Šta je novo?

Huawei P10 lite

@venom2, jedino da ih postaviš na flickr ili neki oblak koji koristiš, ovako sa talka ne može da se vidi kvalitet, a to je ljudima bitno, da vidi kakva je kamera. Talk smanji i uništi slike.
 
Aham, onda to mora neko drugi, flickr ne koristim a sa google photos neznam kako da postavim

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
U Delti trenutno nema telefona

Sent from my 6016X using Tapatalk
 
Pozdrav, naručio sam telefon u mtsu trebalo bi sledeće nedelje da stigne. Na šta da obratim pažnju da vidim je l sve okej sa telefonom?
 
Ako ga dobiješ zapakovanog i pred tobom ga otvore ili to ti uradiš, nema šta da ne bude ok.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ako ga dobiješ zapakovanog i pred tobom ga otvore ili to ti uradiš, nema šta da ne bude ok.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


Desilo se drugarima kad uzmu da im dođe loša serija telefona sa nekom greškom, pa posle vraćanje pa u servis i to cimanje. Mene zanima da li da skinem neki program prodjem kroz koji test.
 
Hm pa ne znam da li neka app može da otkrije hardverske greške na licu mesta dok se ista ne manifestuje, ako uopšte postoji, a i ograničen si vremenom tamo. Na play store imaš brdo aplikacija za proveru sistema.

Bitno je da imaš garanciju, pa čak i da nešto ne bude valjalo pokriven si.



Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Hm pa ne znam da li neka app može da otkrije hardverske greške na licu mesta dok se ista ne manifestuje, ako uopšte postoji, a i ograničen si vremenom tamo. Na play store imaš brdo aplikacija za proveru sistema.

Bitno je da imaš garanciju, pa čak i da nešto ne bude valjalo pokriven si.



Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Nadam se da će proći sve okej, drugar uzeo S7 koliko se sećam u Ušću u Samsungu i posle nekog vremena krenuo da se greje mnogo i baterija mu traja pola sata. Odneo u servis kad su ga zvali da dođe po telefon kažu promenjena ploča promenjena baterija. Drugar upali telefon ušao u poruke baterija se spustila na 15% on gleda ne veruje samo im vratio. Tako da se iskreno nadam da će sa telefonom biti sve kako treba jer i sam imam loša iskustva sa servisima, telefon u servisu po 15 dana, kad vrate kažu popravljeno, a kad ono isto sve radi i ko posle ima živaca da vraća, da čeka, da se raspravlja.
 
Te hardverske greške se ne moraju pokazati odmah u startu, tako da se samo nadaš da je sve u redu.

Mada mislim da su te loše serije na nivou par procenata, a i iskreno se nadam jer i ja hoću da ga uzmem u mts-u
 
Jel ima ovaj telefon neke bagove ili nesto na sta treba obratiti paznju?
 
Zasada nema bagove(valjda ce tako i ostati), obrati paznju ako imas potrebu za dual simom, vec je pisano. Neki jesu dyal sa dva imeia na kutiji a vecina su izgleda single sim

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel ovaj nije dosao sa nekim bagom u Telenoru kao Lenovo K6 Note bez sys. update, loseg zvucnika itd?
 
Jel ovaj nije dosao sa nekim bagom u Telenoru kao Lenovo K6 Note bez sys. update, loseg zvucnika itd?
Pre ovog sam uzeo k6 note u telenoru, moj je dosai sa sys. update, ali iako je po spec ok fon, nisam bio zadovoljan. U p10l cak nema ni onih telenorovih glupih app. Generalno, posle nekoliko dana mogu da kazem da je sasvim ok fon, lepog izgleda, ali se i slazem sa ostalima da ima malo jacu cenu za ono sto nudi. Ali opet, za te pare mozemo samo kupiti neki flagship star dve godine bez ikakve garancije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pre ovog sam uzeo k6 note u telenoru, moj je dosai sa sys. update, ali iako je po spec ok fon, nisam bio zadovoljan. U p10l cak nema ni onih telenorovih glupih app. Generalno, posle nekoliko dana mogu da kazem da je sasvim ok fon, lepog izgleda, ali se i slazem sa ostalima da ima malo jacu cenu za ono sto nudi. Ali opet, za te pare mozemo samo kupiti neki flagship star dve godine bez ikakve garancije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Ok, hvala. :) Ja sam bio zagrejan za K6 Note, pa odustao, hteo sam Honor 8 Lite, ali mi se ne svidja sto je Dual sim.
 
Kakav je kvalitet zvuka na sluskama ? Pitam ove sto imaju ocuvan sluh i sto koriste neke kvalitetnije sluske. :d
 
Stigao, danas sam ga preuzeo. Telefon je single sim jedan IMEI pise na kutiji. Jos nisam ubacio karticu, koristim ga bez dok ne stavim zastitno staklo.
 
Da li je u Telenoru zakljucan na mrezu?Da li ce ga mozda biti u Mts uz Box?
 
Jel neko ko je uzeo P10L mozda ranije imao Nexus5X? I da li je zadovoljan posle prelaska na Huawei?
 
Imao sam ja tj., i dalje imam nexus.
Nisam neki zahtevan korisnik, tako da je za mene P10 L sasvim ok telefon.
Vise volim ledja, koja su na nexusu, ne volim ovo staklo na P10 L, zatim kamera je bolja na nexusu.
Sve u svemu, ja sam zadovoljan.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Zvuk na sluskama ?
 
Nemam pojma, to nisam koristio, ni na nexusu, ni sada.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Jel bi bio srce pa probao kad je vec telefon kod tebe ?
 
Mogu sutra, ako nije problem. Posto su mi i nexus, i kutija sa ovim slusalicama, u drugoj sobi, a tamo mi deca spavaju.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Ako je približno onom na p9 Lite, a trebalo bi da bude i bolji, zvuk na slušalicama koje se dobijaju uz njega je sasvim solidan, čist bez preteranog basa ili visokih tonova, bolje od očekivanog za stock sluške I midrange telefon.

Ovo upoređujem sa p9 Lite, tako da ovde može da bude samo bolje po logici stvari.

I slušalice su nalik apple airpods, jako prijatne za nošenje.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ne interesujem se za kvalitet sluski, vec za kvalitet audio izlaza, kakav zvuk repprodukuje sam telefon. Sluske koje idu uz telefone su uglavnom djubre, to i ne razmatram kao opciju.
 
Ljudi,moze li neko da mi ootvrdi da li je zakljucan na mrezu u Telenoru?Hitno mi je.Istice mi ugovor .
 
Nazad
Vrh Dno