Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ne kapiram zasto su izbacivali face unlock uopšte iz OS-a.

Sent from my 3310
Nisu ga nikad ni imali za P10l, mislim nisu hteli da ubace. P10 plus je dobio taj update pre dva tri meseca tako da ni on nije imao bas dugo vremena.
Al mozda nisu i iz razloga, jer bi tek tad baterija bila uzas, jer ta opcija vuce sigurno 10% baterije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nisu ga nikad ni imali za P10l, mislim nisu hteli da ubace. P10 plus je dobio taj update pre dva tri meseca tako da ni on nije imao bas dugo vremena.
Al mozda nisu i iz razloga, jer bi tek tad baterija bila uzas, jer ta opcija vuce sigurno 10% baterije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ali ne razumem zašto ažuriranjima kvare bateriju. Kao da hoće da ga upropaste namerno.
 
Ali ne razumem zašto ažuriranjima kvare bateriju. Kao da hoće da ga upropaste namerno.
Da bi ljudi kupili nove, a da u isto vreme korisnici nemaju odredjeni razlog za reklamaciju. Jer reklamacija tipa baterija mi drzi 4 ili 5h ne bi ni bila prihvacena.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da bi ljudi kupili nove, a da u isto vreme korisnici nemaju odredjeni razlog za reklamaciju. Jer reklamacija tipa baterija mi drzi 4 ili 5h ne bi ni bila prihvacena.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Baš o tome sam pričao. Nemam jednostavno za šta da ga reklamiram.
 
Izasao Gpu turbo za p10 lite za Kinu. Najverovatnije krajem oktobra bice i za nas. Ima tu jos nekih sitnih izmena, mozda nesto i poboljsaju. Nadajmo se.
Screenshot_20180920-191755.jpegScreenshot_20180920-191752.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Ima GPU turbo samo brže da nam sprži telefon. :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mislis? Moguce, mada im to bas nije cilj da stizu reklamacije na pokvarene uredjaje, jer je vecini telefon jos u garanciji.

Poslato sa VKY-L29C432B375
Pa ako GPU radi samo kad se igraju igrice možda i neće. [emoji1]

Sad čitam ne radi samo kad se igraju igre nego uvek. Sumnjivo mi je to, više bih voleo da ne dobije naš model.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Mislim da je to ipak klasičan marketing, sem ako ne igraš neku podržanu igru. Svejedno dok mi neko ne kaže da je na taj build SOT isti kao na b321 ja ne mrdam.
 
Koliki je Vama SOT? Meni na b185 bio oko 6h, nakon silnih updatea i na emui na b207 i posle prelaska na emui 8 oko 5h i 20 min a sada b367 i proslog updatea 4h i 30 - 50 min, max. 5h.Inace telefon je uzet 29. aprila prosle godine.
 
Zašto mi se ovo dešava? Na stock romu sam b367, preko hw ota sam vratio na b361 pa preko ota na 367. Ista situacija je i na siriuz 2.6 (tu promenim finger print preko magisk hide-a i onda je true) dok je na rr-u i omniju sve okej. Bootloader otključan. [emoji848]Screenshot_20180921-022845.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
I sada, na kom build-u najbolje drži baterija za Oreo? [emoji849]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pre par dana sam presao sa c432 ds... na.... c738 sada sam na b364 ss baterija sada ide oko šest i preko sot-a zavisi od drndanja.... videcemo kad prodje neko vreme... hoce li ostati na tome [emoji16]

Huawei P10 Lite
 
Pa stock, to je ok, na kom build-u? Koji ''b''? Pričamo o c432, pošto je on najzastupljeniji, da se ne naljute vipovci... [emoji13]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa stock, to je ok, na kom build-u? Koji ''b''? Pričamo o c432, pošto je on najzastupljeniji, da se ne naljute vipovci... [emoji13]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Nisa obratio pažnju da si napisao build :D kako god ni jedan build kod mene nije ništa preterao trošio bateriju sve normalno(367 sam trenutno).
 
Zašto mi se ovo dešava? Na stock romu sam b367, preko hw ota sam vratio na b361 pa preko ota na 367. Ista situacija je i na siriuz 2.6 (tu promenim finger print preko magisk hide-a i onda je true) dok je na rr-u i omniju sve okej. Bootloader otključan. [emoji848]Pogledajte prilog 257386

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Cts fail..... Jesi na Magisku 17.1?
On resava taj problem. Ako ti je otkljucan bootloader cak i da nije rootovan pada provera na cts tj u google play ti pise da uredjaj nije sertifikovan. Znaci resenje magisk 17.1 a ako i dalje bude fail imas modul cini mi se od 19.09 bas za safetynet.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Cts fail..... Jesi na Magisku 17.1?
On resava taj problem. Ako ti je otkljucan bootloader cak i da nije rootovan pada provera na cts tj u google play ti pise da uredjaj nije sertifikovan. Znaci resenje magisk 17.1 a ako i dalje bude fail imas modul cini mi se od 19.09 bas za safetynet.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Nisam imao magisk sad sam flesovao i sad je okej. Na siriuz 2.6 čak i kad instaliram magisk 17.1 opet je false tek preko magisk hide-a bude true...
 
Sad izgleda po dva update za jedan mesec. Koji je dobar, a koji fake pitanje je sad.... Neki garant sadrzi patch 01.... Evo i b372 i b376... Gde li nestade b374.... Screenshot_20180921-172924.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A jel taj Frimware Finder pruža frimware sa Huawei oficijalnog servera ili i oni butaju svašta?
Sa servera samo. E sad ako Huawei buta na server svasta to je druga stvar. Mada mi se cini da namerno to rade. Jedan je uljez koji sadrzi neki zajbn patch garant...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Tako nesto, ne bi me cudilo. Ja se nesto ne usudjujem da idem na te verzije. Samo u rikverc [emoji6]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Hahhhaha zato sam se ja zaglavio na b321 i ne mrdam za živu glavu. A ako se pojavi nešto značajno tipa Pie ili tako nešto, kako ćemo onda da ga updateujemo? Jel service romovi rade u tom slučaju?
 
Nazad
Vrh Dno