Šta je novo?

Huawei P10 lite

Uf izvini, u Hwota samo prebacis. A nisi trebao cut, jer ti nskon hwota telefon brise te fajlove automatski pa ih nece imati ako ti opet zatrebaju nekad.

Poslato sa VKY-L29C432B375
A jel ne smeta što se taj cut na pola bio prekinuo pa sam opet te iste fajlove stavio da se prebacuju?
 
Ako je nesto prekinulo obrisi sve iz hwota i nanovo ih prebaci, da ti ne ostane slucajno neki corrupted

Poslato sa VKY-L29C432B375
Ma ja sam kompletnu sd formatirao posle toga i napravio opet HWOTA, nego jel fajlovima na računaru ne bi trebalo da fali ništa (oni su bili na cut)?
 
Sd treba da bude u fat formatu ako si vec formatiro. Ako je ntfc to nije preporucljivo.

Poslato sa VKY-L29C432B375
Fejlovao sam. Formatirao sam ga iz podešavanja telefona bio. I sad sve lepo u HWOTA i reboot i piše upgrade operations failed, no upgrade files. Šta da radim, i gde grešim?
 
Fejlovao sam. Formatirao sam ga iz podešavanja telefona bio. I sad sve lepo u HWOTA i reboot i piše upgrade operations failed, no upgrade files. Šta da radim, i gde grešim?
Zeznuo si sa fajlovima i karticom. Nema drugo. Sad ne mozes ni dload vise jer je tu ucitan fajl za to i ne rsde tri dugmeta. Lepo ubaci fajlove na SD sta da ti kszem drugo.

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Zeznuo si sa fajlovima i karticom. Nema drugo. Sad ne mozes ni dload vise jer je tu ucitan fajl za to i ne rsde tri dugmeta. Lepo ubaci fajlove na SD sta da ti kszem drugo.

Poslato sa VKY-L29C432B375
Lepo u SD kartici stoji HWOTA folder i unutra svi oni fajlovi kako treba. Gde gresim?
 
Ja sam na 367 i nemam nikakvih problema sa baterijom.

Sent from my 3310
 
Ako si ubacio neki sporu karticu onda isto mozes da zeznes. Treba klase 10.

Poslato sa VKY-L29C432B375
Hello
b72269b1045e1c7f48b7933d90e7cb77.jpg


Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Alexxx moras li da imas septembarski patch da bi flesovao Siriuz 3 kad izadje? Ili ti on patchuje sam kad ubacis ROM. Inace kako ide procedura upgrade-a sa Siriuz 2.6 na Siriuz 3 posle?
Ja mislim da može bilo koji build, samo da je EMUI 8.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Ja mislim da može bilo koji build, samo da je EMUI 8.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Bice Emui 8 naravno, nemam nameru da se vracam na 5. Nego sam pitao iz razloga posto je Siriuz 2.6 na avgust patchu da ne izbuta nesto ako ga flesujem sa Septembarskim patchom, inace sam i dalje na C738 364 verziji avgust patch.
 
Meni isto baterija radi fenomenalno na 367. Ako lazem,onda lazem sebe. Po 10 sata mi izdrzi uz internet.
 
Meni isto baterija radi fenomenalno na 367. Ako lazem,onda lazem sebe. Po 10 sata mi izdrzi uz internet.
Kamo sreće da oce kod mene tako. Ali ovaj Pie rom je super. Čekam Siriuz 3, još ako bude imao Pie gestures ijao nema sreće veće [emoji23][emoji23]

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Kamo sreće da oce kod mene tako. Ali ovaj Pie rom je super. Čekam Siriuz 3, još ako bude imao Pie gestures ijao nema sreće veće [emoji23][emoji23]

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Prvo ide unlock bootloader, posle flash TWRP za Siriuz koji je je Alexxx postavio u opisu snimka na Youtube i posle flash Siriuz iz TWRP-a. Jesam li preskocio neki korak?
 
I kod mene posle nekoliko punjenja baterija drzi odlicno na 370.Vise se necu zaliti na bateriju, jer sam danas video kako drzi kod druga na modelu P20 Lite. Ono je katastrofa. Ni 20 minita nema da sam cackao fon, ode baterija na 80%,a nema 10 aplikacija instaliranih u njemu, niti sam ja nesto posebno opteretio fon. Tako da cu od sada da cutim. Jer ovo moje cokocalo drzi bateriju bolje posle godinu dana, nego ovaj P20 Lite star 3 nedelje.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno