Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ja nisam imao nikakve probleme ni sa ovim "obicnim". Ajde sad cu da isprobam ovaj full, nek ide zivot, pa javljam utiske :D
 
Na KP imas Ugreen od 1.5m za 500 dinara... Uglavnom ih svi hvale, posebno njihove punjace, pa cenim da su i kablovi ok. Ja ih nisam koristio, pa ne mogu nista iz prve ruke da ti kazem... Cena jeste jaca nego da porucis sa AE, ali neces cekati.

Hvala ti na odgovoru. Ma gledao sam u winwin neke Hamine od 1000-1100 din al sve mi deluju nekako klimavo i tanko. Isti ko i ovi kineski od 300 din..
 
Ja sam pitao i još nemam pravi odgovor. Taj mali update pečuje već postojeći sistem, a ovaj veliki je ceo novi sistem koji zamenjuje postojeći. Šta je bolje i dalje ne znam. Nikad nisam probao taj veliki. Do sad sam uvek imao battery drain posle malog updatea. Šta će biti sa velikim videćemo sledeći put.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
To ti je isto. Veliki update ide samo ako preskaces neke buildovi, mada ti on u tom slucaju ponudi sam full ota. Full ota mozes sam vise ako si ko ja na custom romovima pa kad vratim da ispeglam komplet system, kernel i ramdisk.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Iskreno, ne vidim nikakvu razliku u odnosu na ono kad sam radio "obican" update, osim sto je duze skidalo update. :D
Sto se tice samog B367 updatea, deluje mi da je malo fluidniji u radu i da brze pokrece aplikacije, da je ram management bolji, brze pokrece aplikacije otvorene u pozadini i ima vise slobodnog rama. Prednja kamera mozda malo bolja, zadnja kamera ista, rekao bih da istom brzinom trosi bateriju kao inace... Sta znam, ima nekog napretka, ali nista drasticno... E, da li sve ovo zato sto sam instalirao full package ili bi isto bilo sa onim obicnim, nemam pojma :D
Ako primetim jos nesto, pisem ;)
 
Iskreno, ne vidim nikakvu razliku u odnosu na ono kad sam radio "obican" update, osim sto je duze skidalo update. :D
Sto se tice samog B367 updatea, deluje mi da je malo fluidniji u radu i da brze pokrece aplikacije, da je ram management bolji, brze pokrece aplikacije otvorene u pozadini i ima vise slobodnog rama. Prednja kamera mozda malo bolja, zadnja kamera ista, rekao bih da istom brzinom trosi bateriju kao inace... Sta znam, ima nekog napretka, ali nista drasticno... E, da li sve ovo zato sto sam instalirao full package ili bi isto bilo sa onim obicnim, nemam pojma :D
Ako primetim jos nesto, pisem ;)
Morao bih da se zahvalim za ovako opširno opisivanje. Ja taj B367 nikad neću da vidim jer sam na c185, ali će verovatno i sledeća verzija kod nas da bude slična. Definitivno idem full update.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Stigao apdejt.
b13b8870cfa7788f999313909d8ca251.jpg


Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Dali je moguce da su toliki k.....i?Izgleda da su pametnjakovici blokirali upotrebu ekvilajzera i efekata na bilo kom instaliranom plejeru za muziku.Probao sam bar njih 5 i sa svakim je isti slucaj.Ako jesu ovi iz Huaweia to uradili,stvarno vise nemam reci za njih.
 
Poslednja izmena:
Dali je moguce da su toliki k.....i?Izgleda da su pametnjakovici blokirali upotrebu ekvilajzera i efekata na bilo kom instaliranom plejeru za muziku.Probao sam bar njih 5 i sa svakim je isti slucaj.Ako jesu ovi iz Huaweia to uradili,stvarno vise nemam reci za njih.
Eh. Nisu na svim. [emoji6] Evo jedan the best of the best. Ima toliko ekvilajzera I opcija da ce ti se zavrteti u glavni, a svi rade ukljucujuci bass buster. Jet audio. Radi cak i streaming sa mreze.

https://drive.google.com/file/d/1uuPufFEtuAouMvifdb7TDYL14xWkDnqS/view?usp=drivesdk

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
21b1add7f34138412ed7c40f5b127de0.jpg
416815fb3f73a25d5a01bbf222ed0b17.jpg

3a125e6553822ef97530e9b76610c108.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno.To je to.Cime se oni zamaraju,a sustinu mase konstantno.
 
Definitivno baterija bolje drzi na C185,nego na C432.SOT 3h 36m trenutno,baterija na 53%.Ranije na C432 nisam mogao do 50% jedva da sastavim malo preko 2h.Ipak je softverom od strane podrske unistavan dobar telefon.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel se i vama greje telefon kad koristite google maps kao navigaciju u voznji ? Ovih dana sam malo testirao po gradu navigaciju i za oko sat vremena voznje s kraja na kraj Bg ugreja se poprilicno. E sad planiram za par dana u Grcku da idem pa ce mi trebati malo duze navigacija i jos ako bude vrucina ...pitam se pitam dal ce izdrzati nekoliko sati rada po vrucini i suncu . Jel neko isao na duzi put a da mu je bila ukljucena google navigacija ?
 
Meni se greje kada igram igre, ali ništa alarmantno, normalno radi.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ma ok i meni se zagreje kad igram neku igricu, al nikad ovoliko kao kad je bila ukljucena navigacija. Pitam se koliko moze da izdrzi tako vruc
 
Ma ok i meni se zagreje kad igram neku igricu, al nikad ovoliko kao kad je bila ukljucena navigacija. Pitam se koliko moze da izdrzi tako vruc
Ako ga ja nisam sprzio sa fleshovanjem slobodno. Mada ne valja da je na suncu izlozen dugo

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
 
Nista drugo nego da javim utiske kako je preziveo kad se vratim sa mora
 
Kolega ima ovaj model i kaže mi da mu se sagovornici jako često žale na loš kvalitet zvuka prilikom razgovora. Danas sam i ja primetio kada sam sa njim razgovarao; veza kao da secka i prekida ponekad. Da li je do samog primerka telefona ili nešto drugo u pitanju?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kolega ima ovaj model i kaže mi da mu se sagovornici jako često žale na loš kvalitet zvuka prilikom razgovora. Danas sam i ja primetio kada sam sa njim razgovarao; veza kao da secka i prekida ponekad. Da li je do samog primerka telefona ili nešto drugo u pitanju?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Znam ja šta je u pitanju. Huawei sindrom. Svaki primerak uređaja ima različite probleme.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kolega ima ovaj model i kaže mi da mu se sagovornici jako često žale na loš kvalitet zvuka prilikom razgovora. Danas sam i ja primetio kada sam sa njim razgovarao; veza kao da secka i prekida ponekad. Da li je do samog primerka telefona ili nešto drugo u pitanju?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
U pitanju je signal ili sim kartica. Ako ti je slab 3g ili 4g signal stavi na 2g u podesavanjima mreze I nece vise prekidati. Meni je recimo na Mts po nekad slab 3g I 4g signal I to u Bg. A telenor uvek full signal. Zato ja stavim 2g za Mts I sve OK.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
 
U pitanju je signal ili sim kartica. Ako ti je slab 3g ili 4g signal stavi na 2g u podesavanjima mreze I nece vise prekidati. Meni je recimo na Mts po nekad slab 3g I 4g signal I to u Bg. A telenor uvek full signal. Zato ja stavim 2g za Mts I sve OK.
Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
Potvrdjujem , ja na Telenoru nemam taj problem i ako mi je uvek ukljucen 4G . Dok ljudi koji su na Mts se zale na isti problem.
 
Znači ipak nije problem do telefona? Btw i ja sam na Telenoru niko mi se nije žalio da me loše čuje.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Izašao b370 servisni za c432. Ko voli neka izvoli.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Izašao b370 servisni za c432. Ko voli neka izvoli.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Odavno ga ja postavih na xda [emoji6]. Vec sam ga koristio nekoliko puta. Juce probah Elemental v3. Nije los rom, bas ispegla al zavrsi sa oem disabled i nikako da ukljucim. Ostade na frp locked nakon fleshovanja Magiska. I naravno udarih servisni inace bih bacio pare na DC unlock da mi otkljucaju frp. Da nije servisnog roma odavno bi bio u smecu.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
 
Juce kupio 2 gb neta vip
Niti mi stigla poruka da sam potrosio
Da li telefon potrosio tih 2 gb ?
Ili me ukrali ovi iz vipa 2 gb
Ili bagovala kartica ili telefon
 
E,ovako.U vezi signala i kvaliteta zvuka u toku razgovora.Telefon mi je kupljen sa regionom C432.Posle apdejta na 363 (Oreo),poceo je zvuk u toku razgovora da zeza.Zale se ljudi da me slabo cuju,a i ja njih,iako je slusalica pojacana do kraja.Mislio sam da je nesto do slusalice,jer mi je nekoliko dana pre tog apdejta,telefon ''slucajno'' ispao iz ruke nekoliko puta :D Medjutim,kada sam promenio region na C185,sve se vratilo u normalu.Zvuk odlican u toku razgovora i nema nikakvih problema.Inace konstantno je u fonu kartica 064.Kod mene je bio softverski problem,kod vas sta je ne znam.
 
E,ovako.U vezi signala i kvaliteta zvuka u toku razgovora.Telefon mi je kupljen sa regionom C432.Posle apdejta na 363 (Oreo),poceo je zvuk u toku razgovora da zeza.Zale se ljudi da me slabo cuju,a i ja njih,iako je slusalica pojacana do kraja.Mislio sam da je nesto do slusalice,jer mi je nekoliko dana pre tog apdejta,telefon ''slucajno'' ispao iz ruke nekoliko puta :D Medjutim,kada sam promenio region na C185,sve se vratilo u normalu.Zvuk odlican u toku razgovora i nema nikakvih problema.Inace konstantno je u fonu kartica 064.Kod mene je bio softverski problem,kod vas sta je ne znam.
Mugy rebrandom kao da je kupio novi telefon. Sramota šta rade ovi Kinezi.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Odavno ga ja postavih na xda [emoji6]. Vec sam ga koristio nekoliko puta. Juce probah Elemental v3. Nije los rom, bas ispegla al zavrsi sa oem disabled i nikako da ukljucim. Ostade na frp locked nakon fleshovanja Magiska. I naravno udarih servisni inace bih bacio pare na DC unlock da mi otkljucaju frp. Da nije servisnog roma odavno bi bio u smecu.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
Ala mu ližeš memoriju [emoji23] ima da radi kao sat. A servisni je kao bogom dan.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno