Šta je novo?

Huawei P10 lite

Od apdejta na Oreo imam problem sa automatskim osvetljenjem - danju radi dobro, ali uveče, pod svetlom, smanji mi osvetljenje na minimum. Sad moram da gasim auto mod uveče. Ima li neki pametan savet?
 
Od apdejta na Oreo imam problem sa automatskim osvetljenjem - danju radi dobro, ali uveče, pod svetlom, smanji mi osvetljenje na minimum. Sad moram da gasim auto mod uveče. Ima li neki pametan savet?
Ja sam ga još na Nougat ugasio. Loše radi naročito uveče.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Bravo za Huawei.Smartphone,a ogranicen kao obican telefon.I posle kupovine,oni ostaju vlasnici telefona.Bravo.Bravo i za Amere sto ih isterase iz zemlje.Necu vise ni na slici da ih vidim,a kamo li vise od njih nesto da kupim.Jedini proizvodjac,koji me je totalno razocarao.Zao mi je Huawei,ali je tako.
 
Poslednja izmena:
Bravo za Huawei.Smartphone,a ogranicen kao obican telefon.I posle kupovine,oni ostaju vlasnici telefona.Bravo.Bravo i za Amere sto ih isterase iz zemlje.Necu vise ni na slici da ih vidim,a kamo li vise od njih nesto da kupim.Jedini proizvodjac,koji me je totalno razocarao.Zao mi je Huawei,ali je tako.
Bukvalno kao iPhone da sam uzeo.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam zbog cega toliko hoce da odvrate developere od njihovih modela te prvo ne daju kodove, te nema rootovanja, te nema rollback i tt. Mada iskreno svaka cast na entuxijazistima i tim klincima, ali dobrih developera za neke alternativne romove i nema. Svi su onako, polovicni i nikako da urade jedan ljudski custom rom koji bi parirao zvanicnom. Sve neke beta verzije. E sad su presli na treble android P, a ni stare ne dovrsise. Mozda zbog toga dojadilo Huaweiu pa hoce da to presece.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Pojma nemam kakve vi ljudi imate probleme i čemu hejt pa uzmi šta god hoćeš ko te tera da kupuješ Huawei ili bilo koji drugi tel. Meni Huawei radi ok nemam zamerki i vrlo verovatno ću se opet opredeliti za neki od njihovih modela možda uzmem Mate, a možda i Honor ...

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Pojma nemam kakve vi ljudi imate probleme i čemu hejt pa uzmi šta god hoćeš ko te tera da kupuješ Huawei ili bilo koji drugi tel. Meni Huawei radi ok nemam zamerki i vrlo verovatno ću se opet opredeliti za neki od njihovih modela možda uzmem Mate, a možda i Honor ...

Poslato uz pomoć Tapatoka
Kako čemu hejt!? Pa ja sam kupio telefon svojim parama i oni mi pošalju update koji ga hardbrikuje ako mu dotaknem softver samo. Diskriminacija.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Btw i ja sam svojim parama kupio ovaj telefon i nakon update telefona sve radi ok, nemam potrebu da u njega ubacujem neki drugi rom. Kakva je situacija kod drugih proizvođača oni dozvoljavaju? Ukoliko kupiš njihov telefon pristaješ i na njihove uslove, ukoliko ti se ne sviđa uzmeš drugi i rešio si problem. Sad bar imaš izbor...

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Problem je sto Huawei dok se reklamira prica jednu pricu, a kasnije radi nesto drugo. Zasto ne kazu celu istinu, sta ce sve menjati po sistemu i da ce oni imati vise kontrolu nad telefonom, nego sam korisnik. Zasto to ne kazu pre kupovine? A i Android nije njihovo vlasnistvo, pa da njime uslovljavaju korisnika. Medjutim sve te kompanije su u dilu i u pitanju je cist profit, dok je korisnik vremenom sve veca ovca za sisanje. Danas vise covek ni ne zna sta da kupi. Kapitalisti konteolisu sve.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Na ovoj temi sam 4 meseca otkad imam telefon, a ti samo nesto kukas.

Ja sam ga pre 4 meseca platio 170e, nov sa 2g garancjiom iz mtsa, dual sim. Za te pare apsolutno ne mogu nista da mu zamerim.

Cudi me da se nista raspitali pre kupovine, Huawei nikad nije bio tweak friendly. Naravno da njima me ide u korist da ga budzite, vec to hoce da saseku. Kao i Samsung sto je to uradio knoxom.

Ako vam se bas nesto budzi, imate Xiaomi u raznim cenovnom rangovima. Indusi su skroz poludeli, stalno nesto cackaju, pa cete valjda da nadjete nesto da vam odgovara.

Mene nista ne zanima da budzim, apsolutno nemam vremena ni zivaca da stalno nesto stelujem I da na kraju nesto ne radi. Opekao sam se pre 6-7 godina, root, Clockwork mod, debloat, custom rom, overclock. Previse vremena sam ulozio da sve to iscitam, pa onda da sve to uradim I na kraju opet nesto nije radilo kako treba.

Verovatno cu u nekom trenutno pozeleti da uradim debloat, tada cu ga dati nekome da to uradi ako je moguce, ako nije nema ni veze.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Na ovoj temi sam 4 meseca otkad imam telefon, a ti samo nesto kukas.

Ja sam ga pre 4 meseca platio 170e, nov sa 2g garancjiom iz mtsa, dual sim. Za te pare apsolutno ne mogu nista da mu zamerim.

Cudi me da se nista raspitali pre kupovine, Huawei nikad nije bio tweak friendly. Naravno da njima me ide u korist da ga budzite, vec to hoce da saseku. Kao i Samsung sto je to uradio knoxom.

Ako vam se bas nesto budzi, imate Xiaomi u raznim cenovnom rangovima. Indusi su skroz poludeli, stalno nesto cackaju, pa cete valjda da nadjete nesto da vam odgovara.

Mene nista ne zanima da budzim, apsolutno nemam vremena ni zivaca da stalno nesto stelujem I da na kraju nesto ne radi. Opekao sam se pre 6-7 godina, root, Clockwork mod, debloat, custom rom, overclock. Previse vremena sam ulozio da sve to iscitam, pa onda da sve to uradim I na kraju opet nesto nije radilo kako treba.

Verovatno cu u nekom trenutno pozeleti da uradim debloat, tada cu ga dati nekome da to uradi ako je moguce, ako nije nema ni veze.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ti verovatno koristiš telefon za Instagram, Facebook, Messenger, Snapchat, Whatsapp, Viber, jedan privatni i jedan poslovni imejl, da odslušaš neku pesmu i nasmeješ se nečemu na Youtubeu ili pogledaš neku vest/vremensku prognozu. Za te stvari od ovog telefona bolji nema. Muka je što je mogao da se budži a od sad više neće moći. Da od starta nije mogao da se budži ne bih se bunio. A ovako pošto mi uskraćuju mogućnost updateom... Inače mi se mnogo sviđa EMUI, toliko korisnih opcija ima...

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Je li dobio neko na VIP-u 364 update? Ja sam na 362 trenutno a na FF je approved 364. Inace C738 imam.
 
Poslednja izmena:
U novom servisnom romu b366 kao prilog opsezna dokumentacija i procedure kao i izjave sta novo axuriranje donosi i da ni na koji nacin nece uzrokovati dodatne probleme. To nije bilo ranije. Izgleda da su poostrili kontrolu i odgovornosti. U jednoj proceduri su detaljno opisani nacini kako se prosledjuje axuriranje pa koga zanima. Nadam se da od b366 vise nece biti lutrija sta sledeci Ota donosi. Inace izgubise klijentelu.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Dobio i ja u toku noci, pa kada sam se probudio samo sam pritisnuo da instalira :)
 
Ja samo ono instaliraj odmah. Ovaj apdejt je bio 100 i nesto mb.jos nisam uradio factory reset od b183 ja msm. [emoji16]

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Upravo ovo sto je Marko napisao. Samo Instaliraj odmah. Nemam ja neke opcije da biram ceo ili ne ceo :D
 
Resio da mu odradim debrend na C185.Dali i na C185 postoji SS i DS varijanta?
 
Resio da mu odradim debrend na C185.Dali i na C185 postoji SS i DS varijanta?
Sto sad to? Pa bolje onda na c738 jer oni sad dobijaju Ota na vreme i plus je samo za Ss. I mislim da je i za tvoj imei autorizovan kao i meni njihova avgustovska zakrpa.
Kolko vidim c185 forsira Ds 3gb i Ds 4gb, tj L21 i L21A a meni recimo za C185 evo kad kliknem na ff retko bude autorixovan neki noviji.Screenshot_20180828-173626.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Pametno, c185 ima mnogo stabilniji softver. Ili da probas ovaj pacifik sto ti je reko Alexx i on je isto vrh. Tebi je telefon 3GB, SS?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Jeste SS 3GB C432.Nema nikakve autorizacije kod mene na FFu posle B361 za SS,dok prolazi autorizacija za DS B366,Muka mi je i vise da mi u proseku apdejti kasne od ostalih od dve nedelje,do mesec dana.
 
Resio sam da radim debrend,jer se u poslednje vreme desava sa pojedinim aplikacijama,da se zamrznu na nekoliko sekundi i telefon ne reaguje.Pa rekoh,ako mu radim hard reset,ajde da probam i neki drugi region :) E sad.Treba mi oeminfo za SS Oreo i servisni ROM.Nasao sam sve,ali za DS,a meni ne treba DS opcija,kao i one nule umesto IMEI broja.
 
Poslednja izmena:
Sto sad to? Pa bolje onda na c738 jer oni sad dobijaju Ota na vreme i plus je samo za Ss. I mislim da je i za tvoj imei autorizovan kao i meni njihova avgustovska zakrpa.
Kolko vidim c185 forsira Ds 3gb i Ds 4gb, tj L21 i L21A a meni recimo za C185 evo kad kliknem na ff retko bude autorixovan neki noviji.Pogledajte prilog 256203

Poslato sa VKY-L29C432B371

Ovde pise da je oeminfo za C738 DS,a ti kazes da su svi sa C738 SS.Dali je neka greska? https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=824139&st=600#entry72390389
 
Nazad
Vrh Dno