Šta je novo?

Huawei P10 lite

Izgleda da funkcionise Gpu turbo na Siriuz 3 za lite. Ispade bolji od Plus koji jos nema Gpu turbo.....koje ludilo
Probao sam sa Gamebench programom i igricom koja podrzava Gpu turbo i FPS super za lite, a potrosnja baterije mnogo manja. IMG_20180912_202512_735.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Izgleda da funkcionise Gpu turbo na Siriuz 3 za lite. Ispade bolji od Plus koji jos nema Gpu turbo.....koje ludilo
Probao sam sa Gamebench programom i igricom koja podrzava Gpu turbo i FPS super za lite, a potrosnja baterije mnogo manja. Pogledajte prilog 256978

Poslato sa VKY-L29C432B375
Znači ipak nije samo marketing u pitanju. Sad gledam announcing iPhone XS live jer mi je dosadno i oni predstavljaju prvi procesor na 7nm. Pa kako oni prvi kad Huawei pre nekoliko dana dao patent.....
 
Znači ipak nije samo marketing u pitanju. Sad gledam announcing iPhone XS live jer mi je dosadno i oni predstavljaju prvi procesor na 7nm. Pa kako oni prvi kad Huawei pre nekoliko dana dao patent.....
Da, nije marketing za one koji igraju samo tri igrice koje podrzavaju turbo. A za 99.99% ostalih taj Gpu turbo nema nikakvu svrhu. Ja sam mislio da je i za tih 0, 01% ljudi marketing, ali nije. Prevario sam se [emoji16][emoji16][emoji16]

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Vole oni to kao prvi, oni su samo izbacili uredjaj pre Huawei-ja sa 7nm procesorom.
 
Notch nije prvi kod njih. Masu stvari su "prvi" al juče.

Sent from my 3310
 
Upravo [emoji41] ne znam za LG, ali su svakako imali uvek ludih rešenja. Masu puta su pre svih svasta nesto imali, ali *mjau**mjau**mjau*, marketing je cudo.

Sent from my 3310
 
Ma da bre.Apple je i prvi smislio wireless charging.Niko im nije rekao da postoji nesto sto se zove Samsung :D
 
Reci mi Alex to je ok? Nece telefon pobrljaviti? Jesi ti probao?
 
I reci mi koji da skinem jer mi je sada WAS-LX1A 8.0.0.367(C432)
 
I reci mi koji da skinem jer mi je sada WAS-LX1A 8.0.0.367(C432)
Ma ovo gore je KangV kineski bez google apps ali ima taj famozni K setting ako neko hoce da proba. Mislim custom romovi Elemental i Morfuz su na bazi njega. Ja sam probao 335 prethodni i nije mi se nesto dopao. Al eto ima linkova pa za experiment ako neko zeli.

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Ma ovo gore je KangV kineski bez google apps ali ima taj famozni K setting ako neko hoce da proba. Mislim custom romovi Elemental i Morfuz su na bazi njega. Ja sam probao 335 prethodni i nije mi se nesto dopao. Al eto ima linkova pa za experiment ako neko zeli.

Poslato sa VKY-L29C432B375

Nestrpljivo cekamo Catuvu da izbaci Siriuz 3 :)
 
Da li se zna kada ce Siriuz 3?
 
Poslednja izmena:
Naravno.Huawei i njihova politika.Smartphone,a ogranicavaju ga kao konja.Kako su poceli zabranice i da ga ukljucimo :D
 
Gledam bas nesto po oglasima polovan koliko je.Ne znam.Za 140 evra.Ima garanciju u MTSu jos godinu dana.
 
Nazad
Vrh Dno