Šta je novo?

Huawei P10 lite

Možda bi bilo još bolje da se flešuje morfuz kernel?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Evo fleshovao kernel 2.1. na b321 build. Veca Cpu stavio na darkness, a manja na blu active. U stand by nije za 4h skinulo ni 1%. Tako da je u tom pogledu sad bolje, ali videcemo u realnom radu kako ce se ponasati. Ocekujem jos bolje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Evo fleshovao kernel 2.1. na b321 build. Veca Cpu stavio na darkness, a manja na blu active. U stand by nije za 4h skinulo ni 1%. Tako da je u tom pogledu sad bolje, ali videcemo u realnom radu kako ce se ponasati. Ocekujem jos bolje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Hvala, obavezno javi, ne bih da se cimam ako nema efekta, pošto piše da mora da kernel prođe kroz ceo "charging cycle to sit properly".
 
Hvala, obavezno javi, ne bih da se cimam ako nema efekta, pošto piše da mora da kernel prođe kroz ceo "charging cycle to sit properly".
Da, to je kod punjenja. Mada mislim da je stock kernel id b321 sto se tice punjenja baterije bolji, ali videcu. U svakom slucaju napravio sam backup kernel pa ako mi se ovaj ne svidi, vraticu stock.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Evo fleshovao kernel 2.1. na b321 build. Veca Cpu stavio na darkness, a manja na blu active. U stand by nije za 4h skinulo ni 1%. Tako da je u tom pogledu sad bolje, ali videcemo u realnom radu kako ce se ponasati. Ocekujem jos bolje.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Za ovo te pitam. Jel se isplati?
 
Alexxx hoces li raditi tutorial za flesovanje Siriuza? :) extra je ispalo za Elemental.
Postupak je laksi nego za Elemental i to dva koraka manje imas. Krajnje jednostavno, sve iz twrp. Mislim ko zna da isfleshuje Elemental ovo mu dodjw ko relaksacija [emoji6]

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Poceo i moj p10lite da stuca :) Skinem ga sa punjaca, tj. proverim i pise napunjeno. Kada sam otkacio kabl i upalio ekran 94 % baterija haha. Mislio sam da je skroz otisla ali tog istog dana sam na 40% imao oko 3h i 30 min sto je dosta vise nego sto sam do sada imao. Sta se ovde desava, nemam pojma :) Kao da bolje drzi sada.
 
Instalirao sam themes aplikaciju i ubacio neku temu. Promenilo mi je sve pa cak i slova. Deinstalirao sam aplikaciju i vratio temu predhodnu ali slova ostala onako kosa. Kako da vratim normalna slova?
 
Poceo i moj p10lite da stuca :) Skinem ga sa punjaca, tj. proverim i pise napunjeno. Kada sam otkacio kabl i upalio ekran 94 % baterija haha. Mislio sam da je skroz otisla ali tog istog dana sam na 40% imao oko 3h i 30 min sto je dosta vise nego sto sam do sada imao. Sta se ovde desava, nemam pojma :) Kao da bolje drzi sada.
Ili se nesto pregrejao pa poblesavio senzor ili je do baterije... Desavalo se i meni napuni do 99% i tu zakovi nece da prikaze 100...ugasis na 10 min telefon i kad upalis trebalo bi da sve dodje u normalu.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Sto se mucite sa telefonom ako imate tolike probleme?

Prodajte, dodajte malo novca, imate za 150-200e telefone i za klasu bolje od P10 Lite.. Ja sam jedva cekao da prosledim P9 Lite, a nisam imao pola problema koji ljudi ovde prijavljuju.
 
Nazad
Vrh Dno