Šta je novo?

Huawei P10 lite

Slabije ukljucujem 4G pa tu malo ustedim.Slab mi signal na 4G na Mts. Inace sve apk su tu i FB, Insta, Chrome

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Meni su governiori blueactive i darkness, maksimalne frekvencije i za little i za big onemogućene, Doze radi odma čim se ugasi ekran, a od društvenih aplikacija samo Instagram.
 
371 sam skinuo i drzi mi bateriju isto. Oko 8-9sata pod punim koriscenjem.
 
Jel ja ne vidim ili sta je? Gde da decekiram nepoznate izvore za instalaciju? Ima u bezbednost pa instalacija nepoznatih izvora ali mi on otvori aplikacije pojedinacno? Ne znam kako sam pre cekirao.
 
Jel ja ne vidim ili sta je? Gde da decekiram nepoznate izvore za instalaciju? Ima u bezbednost pa instalacija nepoznatih izvora ali mi on otvori aplikacije pojedinacno? Ne znam kako sam pre cekirao.
Sta ce ti to? Nemas na emui 8 to kao na emui 4 ili 5. Samo pojedinacne aplikacije koje ti dozvolis da mogu da skidaju fajlove i instaliraju sa nepoznatih izvora. Screenshot_20181019-085522.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel neko azuriro na b376? Kakvi su utisci? Meni odobren za DS na FF
Screenshot_20181019-095416.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Upravo sada mi stigao 376.Cekam da se napuni baterija,pa da ga instaliram.Javljam utiske.
 
Za sada na 376,koliko vidim sve isto.Za bateriju jos ne znam :) Neka prodje neki dan.
 
Evo sa devojkom uporedjujemo bas sada telefone. Kod nje stigao danas 371.Nema neke razlike u odnosu na 376 sto je kod mene, osim jedne. Nekako na 371 mnogo brzo ide baterija. Eto, sredili je. Nisam ni sumnjao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo sa devojkom uporedjujemo bas sada telefone. Kod nje stigao danas 371.Nema neke razlike u odnosu na 376 sto je kod mene, osim jedne. Nekako na 371 mnogo brzo ide baterija. Eto, sredili je. Nisam ni sumnjao.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Nema veze ja se ne mrdam odavde ako ne dođe neko "značajno unapređenje" sem baterije. Hvala na reportu. A odakle tebi 376?
 
Meni odma stize cim stavim rucno b370. Vratio na b321 i ne cackam nista dok ne dobijemo neki report za DS verziju kako se ponasa. Screenshot_20181019-165652.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ljudi problem. Pošto mi je baterija bila "čudno kalibrisana" t.j. drži na (lupam) 76% deset minuta i onda dva odjednom padne i tako, ja sam bio rešio da uradim kalibraciju baterije jednom od onih aplikacija što traže root. Napunio do 100%, kalibrisao, ispraznio i onda opet napunio. Medutim sad imam drain kao na onim novim buildovima tipa b370. Šta da mu radim a da ga ne reinstaliram na b376 recimo?
 
Ljudi problem. Pošto mi je baterija bila "čudno kalibrisana" t.j. drži na (lupam) 76% deset minuta i onda dva odjednom padne i tako, ja sam bio rešio da uradim kalibraciju baterije jednom od onih aplikacija što traže root. Napunio do 100%, kalibrisao, ispraznio i onda opet napunio. Medutim sad imam drain kao na onim novim buildovima tipa b370. Šta da mu radim a da ga ne reinstaliram na b376 recimo?
Znaci za*mjau**mjau**mjau**mjau* si i mene sa cackanjem telefona [emoji23]
Meni radi super. Fleshuj kernel M 2.1 i napuni do 100%. Ako i dalje zeza reinstaliraj b321 opet ili probaj b376.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Znaci za*mjau**mjau**mjau**mjau* si i mene sa cackanjem telefona [emoji23]
Meni radi super. Fleshuj kernel M 2.1 i napuni do 100%. Ako i dalje zeza reinstaliraj b321 opet ili probaj b376.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mislim da kernel nema direktne veze sa ovim, ovo ima veze sa nekim fajlom koji se generiše kroz par ciklusa punjenja. Neću ništa da ga diram ću ga trpim par dana, pa ako se ne smiri ja njemu lupam servisni. Inače Frimware Finder mi ne radi, pa ne mogu da vidim šta je approved, šta nije.
 
Ne znam kod drugih, ali kod mene ovaj 376 radi odlicno. Izgleda da je kod mene baterija bolja nego sto je bila na 370.Videcemo, sta ce biti posle nekoliko punjenja sa baterijom.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni isto pokazuje 1 dan, i 11 sati

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ok. Reci mi koliko ti drzi baterija od kada je 100 %. Ja ga punim svako vece kada krenem da spavam. Ne dopunjavam ga. Koristim ga prilicno u toku dana. Ne ubedjujem se nego tako je kod mene. Juce sam dosao iz Crne gore 11 sata putovanja. Koristio sam ga neprekidno do granice sto znaci 5 sata i posle granice ga nisam koristio do kuce. Ostalo mi 66 % baterije. Ja nemam prototip nego to je solidno za telefon.
 
Nazad
Vrh Dno