Šta je novo?

Huawei P10 lite

Neće playstore na kv, probao i vratio se na c432...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ma sto kaze Nemanja radi taj kineski sa appgallery, al ko da se snadje sa njihovim znakovima. Ma poslacu ja upit Kangu za vikend da vidim kako stoje stvari i koje su mogucnosti.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nije problem app gallery, skinem ja poneku app i sa njega pa nju koristim, ali nije to to... Nije fora da te neko ograniči na nešto... Ko je spreman da to proguta, ok, ja ne mogu... [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam kupio u aprilu prosle godine telefon i nema updatea jos uvek. B209, mts SS, kartica Telenor
 
Izasao servisni rom c432b364 na androidhost.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A jel možeš sa njim da apdejtujes telefon bez brisanja podataka onom metodom preko dialera?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Moze, al moras postupno. Prvo dload pa glavni update, pa onda dload pa izbuces uodate iz podgoldera, pa opet dload pa glavni update. Tako bi trebalo. Nisam ga jos skinuo al predpostavljam da je za upgrade od b362 fo b364. Ne verujem da ide od b210 tj da je kombinovani emui 5 emui 8.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze, al moras postupno. Prvo dload pa glavni update, pa onda dload pa izbuces uodate iz podgoldera, pa opet dload pa glavni update. Tako bi trebalo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ma ko ga šiša ionako sam bez veze pitao. Iako izađe noviji servisni za c185 ne pada mi napamet to da radim. Ja sam se ukočio na ovu verziju i ne diram da nešto ne zeznu, Huawei je to.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
I meni, hvaljen isus, konačno

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Fino izgleda ovaj Oreo... Ram management definitivno bolji, sistem zauzima manje interne, kamera je nekako brza, brze fokusira i brze okida, fluidnost u radu poboljsana, mozda tripujem ali deluje mi da je zvuk u slusalicama glasniji... Sve u svemu, za sad sam zadovoljan.
Jedino mi je cudno sto mi je Huawei Home u vrhu po potrosnji, ne secam se da je to bilo tako ranije... To je to za sad. :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Fino izgleda ovaj Oreo... Ram management definitivno bolji, sistem zauzima manje interne, kamera je nekako brza, brze fokusira i brze okida, fluidnost u radu poboljsana, mozda tripujem ali deluje mi da je zvuk u slusalicama glasniji... Sve u svemu, za sad sam zadovoljan.
Jedino mi je cudno sto mi je Huawei Home u vrhu po potrosnji, ne secam se da je to bilo tako ranije... To je to za sad. :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ram memorija bas nije nsjsrecnija, videces pasce to na 40 do 45% sobodnog rama, ali nece to uticati na sam rad telefona. Ja jednom dnevno uradim reboot i bude slibodno oko 50%. Sve ostalo nema primedaba.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nema ga :) Gledao i yt, ima tamo ali kod mene nema haha :) Ima samo ono za emui poboljšanje dozivljaja. Sta se tu desavaScreenshot_20180721-022824.jpgScreenshot_20180721-022824.jpg
 
Poslednja izmena:
Onda uđeš u podešavanja pa u sistem pa u opciju o telefonu i brzo klikćeš tamo gde ti piše verzija jezgra posle sedam osam kliktanja izbaci će ti postali ste programer. Ppsle se vtatiš u sistem i biće opcija pri dnu.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Stigao Oreo [emoji2]
Telefon brži,za bateriju ću videti kada uradim factory reset.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ima li ikog na oreo (Ota) da ima problem kao ja sa otiskom prsta... to jest samo mi prebaci na pin ili sablon zavisi sta koristim... U stvari ne otkljucava nikako ekran sluzi isto tako kao da sam pritisnuo power na zaklucanom ekranu.
Dva puta sam bio na Oreo..ranije hwota i sada ota... slucaj isti a na nugatu radi perfektno.. Radio factori reset... Isti slucaj.

Huawei P10 Lite
 
Ima li ikog na oreo (Ota) da ima problem kao ja sa otiskom prsta... to jest samo mi prebaci na pin ili sablon zavisi sta koristim... U stvari ne otkljucava nikako ekran sluzi isto tako kao da sam pritisnuo power na zaklucanom ekranu.
Dva puta sam bio na Oreo..ranije hwota i sada ota... slucaj isti a na nugatu radi perfektno.. Radio factori reset... Isti slucaj.

Huawei P10 Lite
Rokni mu servisni, mozda ti fali neki driver koji nije povuko kod klasicnog Ota. Mada mi to cudno.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Ja koristim Google launcher, Google poruke, slike,itd.
Jos nisam instalirao ovaj 8.0.
Da bih imao Oreo, to znaci da moram da koristim sve default Huawei ili mogu da ostanem na tim Google aplikacijama?
 
Zeni na MTS dual SIM stigao danas O. Ja na Telenor SS i dalje N [emoji23]

Sent from my 3310
 
Drugari kako da podesim da mi se na zaključanom (i isključenom) ekranu pojavljuju obaveštenja kao ranije pre updatea. Nema u podešavanjima ko u ranijem androidu. Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno