeta...
Najverovatnije ga menjam za Xiaomi Mi A2.
 
Kod devojke se na 371 desava kada je na 3G, nece da se ukljuci internet. Tek posle restarta. Neka te ne cudi. To je Huawei podrska, na daleko cuvena.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Kad si rebrandovao u C185 pa nisu htela ažuriranja da ti stižu, jel si koristio OEM Info sa 4PDA?
 
Pozdrav, evo ja sam skroz amater sto si tice androida, softvera, emuia i sta li vec. Imam p10lite nesto vise od godinu dana i nije ni jednom zabo i onda sam odlucio da promenim temu, ne znam ni sam zasto?? Obrisao sam i vratio na staro, ali od tada malo baguje i bas me izludjuje. Pretpostavljam da je to razlog jer do tada se nije uospte desavalo. Iskocilo mi je nedavno i da azuriram, ali jos nisam. Da uradim to, mozda bude bolje?

Screenshot-20181027-230840.png

Screenshot-20181027-231123.png
 
Skinuo sam C185 OEM Info sa 4PDA (hvala Alexxx1 još jednom na download linku) za 4GB RAM-a i Dual Sim. Flešovao ga iz recoverya, pa sam opalio servisni b360 (prvi Oreo za C185). Kad se telefon upalio ušao sam u ažuriranja softvera i išao na get full upgrade package. Tako je došao September security patch full od 2,67GB. Kad se instalacija završila, ugasio sam telefon. Onda sam ušao u recovery i išao nekoliko puta wipe cache, a onda factory reset. Kad se upalio, ponovo sam ga podesio i onemogućio da sam traži ažuriranja. Telefon radi kao sat, a kad prođe par dana i stabilizuje se, kačim SoT screenshotove. Telefon je uredno zaključan i u fabričkom stanju.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam na C432B376 servisni rom. Mogu da kazem da lepo radi, i definitivno servisni bolje ispegla nego Hwota.
Ubacio sam onaj Evie Launcher i fantastican je. Ostaje Emui izgled, ali sa mnogo vise custimizacija. Jedino sto ne radi stock widzet za vreme. Ali to uvek moze da se nadje na play storu.
Screenshot_20181029-082854.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jedno mi nije jos uvek jasno.I kod tebe je sada 376 DS i kod mene.Vidim kod tebe ima onaj mali znak na kojoj si mrezi trenutno iznad statusa za mrezu.Kod tebe je trenutno 2G.Medjutim,kod mene na C432,nikada nije bilo te oznake,ali nikada.Pojavilo se jedino dok je fon bio na C185.Drago mi je samo,sto sam na ovom modelu,sa svakim apdejtom imao novu kameru,pa nisam morao da zbog toga menjam telefon :D Opet su pokvarili prednju,a zadnja ubija,dok je sad kod druga obrnuto_Oba telefona na 376.
 
Jedno mi nije jos uvek jasno.I kod tebe je sada 376 DS i kod mene.Vidim kod tebe ima onaj mali znak na kojoj si mrezi trenutno iznad statusa za mrezu.Kod tebe je trenutno 2G.Medjutim,kod mene na C432,nikada nije bilo te oznake,ali nikada.Pojavilo se jedino dok je fon bio na C185.Drago mi je samo,sto sam na ovom modelu,sa svakim apdejtom imao novu kameru,pa nisam morao da zbog toga menjam telefon :D Opet su pokvarili prednju,a zadnja ubija,dok je sad kod druga obrnuto_Oba telefona na 376.
Druze, to za mrezu je tweaker [emoji6]. Instaliraj sa play stora i omoguci. Ne treba root status. Uradis restart i onda pokazuje. Inace je stavljam na 2G jer mi 4G ne treba, a i los mi signal. IMG_20181029_121821.jpeg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
7e6eda5c89c29e37eeed12be804fcb8c.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno.Nije mi jasno samo,zasto je na C185 to bilo fabricki,a na C432 nema?I posle toliko vremena,jos uvek mogu da tvrdim,da ja dva primerka ovoga modela,ne nadjoh i da su slicni softverski.Izgleda da su sve unikati,pravljeni specijalno za svakog kupca posebno :D Pa da.To pokazuje i apdejtovanje preko IMEI broja :D
 
Nazad
Vrh Dno